USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Шахтарі Волині погрожують бунтами

15 Січня 2015 08:17
Шахтарі на Волині погрожують соціальними бунтами. Вони вже кілька місяців не отримують зарплати і приїхали до Києва вимагати не закривати копальні у Нововолинську. Про це інформує канал 24.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВУГІЛЬНИЙ» СКАНДАЛ НА ВОЛИНІ: ЯКІ ШАХТИ ЗАКРИЮТЬ

Волинські шахтарі вже п'ять разів перекривали місцеві траси — протестують проти намірів влади закрити кілька шахт і заморозити будівництво копальні № 10, у яку вже вкладено півтора мільярда гривень.

Делегація волинських гірників приїхала в Київ. Втім, розуміння в кабінеті профільного міністра не знайшли. У державному бюджеті не передбачено дотацій на вугільну галузь. Тож шахтарі погрожують бунтами. Не отримують зарплати вже кілька місяців.

Нововолинські шахтарі зізнаються: копальні і справді збиткові, а все через корупцію керівництва. Втім закривати шахти Львівсько-Волинського басейну не можна, вважають і експерти. Тому що це буде затратніше, ніж їх розвивати.

А тим часом, в підконтрольному Україні Дебальцеве на Донеччині вже кілька днів немає опалення. У котельнях міста закінчилося вугілля. Ввезення палива блокують терористи. У місцевих комунальників, немає іншого виходу, крім як купувати паливо у підприємств на підконтрольних бойовикам територіях.

Нагадаємо, згідно з даними Міненерго, зараз в зоні АТО більше 2,5 мільйона тонн вугілля, однак вивезти його неможливо. Залізничні лінії зруйновані або заміновані.

Також Генеральна прокуратура порушила кримінальне провадження проти керівництва підприємства, яке закуповувало вугілля у ПАР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХТО НИЩИТЬ ВУГІЛЬНУ ГАЛУЗЬ ВОЛИНІ?

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Штефан, Луцьк Показати IP 15 Січня 2015 08:29
Вся причина у місцевій владі та керівництві копалень - тотальна корупція.
лучани до Штефан, Луцьк Показати IP 15 Січня 2015 09:00
Систему корупції породили риго-комуняки.
гриць до лучани Показати IP 15 Січня 2015 09:18
да що ти кажеш "розумнику"!:) Копай глибше - це ще з часів СРСР тягнеться і не треба на когось звертати - на себе подивись "чесний" ептить...
Анонім до лучани Показати IP 15 Січня 2015 10:47
Отчет Госдепа: Новый национальный бюджет Украины не отвечает требованиям прозрачности. Здобули!
вуглик до Штефан, Луцьк Показати IP 15 Січня 2015 09:23
да ну?:) а що це все підконтрольне Києву це тебе не хвилює?!
о.вiкторвна до Штефан, Луцьк Показати IP 15 Січня 2015 12:03
Мiша Гарбуз, агов!
102 Показати IP 15 Січня 2015 08:40
"... вже вкладено півтора мільярда гривень".Правильніше сказати ВКРАДЕНО. А тепер нехай вернуть ті, що вкрали (на зарплату).
копанка до 102 Показати IP 15 Січня 2015 09:22
Не пулутайте одне з одним! Щоб отримати зарплату - треба щось виробити! Вкладено у будівництво 10-ї шахти яка ще не працює і там нічого ще не видобувають! Одне діло заплатити шахтарям, що працювали на діючих шахтах, а до вкладених у будівництво і виділених для цього, вони жодного відношення не мають! От такі "коментатори" і "спеціалісти" і вносять смуту!!!
лучани до копанка Показати IP 15 Січня 2015 09:27
Ці "коментатори" є кремлівські тролі ,яким недоросль Путлєр приплачує, щоб вести інфрмаційну війну проти України
Анонім до копанка Показати IP 15 Січня 2015 09:33
Питання: хто КРАВ гроші в шахтарів? З того й лупити шкуру!!! А до чого тут ВСІ платники податків?
DJYJ Показати IP 15 Січня 2015 09:34
коли палити живцем міліціонерів во славу Порошенка то революція, ак коли вимагати чесно зароблене то це вже бунт!!! От вже здобули!!!
123 Показати IP 15 Січня 2015 10:12
Дороги перекривати не слід! Ви цим лише неприязнь людей викличете. Блокуйте органи держуправління - у цьому вам ще й допоможуть.
123 Показати IP 15 Січня 2015 11:17
Шахти закрити!