USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинський регіонал скаржиться міліції, бо йому погрожують

30 Січня 2014 09:21
Волинські правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом погроз убивством родині депутата обласної ради.

Невідомі телефонують депутатові і, погрожуючи фізичною розправою йому та його рідним, вимагають, аби він написав заяву про вихід із Партії регіонів. Про це повідомили у прес-службі УМВС України у Волинській області.

Відомості про даний факт внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Для проведення необхідних слідчих та інших процесуальних дій із числа працівників слідчого управління УМВС України у Волинській області створена слідча група.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 350 (Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до двох років. Триває досудове розслідування.

Про тиск на депутатів усіх рівнів в області в ефірі Волинського телебачення заявив також голова Волинської ОДА Борис Клімчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
... Показати IP 30 Січня 2014 09:34
Гузь-валянок на своїй фейсбук-сторінці висвітлив всі телефони ПР, от з нього й почніть!!!
Ирина Показати IP 30 Січня 2014 09:40
Придурок цей Гузь- бандюга ще той. на нари!
Клімчуку Показати IP 30 Січня 2014 09:51
Якби я був на вашому місці, то за Гузя вже давно й забули б...
Лучанин Показати IP 30 Січня 2014 09:57
Домашню адресу Гузя в студію!!! Нехай ходить і оглядається!
Всезнайко Показати IP 30 Січня 2014 10:14
Давайте обєднуватись в гвардію і захищати наших депутатів.Смітюх нас в бій поведе проти майданутих.
123 Показати IP 30 Січня 2014 10:15
Слава ЦК КПРС!
123 Показати IP 30 Січня 2014 10:57
Покажи дурню пальця - засміється. Подивись регіоналу чи комуністу в очі - відчує страх. Регіонали з комуністами просто знають, що після перемоги опозиції у них настануть чорні дні.
інга до 123 Показати IP 30 Січня 2014 20:07
Чорні дні почнуться в усіх волинян я гузі , шиби , бондарі та майі москвич керувати , НеДАЙ БОГ , почнуть
АНТИРИГ Показати IP 30 Січня 2014 11:09
Якому РИГУ погрожують? Хто він за такий видатний, що аж погрожують? Вони самі вперто і впевнено працюють на політичне самознищення.
Ваня Показати IP 30 Січня 2014 11:12
Прізвище цього риги, кому погрожують? Та кому він потрібен- цей рига,бандит.Чого ліз в партію, бабло гребсти,той не скигли і не трясися за себе і свою сім".ю.Що домовина не має кишень. Не бійся,за все потрібно колись відповідати.
противсіх Показати IP 30 Січня 2014 11:16
ну чому тим майдаунутим все сходить з рук ? що вони собі дозволяють ? і на що вони ще здатні ? Войтовича вчора забрала швидка допомога з серцевим нападом і він перебуває у лікарні. То це ваша перемога ?
Анюта до противсіх Показати IP 30 Січня 2014 11:20
Гузь піде під вікна лікарні і буде скандувати ! бо ж перемога над усе ! майдан горітиме в пеклі
777 Показати IP 30 Січня 2014 11:23
а уявіть ящо з людиною станеться найгірше . то шо ми за це ходили на віча ?
лучанка Показати IP 30 Січня 2014 11:23
і правда жалко дядька вони доведуть
Лучанин Показати IP 30 Січня 2014 11:30
Дійсно В.І.Войтович виключно порядна людина, все приймає до свого зболеного серця, а Гузь та йому подібні негідники готові на любі злочини заради здобуття влади
комсомолка Показати IP 30 Січня 2014 11:31
воітович як матросов закрив собою амбразуру двері і не допустив молоді до злочину
до комсомолка Показати IP 30 Січня 2014 11:38
то чого ти не пішла на амбразуру разом з воітовичем зллякалась гузя
я Показати IP 30 Січня 2014 11:42
ще про гузя він хутко заткнеться коли кінчаться заморські гроші
МАЙДАН Показати IP 30 Січня 2014 12:11
А давайте напужим Ігорка щоб забздів уже надоів гребе тільки під себе
запитання Показати IP 30 Січня 2014 13:36
А це не Тімейчук часом? Він, тіпа ж, самий ідейний і правильний, ще й "під кришею"?
Котигорошко Показати IP 30 Січня 2014 14:55
Не скаржитися треба ...а прийти з повинною...
осаро до Котигорошко Показати IP 30 Січня 2014 20:10
Хай до тебе Горинич з повинною прийде і вогнем язик підсмалить.
Луків Показати IP 31 Січня 2014 09:40
Як викрадати,знущатись, вбивати, вивозити в ліс активних Українців це нормально. А от Зателефонувати загроза смертю,