USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Очільник дитячої лікарні у Луцьку організував бізнес на роботі

8 Лютого 2016 17:47
Генеральний директор Волинського обласного дитячого територіального медичного об'єднання Григорій Ващилін зумів організувати бізнес на роботі. Йдеться про аптеку «Астрон» біля медзакладу, у яку рекомендують іти пацієнтам.

Про це пишуть на сторінці волинського осередку Антикорупційного руху Волинь.

«Напевно кожен, хто останнім часом бував у дитячій лікарні по проспекту Відродження в Луцьку, отримував рецепт з порадою лікаря купувати медикаменти в аптеці «Астрон». Вона розташована через дорогу від медичного закладу», – пишуть у спільноті.

Такий бізнес є традиційним для волинської медицини. Чого тільки вартий скандал з обласною клінічною лікарнею по проспекту Грушевського.

Активістам вдалося виявити зв'язок аптечного бізнесу та головного лікаря Григорія Ващиліна. Мережа аптек «Астрон» зареєстрована на Зінаїду Гнатюк, яка, згідно з інформацією, є громадянською дружиною Ващиліна.

«Всі документи в додатку. Звертаємося до керівника управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка та правоохоронних органів з проханням розслідувати дані факти.

Також звертаємося до волинян. Якщо Ви маєте інформацію про незаконні дії Григорія Ващиліна, надсилайте інформацію на електронну скриньку [email protected]», - звернулися активісти до волинян.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
ха-ха Показати IP 8 Лютого 2016 17:52
і що ? в нього тільки одна аптека ??? а якщо пошукати...
роботяга Показати IP 8 Лютого 2016 17:58
В Любомлі Дибал має не одну аптеку Робить що хоче,Йому можна-він деп обл ради!
оля Показати IP 8 Лютого 2016 18:11
Дурня повна, ніхто нічого ніколи не казав. У лікарні дитину лікуємо досить часто, кілька разів оперували. Аптека є в приміщенні лікарні, саме сюди всі ходять. Хіба після 20.00 з приймального відділення можуть послати в іншу апитеку, бо лікарняна не працює. У вдділеннях призначення лікарі роблять зранку після обходу, все можна купити на першому поверсі, навіщо кудись йти???
тиць-здиць Показати IP 8 Лютого 2016 18:17
так де тут порушено закон?
Інна Показати IP 8 Лютого 2016 18:32
А на першому поверсі в дитячій теж є, і посилають лікарі теж туди
бандеровець Показати IP 8 Лютого 2016 18:38
клоуни!! Купа аптек в лікарні а вони приклеєїлися до теї яка даже на території не знаходиться
Тетяна Показати IP 8 Лютого 2016 18:50
а який Ващилін хам і "царьок"! Воно спілкуватися не вміє зовсім. Хто таку гн*ду тримає?
Моряк Показати IP 8 Лютого 2016 18:58
SOS - SOS ....до правоохоронців
знаючий до Моряк Показати IP 8 Лютого 2016 23:17
Вже пішов на звільнення. Накінець позвільняють медичних царків
Анна Показати IP 8 Лютого 2016 19:23
"Астрон" в тій лікарні є ще на першому поверсі. От там і рекомендують купувати ліки для хворих.
айтишнік Показати IP 8 Лютого 2016 19:31
Ого-го якого перця зацепили!!! В тего пана вся больниця в аптеках і буфетах і всі цеє добре знают думаю клопоти в нього будуть .))
до олі Показати IP 8 Лютого 2016 19:31
ні .він повинен був вам сказати .що це його аптека! не смішно?
Юнга Показати IP 8 Лютого 2016 19:31
Політичний довгожитель Волині. Підтримував янека, ригів. Чудом випливав з усіх ситуацій. Розповідають, що мав мав чи ще має в Києві родича в оборонній промисловості - високу шишку. Тримається. Цинік, пересмішник, зверхній. Погана людина.
Анна Показати IP 8 Лютого 2016 19:54
В дитячій лікарні на першому поверсі є "Астрон". Туди й відправляли батьків хворих дітей.
пор Показати IP 8 Лютого 2016 20:03
Нормально людї
Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 20:27
А чого ж мовчите за Сидора?
Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 20:28
З аптек це він тільки на каву мав.
Дохтор Показати IP 8 Лютого 2016 21:01
А де тут порушення закону? Людина займається підприємницькою діяльністю, орендує приміщення не на території лікарні..хіба, лікарі заставляють пацієнтів пред"являти чеки з цієї апткеи..
Яцек Показати IP 8 Лютого 2016 21:33
Ви що, вчорашні, Зізя, тобто хазяйка тих аптек, його пасія, заради якої він жінку кинув, то ще той пройдисвіт.
паціент Показати IP 8 Лютого 2016 21:38
Не. Просто самі дорогі медикаменти мусили купувати в аптеці Астрон. В Кіеві це лікування 5000гр в нас 15000гр. Порахуйте
Кіра Показати IP 8 Лютого 2016 21:41
Лежала в дитячій лікарні з сином тиждень тому, ніхто нікуди мене не направляв.
Анонім до Кіра Показати IP 9 Лютого 2016 09:49
А ти звідки з Маневич тобі всеодно.Це страшна людина хабарник і людиноненависник.Для цього люди гірше собак
сегя Показати IP 8 Лютого 2016 21:42
Комусь перешиває дорогу або не хаплатили
Постатенко Оксана Показати IP 8 Лютого 2016 21:55
Сьогодні така розвинена мережа аптек, що лікарі вже не давненько не рекомендують де купувати ліки. В самій лікарні є вибір аптек та й крім астрона на районі є інші аптеки. І нічого дивного, що аптеки намагаються розміщувати там де буде попит на ліки. Щодо негативних відгуків про особисті якості керівника лікарні, то тут можна сказати одне, щоб керувати такою установою треба бути "залізної людиною" і , до речі, самою вредною людиною є не він, а одна пані-лікарка. І взагалі скільки різних керівників, депутатів і т.д. мають свій бізнес. Ото сенсація в статті, ще й особисте життя зачіпають. Непорядно. А про згадану автором Зінаїду Гнатюк можу сказати, що це гарна людина. А для тих хто заздрить ліків в Астроні не має :-)
Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 23:17
Саме дорогі ліки купляються в Кудрика В аптеку йти не треба Все. На місці
Інна до Анонім до Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 01:00
не тільки в Кудрика,Сосонка теж не далеко втікає,все на місці з під стола дістав повиставляв ,калькулятор в зуби ,і давай гроші. А якщо відмовляєшся в нього купувати,то каже що таких половину препаратів не знайдеш ні в одній аптеці бо всі на перереєстрації.Піз..юк карочє,розвод
Анонім до Інна до Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 15:45
В Кудрика дорого багато і лікування ніколи не закінчується
56 Показати IP 8 Лютого 2016 23:20
Ліки такі дорогі в аптеках що жах. При тому накрутки роблять на них великі. А антикорупційні служби ніби цього і не бачать і нічого не знають. Лікарі беруть від пацієнтів все, що їм не дай а в основному гроші. А де їх брати? Кажуть що їм мало платять, забули за моральність. І жити тяжко ...
Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 23:32
Ми декілька разів за останні 8 років лежали з дитиною - ніхто ніколи з лікарів (чи педіатри, чи вузькі спеціалісти) ніколи нічого не рекомендував відносно аптек. Не знаю нічого про гол. лікаряю але спеціалісти там талановиті, чуйні і професійні.
Медик Показати IP 8 Лютого 2016 23:39
Перед виборами завжди конкуренти обливають брудом ,пишуть заказні статті один на одного. Напевно багато хочуть попасти на це місце,бо Ващилін вже давно оголосив ,що не продовжує контракт,щоб прийшли молоді керівники.А щодо особистого життя у нас в лікарні половину мають другий шлюб і що це заборонено?
Анонім до Медик Показати IP 9 Лютого 2016 17:12
Невже це ви, Зіна Петрівна))? Ви так розбираєтеся в давніх планах Ващиліна))?
д Показати IP 8 Лютого 2016 23:52
Та сама історія і з духневич в міській лікарні в них взагалі сімейний бізнес. Яка також підтримувала ригів.
і все туди ж до д Показати IP 9 Лютого 2016 08:37
Який сімейний бізнес???Ви про що? Вона жодною підприємницькою діяльністю не займається!!!
Анонім до і все туди ж Показати IP 9 Лютого 2016 11:56
Ну да, кухарка і садівник, то все за оклад в 3000грн.
і все туди ж до Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 12:40
мова йшла за підприємницьку діяльність..а не за кухарку і садівника чи ще когось....
1 до Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 17:10
Знову таж сама зацiкавлена особа. Треба в кожнiй темi медичнiй темi паплюжити Духневич? Хтось за це платить? Чи особиста зацiкавленiсть?
Андрій Показати IP 9 Лютого 2016 00:37
Лежав з сином в хірургії,дали список ,ми купували в центрі,бо маємо знижку,медсестра сказала принести чек,щоб вони знали,що ліки свіжі і їх правильно зберігали.Знаю,що дисципліна там є,я сам бігав курити через дорогу,бо як побачать то виписують.Чисто ,лікарі і медсестри хороші.Знайомі лежали в Рівно то там жах.
олександр Показати IP 9 Лютого 2016 04:12
Скажу Вам я його особисто не знаю но порядок він навів в лікарні, я пару раз приїзджав сином надавали медичну допомугу у вихідні дні швидко та якісно, а про аптеки мова в загалі невилася. На мою думку знов хтось хоче пропіаритись і облити людину брудом, заказ через журналістів. Також скажу а чому ви шановні журналісти не піднімете питання чиї це інші аптеки, може це ці люди посприяли цій темі. Коликтив каже, що дистипліну тримає, та іде назустріч лікарям.
Таня до олександр Показати IP 9 Лютого 2016 09:51
Там же жахливе ставлення до людей-це все відчула на своїй шкурі. Ти його хто кум,сват,кого захищаєш.На тебе може і дививився,а на нас ні.Там санітрки хамки, а лікарі взагалі і медсетри ставляться до людей як до непотрібних речей
Фармацевт вищого кл Показати IP 9 Лютого 2016 07:04
В Сидора до 50 аптек. По 2 на кожному поверсі.
Ааа Показати IP 9 Лютого 2016 08:28
I комусь перейшов дорогу.ви візміть любу установу Луцька.чому тільки Ващилін? Де не плюнь.
Алла Дмитрівна до Ааа Показати IP 9 Лютого 2016 10:28
Дуже часто зверталась в дитячу лікарню-діти хворіли,Неправда-ви непорядні люди,Знаю скільки Зіна Петрівнам допомоги відправила на фронт і скільки ліків дає безплатно важкохворим і бідним людям,Ви ,перше як писати статтю поцікавились би в людей і працівників і не одна порядна людина нічого поганого не скаже про Зіну Петрівну а навпаки всі її поважають,А Ващилін навів порядок ,пройдіться по лікарні і порівняйте з іншими закладами,А що тримає порядок і дисципліну то це напевно його прямі обов"язки,А журналісти ,як були продажні так і є,Якщо хтось хоче зайняти його місце,то можна це зробити порядно ,хочаб з поваги,що людина стільки років і праці віддала цьому закладу і зумів зібрати професійний колектив,який врутував життя не одній дитині,І до речі не був він ні в яких ригах,
Анонім до Алла Дмитрівна Показати IP 9 Лютого 2016 17:09
Про порядну Зіну Петрівну не смішіть. Чи ви на неї працюєте, що так вихваляєте цю базарну бабу?
коментар Показати IP 9 Лютого 2016 10:20
Скільки себе пам'ятаю там та аптека стоїть
Лана Показати IP 9 Лютого 2016 12:02
Щоб влаштуватись в обласну дитячу на роботу, в даний час, потрібно заплатити 2 тис. доларів. Жах!
Алла Дмитрівна до Лана Показати IP 9 Лютого 2016 12:50
В мене знайома працює-нічого не платила,Може досить заказ виконувати? Краще займіться реальними скотами,А хочете щось мати -самі займіться бізнесом,Це не заборонено,
Та ну до Лана Показати IP 9 Лютого 2016 12:57
Та ну нах...хто ж платить 2 тис.$ щоб отримувати 1500грн!? Маразм!!! Це яким треба бути ....? Наших людей хлібом не корми, дай іншим кості поперемивати. А скільки людина зробила для медицини області, то на це всім пох.... Нажаль, такий у нас мінталетет
Лучанка Показати IP 9 Лютого 2016 21:58
Нещодавно обслуговувалась у дит.обл.лікарні.Була приємно вражена порядком,чистотою і організацією лікувального процесу.На терит-ріі окрім"Астрону" є аптеки фірм "Волиньфармпостач" та "Волиньфарм".Ніхто мене адресно нікуди не відсилав і навіть нічого не рекомендував.Пацієнт обирає ту аптеку, в якій йому імпонують ціни, асортимент і якість обслуговування
Алла Показати IP 10 Лютого 2016 10:51
Ага.Ващилін вважає,що ця лікарня його власність.напевно тому з лікарів,медсестер і санітарок примусово кожен місяць на протязі останніх пару років вираховують гроші в неіснуючий фонд,який нібито має оплачувати якісь незрозумілі юридичні послуги.все йде йому в кишеню
Ковельчани Показати IP 10 Лютого 2016 21:15
Хтось видно дуже заздрить вмінню Ващіліна організувати роботу такої складної структури або банально мітить на його місце.Знаходились на стаціонарному лікуванні кілька разів(в неврологічному та хірургічному відділеннях).ніхто за ліками в певну аптеку не посилав.були приємно вражені високим професіоналізмом персоналу.заздрісникам ганьба!!!
Артем Показати IP 10 Лютого 2016 23:39
Не можу не написати про лікарню в захист,бо прочитали з дружиною і не можемо змиритись з брехнею.Поступили о восьмій годині вечора дитина попала в аварію під машину велосипедом.Не чекали швидку віз сам.Приіхали з дружиною в чому були біля хати,нам в аптеці дали під чесне слово велику кількість ліків,в мене не було навіть документів.персонал хороший до дитини ходили в реанімацію нас весь час про пускали,навіть давали ліки з лікарні безплатно,ті що в них були.В лікарні були довго і в реанімації і в травматологіі.Можу сказати там порядок лікарі і мед сестри хороші.Коли ходимо в церкву ставлю свічку за їх здоров'я.
До Алли Показати IP 10 Лютого 2016 23:47
Це фонд захисту медперсоналу від таких як ви ,добробажаючих пацієнтів.
Артем Показати IP 10 Лютого 2016 23:57
Не можу не написати про лікарню в захист,бо прочитали з дружиною і не можемо змиритись з брехнею.Поступили о восьмій годині вечора дитина попала в аварію під машину велосипедом.Не чекали швидку віз сам.Приіхали з дружиною в чому були біля хати,нам в аптеці дали під чесне слово велику кількість ліків,в мене не було навіть документів.персонал хороший до дитини ходили в реанімацію нас весь час про пускали,навіть давали ліки з лікарні безплатно,ті що в них були.В лікарні були довго і в реанімації і в травматологіі.Можу сказати там порядок лікарі і мед сестри хороші.Коли ходимо в церкву ставлю свічку за їх здоров'я.Тримайтесь ,тих людей що пишуть гадості про вас бог провчить,дай боже щоб вони попали до вас і ви до них так і віднеслись як вони заслуговують.
До Лани Показати IP 11 Лютого 2016 00:00
Лана ви давали?В мене чоловік працює в прокуратурі,просить,щоб написали заяву кому і скільки?
Агрументована думка до До Лани Показати IP 13 Лютого 2016 13:59
Ви хочете сказати, що Ваш "чесний" чоловік -прокурор ніколи не брав взяток? Теж мені "борці за справедливість". Не смішіть людей, хочете щось міняти - почніть з себе. На рахунок Ващиілна - людина з характером, але порядок він в лікарні навів і він там досі є, його потрібно як мінімум поважати зха те. що він зробив! Скажіть будь ласка, якби хтось з вас був на його місці, то ви б зробили по-іншому? Дуже сумніваюсь!!! А на рахунок аптек, то коли я лежав в лікарні, ніхто ніколи мені не казав куди йти за одними чи за іншими ліками, пацієнт ДІЙСНО САМ ОБИРАЄ КУДИ ЙТИ! А Зінаїда Петрівна дуже вихована і порядна жінка, а всі звинувачення в їхню сторону - ЗАЗДРІСТЬ. Люди, будьте об'єктивними, нас кожен день дурять депутати і ті самі прокурори, а ви вчепились до аптеки. Я все сказав, це моя власна думка, яка побудована на власному досвіді і в спілкуванні з ними.
До Лани Показати IP 11 Лютого 2016 09:16
Зараз дуже модно ще один метод ,як Поступили в тубдиспансері, Всі знають ,що під ставили нормального мужика ,але бояться сказати.напевно ми заслуговуємо такого до себе відношення.Боімось щоб нас не зачіпили. Моя хата скраю.
Дружина прокурора Показати IP 14 Лютого 2016 15:51
Мене не правильно зрозуміли,я пропоную працівникам лікарні хто давав взятку Ващиліну за влаштування на роботу прийти в прокуратуру і написати заяву,а не збирати плитки.Кожну людину можна обпаплюжити за спиною.Збрехати легше,всім цікаво копирсатись у цьому лайні.