USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

На Волині зафіксували 4 випадки захворювання на каліфорнійський грип

14 Січня 2016 16:44
Протягом двох останніх діб, а саме 13-14 січня, на Волині почастішали звернення до медиків з приводу ГРВІ та грипу. Разом з тим епідемічний поріг не перейдено, - інформує Громадське.Волинь.

«Епідемії немає. Така кількість пацієнтів стаціонару – це швидше за все психологічний фактор», – розповідає заступник головного лікаря обласної клінічної лікарні Руслан Морочковський.

«Звернення почастішали після того, як на центральних телеканалах пройшла інформація про летальні випадки серед хворих на так званий каліфорнійський грип H1N1. Серед наших хворих лабораторним методом встановлено 4 випадки захворювання спричиненого саме цим вірусом. Летальних випадків не було», – каже інфекціоніст.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
відмивання бюджетних Показати IP 14 Січня 2016 17:36
Свинячий, пташиний, алкогольний, хамський, наркотичний і т.д. грип... Скільки можна брехати про людський грип, а війну називати АТО !!! На правду брехню, а брехню правдою в україні називаємо !!
ТСН Показати IP 14 Січня 2016 17:41
В Тернопольской области умерли 12 человек, во Львовской - четыре, в Ивано-Франковской - шесть, в Ровенской - два человека. Поэтому абсолютно естественно, что переполненные стационары на Волыни - это результат самовнушения.
Анатоль_ до ТСН Показати IP 14 Січня 2016 20:27
Я в шоці
Марія до ТСН Показати IP 17 Січня 2016 22:17
Та дійсно, кругом грип, а на Волині придурюються...Якби самі захворілизахворіли, то такого бб не писали.. Не Стидно?
77 Показати IP 14 Січня 2016 23:46
давіда сьогодні похоронили але литальних випадків немає
Анонім Показати IP 15 Січня 2016 08:37
Для кожної сім ї це- трагедія, для решти - статистика. І це у всьому. Такий світ.
Анонім Показати IP 17 Січня 2016 22:28
Люди помирають від ускладнень після грипу.. І ніхто не фіксує діагноз грип. В лікарняному ГРВІ, хоча я теж лікар і точно знаю, що у мене був грип. Тому кожен сам має дбати про своє здоров'я. Задавайте аналізи, робіть ренген, перестраховуйтесь, бо ГРИП дійсно є. Просто фіксувати його в документах не вигідно...