USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Зеленкою у Луцьку обливаються тітушки

20 Лютого 2014 18:23
Провокацією назвали випадки обливання зеленкою підприємців на луцьких ринках у ВО «Майдан».

Про це йшлося під час прес-конференції представників ВО «Майдан», що відбулася 20 лютого.

Зі слів активістів, у місті є небагато тітушок. Саме вони, з його слів, обливали торгові точки на ринку, говорячи, що обливають тих, хто не йде на Майдан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
апро Показати IP 20 Лютого 2014 18:32
Ну да тітушки.... хто ж ще міг... башкаленка теж вони....
R2D2 Показати IP 20 Лютого 2014 18:47
Ну да, ну да.. Теперь все свои неоправданные действия будут скидывать на мифических "титушок". Как удобно)))
я Показати IP 20 Лютого 2014 18:52
ага, титушки, это молодняк, который о-ел от вседозволенности, жаль некому рыло начистить..
не я Показати IP 20 Лютого 2014 19:07
а какой смысл кого-то гнать на майдан силой? люди же не пойдут специально. какая-то тупая провокация
я Показати IP 20 Лютого 2014 19:10
тупая . не тупая , а детки бавляться...
.))) Показати IP 20 Лютого 2014 19:28
звідки в Луцьку тітушки?
даю слово Показати IP 20 Лютого 2014 19:30
ну Ви шановні думайте як хочете але так звані "тітушки" приїхали до нас у місто ще тиждень назад... обійдіть готелі і запитайте про міфічні групи людей із харківською та луганською пропискою... незнання - це не ідіотизм!
ав до даю слово Показати IP 21 Лютого 2014 07:56
і говорять з російським акцентом :-):-):-):-):-):-)
Ринок Показати IP 20 Лютого 2014 19:36
Люди, прошу вас дуже, не сійте паніку, не продовжуйте чийсь глупий витвір хворої фантазії:ЖОДНА РІЧ,тим більше,ЖОДЕН ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕ ПОСТРАЖДАВ!
109 Показати IP 20 Лютого 2014 19:38
Сьогодні в місті бачили особисто 2групи тітушок- воклаз і р-н гот.Світязь.Повірте:як ви їх побачити,ви зрозумієте,що це саме вони. Дикий пронизливий і ненависний погляд, злі очі,зверність їх виказує.Схожі на зомбі з фільмів.У луцьку немає такої молоді,чи діток як ви кажете.Це зовсім не місцевий типаж. І ви усі,які так зневажливо до цього відноситесь,побійтесь Бога,бо для таких не знайдеться слів,щоб розчулити.
Анонім до 109 Показати IP 20 Лютого 2014 20:01
пффф, це напевно ті хто рознесли мвс...ніби там всі щасливі і в них радість на очах
103 до 109 Показати IP 20 Лютого 2014 23:18
То це вони були на останніх майданах? Саме це я бачив на викладених тут фото.
R2D2 Показати IP 20 Лютого 2014 19:46
У тех кто громил ОДА и здание прокуратуры был именно такой взгляд как Вы описали. Я их узнал.
я Показати IP 20 Лютого 2014 20:28
ага, приехали титушка и айда на наши рынки-НЕ СМЕШИТЕ!
Га Показати IP 20 Лютого 2014 22:29
Кожен невпізнаний тепер тітушка. Вчора по місту теж тітушки бігали?
ха Показати IP 20 Лютого 2014 22:39
Сейчас по городу бегают и грабят титушки или местные *****?
103 до ха Показати IP 20 Лютого 2014 23:19
Осіпов з своює армією самооборони!
оля Показати IP 20 Лютого 2014 23:20
Студенти-фізкультурники терміново передягайтеся в костюми і краватки, бо до тітушок запишуть.
1 Показати IP 21 Лютого 2014 01:45
всi хто нарушають закон , у нашому кровью омитому оновленому украинському Краи - напевно таки дадуть вiдповiдь
БОГДАН Показати IP 21 Лютого 2014 08:17
Шановні пІдприємці з =варшавки=,радійте,що вас поки що лише зеленкою обливають. Ви думали ,що після усунення Януковича та =ненависної диктатури=, нарешті заживете на широку ногу ,не будите платити жодних податків,ніхто вас з держ.контролюючих органів трогати не буде і.т.п.=Щасливі =люди толпами будуть йти на ваш ринок і купуватить увесь ваш товар.Не смішіть ! Готуйтесь до дефолту держави,громадянської братовбивчої війни,=революційних=контрибуцій на користь =Національної =революції Яроша в Україні.Ще трохи і квітучий Київ перетвориться у зруйнований сірійський Дамаск .Ви будите боятись не податківців,а революціонерів -відморозків та мародерів з автоматами.
ігор Показати IP 21 Лютого 2014 10:10
ОБЩАК ПР - "ЗАХІДІНКОМБАНК" ( м. Луцьк, пр-кт Перемоги,15 ) фінансує "тітушек", які вбивають людей. Керівник ОБЩАКУ -Галина СКИБА. Її провина в смертях також.
Олекса до ігор Показати IP 21 Лютого 2014 10:37
чим докажеш??
Анонім до ігор Показати IP 21 Лютого 2014 12:58
Бла бла бла. где факты? Зомби на майдане стоят. иди им инфу без доказательств сливай. там верят всему что им говорят.
Віта Показати IP 23 Лютого 2014 20:01
були тітушки в Луцьку,хто з вас не знає-то краще не сперечайтесь