USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинські прикордонники «проґавили» контрабанди на 3 мільйони

13 Січня 2017 21:03
На кордоні з Польщею у Волинській області затримали українця із контрабандними сигаретами на ₴3 млн.

Про це з посиланням на польських прикордонників інформує ZAXID.NET.

У пункті пропуску Зосин – Устилуг на польсько-українському кордоні прикордонники Польщі виявили у 27-річного українця контрабандні сигарети на суму 450 тис. злотих (понад 3 млн грн).

Як інформує сайт прикордонної служби Польщі, водій мікроавтобуса Opel Movano заховав сигарети різних марок без польських акцизних знаків під обшивку дверей і салону автомобіля. Скільки саме сигарет віз українець прикордонники не повідомляють.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Володимир К. Показати IP 13 Січня 2017 21:18
ШАновні журналісти. Якщо Ви щось не розумієте не полінуйтесь проконсультуватись... Перехід Зосин – Устилуг обслуговують ЛЬВІВСЬКІ ПРИКОРДОНИКИ а не Волинські!!!!
Анонім до Володимир К. Показати IP 13 Січня 2017 23:54
та це ви шановний нічого не розумієте. контрабанду контролюють не прикордонники, а митники. митний пост Устилуг відноситься до управління ДФС у Волинській області. у Львівській області таких обємів контрабасу немає
Роман Показати IP 13 Січня 2017 21:51
450000зл/4.17курс злота=107913доларів/210у.е (приблизно) ціна коробки=514ящ... в опель мованно якщо навіть грамотно всю буду запакувати стікі ніколи не влізе... даже половина... максимум 200ящ сілмок або 100товстих... хтось брехню пише...))) от вам і журналюгі... Алеж в статтї написано що сховали і я так розумію по фото десь під обшивами... що за аматори... це всі статтї такі брехливі у вас?
Юра до Роман Показати IP 14 Січня 2017 01:02
Так ціна за ящик цигарок не в Україні, А роздрібна ціна у Польщі. Тому ящиків як мінімум у два рази менше.
Я до Роман Показати IP 14 Січня 2017 09:07
Якого року курс??? Зараз 7.0. Ящиків майже у два рази менше
До Юра до Я Показати IP 14 Січня 2017 14:09
це курсл злот до долар
опа до Роман Показати IP 14 Січня 2017 13:06
готовий у вас купити хоч 500 тис. злотих по такому курсу!
Бармалєй Показати IP 14 Січня 2017 10:26
Мимо вух шановних коментаторів пролетіло те, що наші митники пропустили контрабанду, а поляки виявили. А це вже запитання до СБУ скільки заплатили контрабандисти нашим славним митникам за те що вони не побачать сигарет?
бармалею Показати IP 14 Січня 2017 20:14
Як кажуть росіяни «что-то где-то недоработали»-що в перекладі «не всіх купив»
Куліш Показати IP 17 Січня 2017 15:55
Смоляр, де орієнтування?