USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Волинянина можуть ув’язнити на 5 років за відмову у мобілізації

12 Квітня 2014 10:23
Ковельська міжрайонна прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом ухилення 39-річного мешканця Ковельського району від призову за мобілізацією (кримінальне правопорушення, передбачене статтею 336 Кримінального кодексу України), повідомили у прес-службі прокуратури області.

Досудове розслідування у провадженні проводить слідчий відділ Ковельського МВ УМВС України у Волинській області. Зауважимо, що покарання, передбачене за ухилення від призову за мобілізацією - позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Досудове розслідування перебуває у прокуратурі на особливому контролі, адже, як наголосив прокурор області Анатолій Коцура, ми всі маємо усвідомлювати, що Україна перебуває в стані війни. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України. Своєчасне ж та швидке проведення мобілізації – це запорука ефективного відбиття воєнного нападу на країну. Тому жоден свідомий громадянин не може ухилятися від призову до лав Збройних Сил, створюючи тим самим загрозу для безпеки держави в сфері оборони.

Довідково: Указ «Про часткову мобілізацію» видав виконувач обов’язків Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов й затвердив Законом України №1126-VІІ від 17 березня 2014 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 10:32
А де служить Данилюк? Ніхто не чув?
123 Показати IP 12 Квітня 2014 10:35
Ще потрібно усі комісовані знову пройшли медогляд. Більша половина просто відмазані і мають здоров"я краще. ніж у більшості призовників!!!!!!!!!!!!!
ОЛЕГ Показати IP 12 Квітня 2014 10:52
От і нехай би в першу чергу ті ж прокурори, держслужбовці і шли в Збройні сили. Вони ж перші хто "служить" державі. А то сидять своїми дупами в кабінетах і розказують як треба їх захищати, поки самі жирують. Ідіть і захищайте, а ми тут від ваших схем і хабарів відпочинемо, заодно може поміняєте погляди на та людські цінності, з яких щодня глузуєте.
жора Показати IP 12 Квітня 2014 10:58
депутатів і їхніх дітей на передову а не простих людей яких вони давлять підвищенням ціни на все, алеж вони добре знають що в нас нема чим воювати от і збирають пушечне мясо а самі сидять на зібраних чемоданах і готові вилитіти в Ізраіль.
дивно Показати IP 12 Квітня 2014 11:19
Прикольно прокуратура появилась на горизонті!!!!!Скоро веніславський і лопоха появиться і будуть знов боротись з корупцією!!!!будуть забирати в бідних і віддавати багатим!тобто собі!Обясніть яку батьківщину захищати????нехай ці бл..ді порошенки, ахметови, коломойські, Єремеєви, Івахіви і тд і тп воюють!це їхня державаВони її приватизували!все їхнє!в нас простих людей нема нічого!скоро все що маємо заберуть!
Роман Показати IP 12 Квітня 2014 11:45
Що вже всіх тітушок і зрадників пересадили, що за нормальних людей взялись?.. Взагалі очманіли мусора. Зірочок на погонах захотілось?
Садовод-любитель Показати IP 12 Квітня 2014 11:52
Можемо і посадимо.
Я Показати IP 12 Квітня 2014 11:56
Тут в центрі дебелі хлопці з "правого сектора" збирають в скриньки гроші, щоб далі нічого не робити і нехіло жити. Військомат, ау, ви їх прогледіли.
Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 12:04
указы утвержденные хунтой недеиствительны
Андрій до Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 20:47
А тобі не здається,що це вже перебор.Що це вже пахне криміналом,
Анонім до Андрій Показати IP 13 Квітня 2014 01:22
еще как ! и кролик это знает...
Останнє Показати IP 12 Квітня 2014 12:51
Що дала мені ця держава? Нічого. Що забрала? Нічого. Адже не має в мене що забирати. Тому що система тримає людину у стані вічно виснаженого раба. Тепер з нього хочуть зробити гарматне м'ясо. Гарне життя. Нічого не скажеш. Дякую
Дід Панас до Останнє Показати IP 12 Квітня 2014 21:28
забрала, і багато, повір, податки які ти оплачуєш на роботі і в магазині, наприклад. а дати, я згоден, нічого не дала.
Останнє до Дід Панас Показати IP 12 Квітня 2014 22:40
Дочитую ремарка 'на західному фронті без змін'. Блін 100років минуло, але всерівно жахливі паралелі. Історія не вчить нічого/нікого
вояк Показати IP 12 Квітня 2014 14:12
коментар було видалено
саша луцьк Показати IP 12 Квітня 2014 19:31
за тих жирних котів???????...хай самі ідуть...що мені дала та держава???????
BMW Показати IP 12 Квітня 2014 19:33
Зараз прийшов час поквітатися з вами за те шо принижували і засуджували не винних людей. А з шахраїв і жуліків брали взятки і відмазували їх. Люди вам все згадають.
іван Показати IP 12 Квітня 2014 19:36
а правий сектор слабо???? на схід поихати????? вас там скоро в стійло поставлять...
петро Показати IP 12 Квітня 2014 20:09
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 12 Квітня 2014 21:36
Справжні сини України давно мобілізувались,а трусливі зайці сто причин видумують,чому вони цього не зробили.Необхідно перш за все захистити свій дім,родину,бо це і є Україна!
Дід Панас до Лучанка Показати IP 12 Квітня 2014 22:33
відправляй свого батька й чоловіка на братовбивчу війну
Останнє до Лучанка Показати IP 12 Квітня 2014 22:51
А кого ти відправила за двері своєї квартири на мобілізацію? А про твою ахінею : україну, калину і т.д. тобі нічого не кажу. Бо не психіатр
титушко до Лучанка Показати IP 12 Квітня 2014 23:49
**Анатолій Коцура, ми всі маємо усвідомлювати, що Україна перебуває в стані війни.Я что-то пропустил ,когда успела и.о-банда обьявить войну официально и кому.
Лучанка до діда Пили Показати IP 12 Квітня 2014 22:53
Людина за життя набуває або мудрість або маразм,у вас діду -друге,чекайте коли у вашу хату прийдуть"брати" і попруть вас у хлівчик до свиней,тоді ви будете думати,що що зморозили!
Дід Панас до Лучанка до діда Пили Показати IP 13 Квітня 2014 00:15
не треба брехати жінко, у Криму нікого нікуди не поперли, і мене нікуди не попруть. Та й не потрібна росіянам Україна на разі, ще трохи і самі туди навколішках поповзете.
Лучанка до Останнє Показати IP 12 Квітня 2014 23:03
Мій син вже місяць і молю Бога за нього і всіх у країнських синів,щоб не було війни,а тріпачів,які розголошують,що дала їм країна зневажаю!
Останнє до Лучанка до Останнє Показати IP 12 Квітня 2014 23:13
Як може мама сина якої можуть там убити, казати що треба йти на війну, бо це "благородство"? Ти або не любиш свого сина, або хочеш шоб там було побільше солдат і у твого сина лишилось більше шансів.
Лучанка до останнє Показати IP 12 Квітня 2014 23:47
Не тобі говорити про любов!Про благородство мова не йшла.А що таке обовязок для офіцерів тобі не зрозуміти.Прикро від того,що такі,як ти дозволяють собі говорити про материнські почуття,не бажаю твоїй матері пережити те що я переживаю,варто бути розумнішим!
Мама до Лучанка до останнє Показати IP 13 Квітня 2014 00:13
Так от, треба розуміти, що знову йде відмивання зданих народом грошей. Хіба складно прослідкувати за рухом коштів, які йшли з бюджету? Тож все розікрали -і немає винних?Мобілізація - щоб показати, що щось ми робимо, аби процес -для чого, кому це потрібно, зрозумієте згодом. Вже лікарню майбутнього збудували, тепер армію підтримуємо...А Путіну ми сто літ потрібні, він аби те переварив, що має. А Крим здали, то чого б його не взяти...І не треба мене звинувачувати, що я не патріотка чи не розумію реформ. Моя біда в тому, що я, навпаки, багато чого розумію і найгірші мої прогнози справджуються вже понад десяток років... За що загинули діти, адже правда про Булатова - це тільки початок...
Останнє до Лучанка до останнє Показати IP 13 Квітня 2014 01:19
Якщо твій син офіцер, то він зараз на своєму місці. Якщо хочеш- на своїй роботі, і зарплаті
Грамотєй до Останнє Показати IP 13 Квітня 2014 10:33
Якщо ти не в курсі чи у танку, то всі мобілізовані зараз отримують гроші - з/п.
Останнє Показати IP 13 Квітня 2014 11:01
Чи ти коменти по діагоналі читаеш? Чи ти просто в якесь слово тицяєш пальцем, і від нього розвиваєш свою думку? Гроші? Ну звичайно отримують,але тут йшлося не про це. Вилазь з танка
Аліна Показати IP 13 Квітня 2014 17:07
У Володимир-Волинській військовій частині 2331 чоловіки (ЗОКРЕМА МІЙ БРАТ І ДЯДЬКО), якІ отримали повістки і були демобілізовані сплять в холодних наметах без матраців та подушок.Вони дзвонять у розпачі, що їм вже другий день не дають їсти НІЧОГО ВЗАГАЛІ, а прапорщики приносять лише спиртне щоб ті не обурювалися, адже п’яними легше управляти. ТАМ СПОЮЮТЬ МОЛОДИХ ЧОЛОВІКІВ. З ЦИМ ТРЕБА ЩОСЬ РОБИТИ. Якщо відмовитисб іти в такі умови - за це садити на 3-5 років. Шановні, матері і жінки зроблять нову Врадіївку на Волині за таке. Прошу представників влади, громадськості та ЗМІ звернути увагу на цю ситуацію.
Юрий Показати IP 20 Травня 2014 11:44
Хочуть 6000 за відстрочку на рік Хіба не проти цого стояв майдан всі коли виходили казали що це народ без політиків а вони всі тут як тут і щоб не було люстрації війна вигідна їм