USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

ІМЕНА загиблих волинських військових на Донеччині

22 Травня 2014 17:46
Уже відомі імена шістьох загиблих під Волновахою українських військових, йдеться у сюжеті спецвипуску ТСН.

Дмитро Йовзик, Володимир Зароднюк, Павло Попов, Михайло Грицюк, Олександр Артемчук та командир третього батальйону майор Полінкевич - усі вони родом із Волині і в мирний час служили у 51-й моторизованій бригаді у Володимирі-Волинському.

Загалом в антитерористичній операції взяли участь понад дві тисячі вояків цієї бригади. Серед них як контрактники, так і мобілізовані та строковики. "Це горе, коли солдати, офіцери, які захищаючи життя, спокій і цілісність країни, життя її громадян, вони виконують свій солдатський обов'язок від початку і до кінця. Йдуть під кулі бандитів і терористів. Скажу вам, як офіцер: ми, солдати, повинні робити свою роботу, до якої нас готували", - сказав офіцер Західного регіонального медіа-центру Міноборони Володимир Скоростецький.

Виконувач обов'язків Президента України та спікер Верховної Ради Олександр Турчинов повідомив про те, що під час нападу на штаб українських силовиків під Волновахою на Донеччині загинули 13 українських бійців, інформує ТСН.

"Під час боїв - а їхньою метою (бойовиків – Ред.) було атакувати і захопити місто Волноваха - наші військові захистили це місто, не дали можливість пройти далі, але, на превеликий жаль, під мінометним вогнем, під вогнем з гранатометів, з важкої автоматичної зброї загинули за Україну наші хлопці, військові. 13 людей віддали життя за Україну", - заявив спікер під час зустрічі Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій у столиці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 76
п Показати IP 22 Травня 2014 17:50
коментар було видалено
Ти троляка недолугий до п Показати IP 22 Травня 2014 17:57
коментар було видалено
Украинец до п Показати IP 22 Травня 2014 17:59
коментар було видалено
ВІК до Украинец Показати IP 22 Травня 2014 18:05
Так українців вже б"ються скрізь і в усе що бвчать.Не грубіть і знайте,що йде ще й інформаційна війна,щоб налаштувати одних людей проти інших-думайте головою,а не ...і аналізуйте.Хунта не спроста це все заварила
Анонім до ВІК Показати IP 22 Травня 2014 18:07
Російська хунта.
п до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 22:07
коментар було видалено
Інший анонім до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 09:36
Місцева канфетно-косічна хунта
Валя до п Показати IP 22 Травня 2014 18:05
Провокатор
Поха до Валя Показати IP 22 Травня 2014 22:41
Придурок послухай оце.Це говорить офіцер 51 бригади. http://lifenews.ru/news/133650 Ще є відео зняте самими хлопцями яких атакують свої ж вертолети.
тварь Показати IP 22 Травня 2014 17:55
тварь попередній комент написала. але й тварь. пробачте.
Анонім до тварь Показати IP 22 Травня 2014 18:02
Ці коменти пишуть з офіса Комсомолу.**
Анонім до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 18:15
Якщо комсомольці проводять диверсійну діяльність їх потрібно знищувати.
Лучанин до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 18:32
Це взагалі то робота СБУ.Але якщо вони неможуть буде самосуд.Самий чесний і гуманний)))))
Йовік до Лучанин Показати IP 22 Травня 2014 19:23
Кононович на Коновальця здається живе))
ммммм Показати IP 22 Травня 2014 18:04
месть должна быть жёсткой... 24 часа на эвакуацию цивильных колорадов. Кто остался тот - террорист...А потом жёсткая зачистка.
Олег до ммммм Показати IP 22 Травня 2014 18:20
коментар було видалено
Дончанин до ммммм Показати IP 22 Травня 2014 21:03
Мсти тем, кто это сделал! Этих ребят, которых убили (13 человек) и ранили (40 человек), наши кормили, пока они там стояли. Что там произошло? - Поройся в утренних сообщениях УНН.
Луцьк Показати IP 22 Травня 2014 18:37
Співчуття рідним
Вано Показати IP 22 Травня 2014 18:39
давить колорадів без пощади
Гость Показати IP 22 Травня 2014 18:45
Жаль ребят, жаль их матерей. Беда в том, что они в Донбасс с автоматами поехали.
Лана Показати IP 22 Травня 2014 18:58
Найщиріші співчуття рідним. Шановні матері, сьогодні єдиний вихід не дозволяти дітей відправляти на смерть...
Дончанин Показати IP 22 Травня 2014 19:01
Согласно дневным сообщениям УНН в расстреле этих ребят принимали участие вертолеты и машины с символикой банка Приват. На УНН говорилось о подавлении блокпоста ВСУ под Ольгинкой.
Анонім до Дончанин Показати IP 22 Травня 2014 20:41
http://www.youtube.com/watch?v=kzD9d6-yA4Q#t=31
Дончанин до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 21:05
Внимательно просмотри и прослушай видео на этой же страничке (часть полного). На этом видео из уст врача проскакивает слово "вертушки" в весьма определенном контексте.
СОВА до Дончанин Показати IP 22 Травня 2014 21:41
коментар було видалено
ПугачПростиГосподи до СОВА Показати IP 22 Травня 2014 21:51
Ти не кіпішуй а розберись,..
Українка Показати IP 22 Травня 2014 19:02
Дітей, чоловіків, батьків народних депутатів в Донецьку чи Луганську область відправили? НІ. Народні депутати носа туди не показують. Війна олігархів і політиків в нас в Україні. 23 роки обманюють і обкрадають народ політики! Зрадники народу політики- ОЛІГАРГИ .
Осієк Показати IP 22 Травня 2014 19:27
Мстити треба жорстко.Не жаліючи бабусь провокаторів.Якщо терорист неважливо якої статі.Повинен бути мертвим
Лучанка Показати IP 22 Травня 2014 19:39
В інтернеті зявилось відео як сепаратюги добивають наших солдат.Горіти вам в пеклі
лучанин Показати IP 22 Травня 2014 19:51
Шановна редакція.Відключіть будь ласка коменти до всіх повідомлень.Не розпалюйте ворожнечі,і так велике горе для волинян та і всіх свідомих українців.Ви ж бачите що 80% повідомлень пишуть тролі. Родинам загиблих щире співчуття.......
Фольк Показати IP 22 Травня 2014 20:03
А скільки тої мразоти загинуло?
Анонім до Фольк Показати IP 22 Травня 2014 20:07
сподіваюсь ти наступний
Фольк до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 20:09
Сепаратюга давай зустрынемся.Може я тебе і зразу прикінчу))))
Волинянин до Фольк Показати IP 22 Травня 2014 20:14
коментар було видалено
Анонім до Волинянин Показати IP 22 Травня 2014 20:15
волиняни,рівненчани
Волинянин до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 20:22
З яких міст і сіл?!Будь ласка!!!!!!!!
Анонім до Волинянин Показати IP 22 Травня 2014 20:46
http://7days-ua.com/news/z-yasovuyut-imena-troh-poranenyh-bijtsiv-ato-pid-volnovahoyu-reshta-imen-vidomi-spysok/
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 20:13
мразота це хто?
Фольк до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 20:16
коментар було видалено
Анонім до Фольк Показати IP 22 Травня 2014 20:17
ти мав на увазі "мразота" то представники ДНР? Якщо так то вибач!!!
Недбайло Показати IP 22 Травня 2014 20:17
4405882310582352 правильний номер карти привату. То не безадресні смс, гроші за які десь зникають. Гляньте на ФБ.
Титушко до Недбайло Показати IP 23 Травня 2014 02:29
Хочешь помочь-выбери из списка семью и помоги лично адресно,
Фольк Показати IP 22 Травня 2014 20:19
Ну да))))))Ти мене також вибач))))
Анонім до Фольк Показати IP 22 Травня 2014 20:24
все таки коменти краще відімкнути:).Тримайтесь-перемога за нами:)
Olha Показати IP 22 Травня 2014 20:23
Ті ,що розстрілювали на майдані в спину,зараз стріляли в спину волинським солдатам.
Лучанка до Olha Показати IP 22 Травня 2014 20:27
В спину стриляли терористи які прикриваються дітьми і старими бабками.Справжні воїни ДНР
Дончанин до Лучанка Показати IP 22 Травня 2014 20:32
Солнышко, почитай отчет соответствующей комиссии ВСУ (нынешнего) по данному вопросу.
Шашлик по одеські до Дончанин Показати IP 22 Травня 2014 20:35
Провокатор и лгунишка))))))
Справедливість до Olha Показати IP 22 Травня 2014 20:30
ДОКАЗИ ЛЮДЯМ!!!ЯКЩО ВОНИ Є !!!!А ТОДІ РОЗБЕРЕМОСЬ!!! ЗІ ВСІМА!!! ПО ЗАСЛУЗІ!!!!!!
Olha до Справедливість Показати IP 22 Травня 2014 22:36
коментар було видалено
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 20:49
В этом видео,которое я выставила сверху,снят обстрел с вертушек Ни е диного выстрела в ответ по низколетящим2 вертушкамсамое странное
Киселев до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 20:54
И самое главное что визитки Яроша разбрасывали, а с вертолета было слышно:"Слава Украине".А еще потом с вертолета стреляли по нерожденным младенцам русских емигрантов.УЖОС
вова Показати IP 22 Травня 2014 21:55
слава хлопцям які загинули за украіну!!!!!ганьба нашим тиловім щурам((((які не мають знести це свавіля !!!!!наших російских родичів!!!!
Леся Показати IP 22 Травня 2014 22:16
Як же це боляче чути й читати такi новини.Це ж НАШI чоловiки,сини,друзi. Господи, спаси i сохрани.
Яна Показати IP 22 Травня 2014 23:02
коментар було видалено
макс Показати IP 22 Травня 2014 23:51
мочити треба всіх терористів !!за наших хлопців!!!Слава Україні!!
Хочеться правди миру Показати IP 23 Травня 2014 00:04
Ми все одно взнаемо правду коли повернуться наші хлопці хто вбивав їхніх побратимів вони ж все це бачили
Беларус Показати IP 23 Травня 2014 08:56
Горе конечно большое. Но нельзя же только и кричать Слава героям, петь гимн и размахивать флагом. Что сейчас Майдановцы в Киеве делают? Деньги на сигареты стреляют и мелкими грабежами промышляют - на фронт их, а не подставлять молодых не обстреляных
НОНА Показати IP 23 Травня 2014 11:12
Дуже тяжко зрозуміти, що відбувається тому що навколо одна брехня. Підроздділ 51 бригади на чолі з командиром третього батальйону у складі трьої БМП, санітарних машин та ЗУшки стояв біля дорого на протязі ночі. Під ранок підїхали сепаратисти і впритул розтріляли з стрілецької зброї та гранатометів спаливши одну БМПшку. Позбирали зброю, забрали в декого з військовослужбовців документи, поранених не чіпали і поїхали. Виникає питання чому підрозділ на ніч не зайняв боєву позицію, а тупо стояв біля дороги? Де було бойове охоронення і чому воно своєчасно не підняло тревогу? Про яку підтримку з повітря плете Парубій як, що про це взагалі ні хто не знав і ні якої підтримки не було,а сепаратисти ні на яку Волноваху не проривалися. Найщиріші співчуття сімям загиблих. За , що загинули наші військовослужбовці?
Дан Показати IP 24 Травня 2014 21:53
да там никто и не готовился ,ребята просто отдыхали ,или что,но есть видео как местные подходили и снимали,наверное ,делали разведку.Ребята валить надо все и всех что вызывает сомнения ,а уж потом разбираться ..Берегите себя!!
Юрій Показати IP 8 Червня 2014 16:44
Є бажання трішки допомогти тим сім"ям у кого залишилися діти з тих загиблих, може хто знає як можна з тими сім'ями зв"язатися?