На Волині є нове медобладнання, але бракує фахівців для роботи з ним
106 одиниць медичного обладнання невдовзі отримають лікувальні заклади Волині. Придбане все це за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Про це повідомив голова ОДА Борис Клімчук під час оперативної наради 27 листопада.
За словами губернатора, мова про різноманітне медичне обладнання. Також Борис Клімчук зауважив, що невдовзі держава профінансує також магнітно-резонансний томограф та анґеоґраф загальною вартістю 35 мільйонів гривень. Перший апарат працюватиме в обласній клінічній лікарні, другий – в міській клінічній.
Водночас голова ОДА висловив занепокоєння з приводу того, що в обласній клінічній лікарні бракує спеціалістів для роботи з дороговартісним обладнанням. «Якщо треба підтримка на обласному рівні, то ми виділимо кошти на те, щоб послати їх на навчання чи стажування. Мені список тих, хто поїде вчитись. Дороговартісне обладнання має працювати двадцять чотири години на добу», ‒ заявив Клімчук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив голова ОДА Борис Клімчук під час оперативної наради 27 листопада.
За словами губернатора, мова про різноманітне медичне обладнання. Також Борис Клімчук зауважив, що невдовзі держава профінансує також магнітно-резонансний томограф та анґеоґраф загальною вартістю 35 мільйонів гривень. Перший апарат працюватиме в обласній клінічній лікарні, другий – в міській клінічній.
Водночас голова ОДА висловив занепокоєння з приводу того, що в обласній клінічній лікарні бракує спеціалістів для роботи з дороговартісним обладнанням. «Якщо треба підтримка на обласному рівні, то ми виділимо кошти на те, щоб послати їх на навчання чи стажування. Мені список тих, хто поїде вчитись. Дороговартісне обладнання має працювати двадцять чотири години на добу», ‒ заявив Клімчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
Руслана
Показати IP
27 Листопада 2012 16:07
Цікаво, яку "таксу" встановлять, щоб пройти обстеження на такому "дороговартісному" обладнанні???
тиць-здиць до Руслана
Показати IP
27 Листопада 2012 21:24
Щоб відбити, щоб відбити...
tatarynb до Руслана
Показати IP
27 Листопада 2012 22:46
"дороговартісну"
Читач
Показати IP
27 Листопада 2012 17:01
В Рівному 700 грн. благодійних.
Писунам
Показати IP
29 Листопада 2012 22:55
Ви філософи та економісти... непутьові. Переобути чи передивитись на сервісі автівку від 250 до 2,5 тис.грн не шкода. А лівер свій чи мізки перепровірити - зажали. Те обладнання потребує дороговартісного сервісу та поповнення розхідних матеріалів, тому і існують благодійні.. Але ван на це ... Ви за кабак відвалите незадумуючись. Писуни!
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
23 Червня 2026 22:20
23 Червня 2026 22:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.