USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

В центрі Києва - вибух. Є поранені

8 Серпня 2014 14:08
Біля Українського дому на Європейській площі у Києві пролунав вибух.

Про це повідомляє прес-служба ГУМВС Києва, передає Еспресо.TV.

На місце вибуху біля Українського дому виїхали експерти-вибухотехніки та слідчо-оперативна група.

«До міліції надійшов виклик про вибух біля Українського дому. На місце події виїхали експерти-вибухотехніки та слідчо-оперативна група», - повідомили у столичній міліції.

Згідно з інформацією лікарів "швидкої", котрі прибули на місце події, від вибуху постраждали щонайменше двоє людей.

"Кваліфікувати поранення наразі важко. Проте в одного із чоловіків поранення більш тяжкі. Він потребує госпіталізації", - сказали лікарі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
ПС Показати IP 8 Серпня 2014 14:17
я у шоці!
ІМХО Показати IP 8 Серпня 2014 15:14
коментар було видалено
ІМХО Показати IP 8 Серпня 2014 15:36
Здобутки Майдану на сьогодні: 1) Президентом знову став олігарх. 2) Втратили Крим. 3) Війна на Сході. 4) Купа невиправданих смертей. 5) Бомжатник в центрі Столиці. 6) Неконтрольований потік зброї в державі (тепер автомата може мати кожен придурок, навіть без документів) 7) Здорожчення тарифів на все на 50%-70% 8) Здорожчення палива 9) Здорожчення продуктів харчування 10) Урізання пільг 11) Поява "священних корів" у вигляді правосеків, самооборон та іншої шушари, на яких тепер немає ні закону ні управи. Здобули? ЗДОБУЛИ! Адміни, якщо написав неправду, вкажіть де саме! А якщо правда, - чому видаляєте?
Хто ти до ІМХО Показати IP 8 Серпня 2014 15:43
Правда на 100%.
ІМХО до Хто ти Показати IP 8 Серпня 2014 15:47
Хто я? Я той, хто почав прозрівати, на власній шкурі відчуваючи постМайданні прєлєсті. А до журналістів хочу звернутись окремо. Де ж ваша непідкупна солідарність, шановні? Чому ж Іллєнко і Мірошніченко до цих пір ходять на свободі і з мандатами після того, як побили редактора каналу ТРК "Ера"? Де ж ваша честь і відстоювання правди? Теж продались, як і все в цій державі?
Дід Панас до ІМХО Показати IP 8 Серпня 2014 19:13
пізно почали прозрівати, невже не видно було до чого воно йтиме?
лучанин до ІМХО Показати IP 8 Серпня 2014 17:17
Як ми швидко забули про якубловича, а саме він один із тих хто привів до цього. Рано чи пізно та вдавана 'стабільність' і 'пакращення' мали лопнути, як мильна булька. Що ніхто не знав, що станок друкуе гривню денно і ночно, стримуючи курс? Ніхто не знав, що в силових структурах на керівних посадах були громадяни кацапстану? Ніхто не знав рашистські настрої крима і даунбаса і хто цим керуе? А у вр скільки депутатів були агентами крембля? А скільки нашого народу водили стадом на мітінги і вибори за кіло гречки? Так що за все в цьому житті треба платити - і за дурість і за лінь і за байдужість. Жаль що це все випало на нашу долю...
ІМХО до лучанин Показати IP 8 Серпня 2014 17:27
Мені, як і всім іншим, від ваших здогадок ні холодно ні жарко! Бардак і бєспрєдєл, який був за Януковича, порівняно з сьогодняшнім, - квіточки. Зараз невідомі озброєні люди оточили Майдан, щоб його не демонтували і немає ані міліції, ані представників влади. Всім насрать! Ми де живемо? В центрі Європи чи в Судані? А може це Сомалі? Хто і кому дозволив цим бикам бігати по Києву зі зброєю в руках? Це ознака порядку і стабільності? Я не захищаю Януковича, але краще не стало... і не стане. Той, хто заробляв багато, зароблятиме ще більше, а ті, хто жили на 1700 грн в місяць, будуть тепер не те, що зуби на полку класти, а ще і пупки всередину ввязувати, щоб їсти не хотілось! А на зиму ми всі собі пухових платків накупляємо, щоб було у що кутатись... В мене є машина, але тепер я не можу собі дозволити на ній поїхати на роботу, бо бензин за 3 місяці став дорожчим на 5 грн! Це теж норма? В цьому теж Янукович винен? Чи може Янукович винен в тому, що виплати на дітей урізали?
лучанин до ІМХО Показати IP 8 Серпня 2014 17:33
Що ти пропонуєш? ідти і кланятись у ногі якубловичу і путлеру?
Дід Панас до лучанин Показати IP 8 Серпня 2014 21:20
все одно ж доведеться це робити, ближче до зими тим більше, європа газ дешевше ніж Росія не продасть
Дід Панас до лучанин Показати IP 8 Серпня 2014 19:11
не повіриш, всі твої сусіди теж агенти кремля, будь пильним
лучанин до Дід Панас Показати IP 8 Серпня 2014 19:27
Саме прикро що ти мій сусід. Такі як ти (попандопуло) при любій владі найдуть кому дупу лизати.
Дід Панас Показати IP 8 Серпня 2014 15:42
майданівці не вопрались з вибухівкою, що й не дивно, мізків то нема
Дід Панас до Дід Панас Показати IP 8 Серпня 2014 15:42
тьху, хотів сказати з петардою
Анонім до Дід Панас Показати IP 8 Серпня 2014 16:00
хлопалкою...
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 16:31
коментар було видалено
ІМХО до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 16:47
З Україною все буде добре... І не з таких задниць вилазили.
Анонім до ІМХО Показати IP 8 Серпня 2014 17:18
Сейчас не вылазим, а залазим...