USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Зі Слов’янська терористи вивезли 200 дітей у невідомому напрямку

30 Травня 2014 10:30
Журналіст Матвій Ганапольський у ефірі Шустер LIVE надав інформацію про вивіз у невідомому напрямку 200 дітей зі Слов'янська.

Нагадаємо, заплановане терористами вивезення 200 дітей із Слов'янська не узгоджувалося зі штабом антитерористичної операції.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на прес-конференції в Києві.

«Нас насторожує той факт, що так звана місцева влада Слов'янська повідомила про вивезення сьогодні після обіду групи дітей, близько 200 осіб, нібито в «Артек» до Криму», - сказав він.

«Інформаційний опір» намагається встановити подробиці цієї акції, адже «річ у тому, що так звана місцева влада Слов'янська не узгоджувала це питання з силами АТО, жодної інформації про порядок пересування, вивезення дітей немає взагалі», - зазначив Тимчук.

«Вся ця історія схожа на сплановану акцію. Ми побоюємося, що будуть проведені якісь акції терористів, щоб потім покласти вину на українських силовиків», - вважає він.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що планується евакуювати близько 200 дітей із Слов'янська і відправити їх на якийсь час до Криму і Підмосков'я.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Мама Показати IP 30 Травня 2014 10:44
Господи, дай розуму дорослим і збережи дітей!!!
читач Показати IP 30 Травня 2014 10:46
коментар було видалено
Анонім до читач Показати IP 30 Травня 2014 11:08
Артек, нагадаю, - територія держави, яка веде з нами неоголошену війну. А Підмосков'я - то взагалі центр.
Мама Показати IP 30 Травня 2014 10:49
Дай Боже, щоб в Артек. Якщо це дійсно так, то буду тільки рада за діток.
Анонім до Мама Показати IP 30 Травня 2014 11:13
Так-так, ДНР - це відомі захисники дітей! "сегодня ночью террористы ‪‎ДНР‬ с целью провокаций из артиллерийской установки обстреливали ‪Славянск‬. Один из снарядов попал в Детскую больницу" Це сьогоднішня подія
перехожа Показати IP 30 Травня 2014 10:57
Господи, врятуй дітей! Якщо їх "евакуюють" так само як заручників "Норд-Осту"...
Александр до перехожа Показати IP 30 Травня 2014 11:07
Не дай Боже, а еще самолетом под прикрытием украинской ракеты, как пассажиров израильского самолета...
Volynyaka Показати IP 30 Травня 2014 11:21
Директор "Артеку" вчора заявила, що з ними ніхто не виходив на зв'язок щодо дітей зі Словянська і вони не готуються і не очікують ні яких дітей зі сходу України.
белое крыло Показати IP 30 Травня 2014 13:26
Вы за своих детей помолитесь которые стоят уже месяц без патронов и приказа ...Родители этих детей сами виноваты.Кричали Путин Спаси Расей прийди..а теперь убегают. А нашим за что такая смерть..за пастора и шоколадного короля.Майдану-3 быть
Я до белое крыло Показати IP 30 Травня 2014 14:28
Поддерживаю. Не ходили же эти террористы по домах и силой
Я до Я Показати IP 30 Травня 2014 14:32
изымали детей, наверняка их ебн.тые на всю голову родители сами отдали, что бы вывезти от бандеровцев-фашистов. В таком случае х.р там с ними со всеми вместе взятыми. Пора уже о себе и о своих подумать. А то скоро всех отсюда призовут и перестреляют, а они все сюда жить припруться.