USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

З Ковеля до Луцька їде «Беркут»

24 Січня 2014 11:34
До Луцька, де активісти пікетують облдержадміністрацію, їде два автобуси із «беркутівцями». Волинських автомайданівців уже попередили про «гостей» і вони планують блокувати автобуси з силовиками на під’їзді до Луцька.

Пікетувальники стали скандувати «Ганьба!», «Міліція з народом!».

Вони також вимагали від голови Волинської ОДА Бориса Клімчука написати заяву про відставку.

Він попросив годину часу на роздуми. Пікетувальники підозрюють, що він тягне час, щоб дочекатися підмоги з Ковеля, - йдеться у повідомленні.

Додамо, голова облради Володимир Войтович під тиском таки написав заяву про звільнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Липины Показати IP 24 Січня 2014 11:39
Держись Боря. А вызывать беркут надо было раньше.
азаров до Липины Показати IP 24 Січня 2014 11:46
хороший мент, мертвий мент
Правда Показати IP 24 Січня 2014 11:42
Та Він не думав що наш народ настільки нерозумно піде за Бондарем і рештою ШАВОК !!! Він напевне до останнього вірив у нас з вами і Україну.
Беркут Показати IP 24 Січня 2014 11:50
Вони їдуть в підтримку українського народу, допоможуть Клімчуку написати заяву про відставку.
Липины Показати IP 24 Січня 2014 11:58
Боря звони Чернухи. Пусть поднимает строителей и идут на защиту кормильца. Звони дорожникам пусть подтягивают спецтехнику, надо отработать откаты.
Липины Показати IP 24 Січня 2014 11:58
Боря звони Чернухи. Пусть поднимает строителей и идут на защиту кормильца. Звони дорожникам пусть подтягивают спецтехнику, надо отработать откаты.
НАРОД Показати IP 24 Січня 2014 12:09
Звідки Беркут в Ковелі? Цей дезінформатор Козюра сам загострює обстановку!!!! Краще пікітуємо "Буратіно"!!!
Славко Сірко Показати IP 24 Січня 2014 12:10
Клімчук толковий дядько...Жаль що в іншому таборі...
Толковий до Славко Сірко Показати IP 24 Січня 2014 12:24
Який він толковий , буде видно по тому як він вирулить із цієї ситуації!!! Чи він з людьми, чи із тими нелюдами які знущаються із простих людей
Микола Петрович Показати IP 24 Січня 2014 12:13
Козюра - паршива сволоч!!!!! Бондар - вже теж показав свої управлінські здібності в період 2004 - 2006 рр.
Мишко Показати IP 24 Січня 2014 12:15
З Козюри толк як з мого х....я молоток!!!!Найшли героя нашого часу
СOMBO Показати IP 24 Січня 2014 12:48
На під"їзді до Луцька треба розкласти Борони! Поїду шукати може вспію.
СOMBO Показати IP 24 Січня 2014 12:48
На під"їзді до Луцька треба розкласти Борони! Поїду шукати може вспію.
Вася Показати IP 24 Січня 2014 16:06
А в Ковелі є Беркут?