USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

В Україні тимчасово заборонили продаж ліків Мезим Форте

7 Жовтня 2016 08:16
Продаж популярного лікарського засобу "Мезим Форте", який бореться з порушеннями травлення, тимчасово припинили в українських аптеках, - інформує канал 24.

Про це йдеться у розпорядженні Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Заборона пов'язана з підозрою щодо фальсифікації серії 33342 виробництва німецької компанії "Берлін Хемі АГ".

Держслужба зобов'язала всі суб'єкти, які продають чи зберігають препарат негайно перевірити наявність цієї партії і вилучити її з обігу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
аяяй. Показати IP 7 Жовтня 2016 10:45
Да этот препарат. еще лет 15назад уже подделывали

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus