USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Зачаття на камеру»: волинська тележурналістка показала, як «завагітніти» за 400 грн

18 Січня 2018 21:55
Волинська журналістка Катерина Павлова показала, як через інтернет можна купити довідку про вагітність за 400 гривень.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

«Це довідка про мою вагітність. Без чоловіка, без аналізів та без обстеження у лікаря. Проте з печатками, підписами та рекомендаціями», - йдеться у повідомленні.

Журналістка зазначає, що довідку, за яку їй пропонували заплатити 400 гривень, їй довелося чекати два дні. А продавцю байдуже, з якою метою дівчина замовила підробний документ. Зрештою, коли документ прийшов поштою, вона його сфотографувала та відправила назад, не плативши за нього.

За словами Катерини Павлової, анкету можна заповнити онлайн, та навіть обрати бажаний термін вагітності. Журналістка обурюється тим, що підробний документ можна здобути так легко, а правоохоронці належним чином не реагують на такі факти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Вов Показати IP 18 Січня 2018 22:03
Я думав вона якось цікавіше вагітніла!)
лучанка до Вов Показати IP 19 Січня 2018 07:27
Твоя кожана цікавіше завагітніла чи завагітніє тільки ти про це дізнаєшся! тикнуть тобі таку довідку лошок і буде тобі щастя...
Уася до лучанка Показати IP 19 Січня 2018 12:33
А хто на це ще ведеться, не задавались питанням? Щось рівень наївності у вас пані, як у першокласниці) Підете потім разом з іншими "любвєобільними" на сайти знайомств, розказувати про "бросіть дєвушку с рібьоночьком может каждий, а взять - только настаяшшчій мушшчіна"))
Анонім до лучанка Показати IP 19 Січня 2018 14:54
А ти ще та стер?оза. Ох і не повезе твоєму ко?лу...
Петя Показати IP 18 Січня 2018 22:31
А до чого це?
Андрій Показати IP 18 Січня 2018 22:39
Думаю вона б і за 50 гривень погодилася завагітніти, якщо не дешевше
європа до Андрій Показати IP 19 Січня 2018 07:22
І ти рахуєш себе мужиком після цього коментаря?
Я Показати IP 18 Січня 2018 22:40
А я б і безкоштовно допоміг!!!)))
мозок до Я Показати IP 19 Січня 2018 07:19
Краще ти подумай скільком лохам прийшлось одружитись через таку "допомогу". Можливо й тебе це стосується.!!Краще б подякували журналістці бо для вас рагулів старалась а ви ображаєте!!!!!!!!
Цинік до мозок Показати IP 19 Січня 2018 12:48
От тут "люто плюсану" - бо поки л?хи будуть на таке вестись, методи нікуди не дінуться. Потім ще тебе (ка?ла, а то і гірше) назначать винним по "гроб жизні" за те що у бідної дівчинки стався викидень. Тому, шановні адепти секти "віримо в чистих і чесних дівчат" - дивіться і вчіться на чужих помилках, бо горбитись все життя на закидони "принцес і їх потомств" задоволення сумнівне. Як щось таке сталось - перевіряйте, наполягайте на обстеженні в інших лікарів. Якщо факт вагітності є - обов'язковий аналіз ДНК дитини, хай би що вам при цьому не лили в вуха. Не треба соромитись захищати свої інтереси!
Володя Показати IP 19 Січня 2018 07:12
Ще один доказ,що журналістам нудно
123 Показати IP 19 Січня 2018 07:21
І на тебе вона довідку замовить
медики Показати IP 19 Січня 2018 08:12
Вагітній.Жінкам це потрібно,інколи і за гроші.
Jan Показати IP 19 Січня 2018 08:34
А хто це? І чому не Падалко?
Віка К. Показати IP 19 Січня 2018 09:28
Що за дурня?Про такі довідки відомо давно.А журналістці захотілось попіаритись.Чи може в неї які проблеми в особистому?Могла ж бо взяти довідку про те що не хвора на СНІД,туберкульоз чи щось інше.А вагітність не страшно-любий не дурний хлоп розкриє цю таємницю,ледве заведе дівку до лікаря.Але хлопці зверніть увагу:дівчина натякає...мовляв,готова
гінеколог Показати IP 19 Січня 2018 09:57
вона вже 3 рази вагітніла від свого медіа-наставника Володю Пащенка
журналіст Показати IP 19 Січня 2018 18:02
Стільки бруду на молоду, красиву жінку?.. І, як свідчать ці "коментарі", від чоловіків?.. Навіщо вони носять штани? Хто стояв в ногах зі свічкою у Пащенка і Катерини? Журналістка переслідувала (як на мене), лише одну ціль: відкрити гнійник, який можна екстраполювати на усі випадки життя - не лише на вагітність. Усе продається, усе купується. Навіщо цей потік ла?на? З вуст так званої "сильної статі"?Хтось з сильних світу цього сказав: "Не кусайте груди матері своєї". Задумайтесь.
К. лучанин до журналіст Показати IP 19 Січня 2018 21:32
"Усе продається, усе купується...." - ЗАПЕРЕЧУ, тобі "журналісту", що не все! Ця молода журналістка займається пустими РОЗИГРАШАМИ ! Вона хоч сама зрозуміла , що кинула в інет? Цю дурню її можна списати на молодість та недосвіченість як журналістки. Любий лікар відразу , з першого погляду , зрозуміє що це ФАЛЬШИВКА і відкине цю виписку в сміттєвий ящик. З роботодавцем такі номери із фальшивими та БЕЗЛИКИМИ ПЕЧАТКАМИ : ЛІКАР та ВРАЧ не проходять! Нехай вона сама занесе в бухгалтерію свою на роботі щось подібне із такими печатками! Хоч на власному досвіді навчиться. А так для сміху організувала!
К. лучанин Показати IP 19 Січня 2018 21:10
Ця молода журналістка вирішила пропіаритись таким чином! Голівонькою молодою нехай подумає, ЩО ПРАВДА ПРО ЇЇ "ВАГІТНІСТЬ" всеодно розкриється: шила в мішку не сховаєш! На яких лох*в це розраховано? НА ПЕЧАТЦІ лікаря є : ПРИЗВІЩЕ , ІМЯ та ПО БАТЬКОВІ, а не просто ПЕЧАТКА ЛІКАР! НЕМАЄ ТАКОЇ ПЕЧАТКИ "ЛІКАР" !!! Це просто є РОЗИГРАШ!!! Тема , яку вона підняла вже давно " з бородою", подібна історія колись була із лікарняними. Тепер вона відійшла у вічність! Бо на такі лікарняні не купляються, облік та перевірки ведуться.
нейм Показати IP 24 Січня 2018 20:33
цій журнлістці нема чим зайнятись, місяць тому була мс в клубах шаталася а зара вже корчить з себе важну персону