USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

КАМАЗи Путіна вивозять з України набої і техніку

23 Серпня 2014 14:19
184 російські вантажівки, які ввозили "гуманітарку", виїхали з України, але українським прикордонникам російські військові у пункті пропуску "Ізварине" не дозволили їх оглянути. У КАМАЗи росіяни завантажують обладнання виробничого об'єднання "Топаз", - інформує ТСН.

Про це на брифінгу в Києві, відповідаючи на запитання журналістів, повідомив спікер "Інформаційного центру" РНБО Андрій Лисенко.

"За станом на 13.00 з території України виїхало 184 вантажівки. Проте наших представників на їх огляд не допускають", - сказав Лисенко. Водночас він зазначив, що невідомо, скільки саме вантажівок вчора із Росії заїхало в Україну та скільки досі залишаються на її території. Крім того, з його слів, у вантажні автомобілі, які зайшли на територію під виглядом гумконвою, росіяни завантажують обладнання виробничого об'єднання "Топаз".

Як відомо, там виробляють найсучасніші радіолокаційні станції типу "Кольчуга" та обладнання Луганського заводу, де виробляються набої для стрілецької зброї. Нагадаємо, російська колона вантажівок із так званою "гуманітарною допомогою" у п'ятницю вторглася без згоди України в Луганську область. ЄС і НАТО та Меркель з Обамою вже засудили це вторгнення.

Нагадаємо, НАТО вважає гуманітарну допомогу Росії прикриттям, під яким вона забезпечує терористів. А Пентагон вимагає від РФ негайно вивезти колону з України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
199 Показати IP 23 Серпня 2014 14:20
Нехай те все їм вилізе боком - їх же і знищить.
Дончанин до 199 Показати IP 23 Серпня 2014 19:40
коментар було видалено
Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 14:28
Хватит писать бред... Патронов России не хватает...:)
666 до Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 14:29
розуму росії не вистачає. моголоїди
Дончанин до 666 Показати IP 23 Серпня 2014 17:39
Вопрос на засыпку: "Кто правдивее, Псаки или украинские СМИ?"
мурчанин до Дончанин Показати IP 23 Серпня 2014 18:02
ти в нас самий правдивий та обізнаний рупор кремля. іди зарплату получи в кісєльова.
555 Показати IP 23 Серпня 2014 14:30
хай краще трупи свїх солдатів повивозять і поховають як людей
Дончанин до 555 Показати IP 23 Серпня 2014 17:45
Лучше заберите из донецкого морга минимум тысячу трупов своих ребят. Попутно можете забрать и из моргов Харькова минимум четыре тысячи трупов.
мурчанин до Дончанин Показати IP 23 Серпня 2014 18:01
ти звідки такий обізнаний? кисєльов на вушко нашептав? скільки? 1000?! а в другому аж 4000!!! дурню, ємність моргів у донецьку не перевищує 50 тіл. в харкові - те саме. привіт тобі від розпятого в словянську хлопчика)))
Дончанин до мурчанин Показати IP 23 Серпня 2014 19:42
Я живу в Донецке. И мне ли не знать, что творится в моем городе?
мурчанин до Дончанин Показати IP 24 Серпня 2014 08:41
ну да, ще ти в харкові живешь, і в луганську, і в словянську)))) ти кацап з раши, троль, з донецька він, а української не знає)))
Анонім до Дончанин Показати IP 24 Серпня 2014 12:39
коментар було видалено
Трофей Показати IP 23 Серпня 2014 14:33
Ну давайте все повозмущамся! Если вывозят-значит им надо, а нам нет. У нас есть розум! На хрена Кольчуги?
пан Показати IP 23 Серпня 2014 14:41
Ну надо же поддержать громкую заяву Наливайка. Маячня.
Наливайченко до пан Показати IP 23 Серпня 2014 15:34
А ти не боїшся що тебе вирахують і натянуть тобі глаз на задницу?
жупан до Наливайченко Показати IP 23 Серпня 2014 17:40
вже давно пора цьому тролю це зробити. його то звісно не сприймають, кумедний він, але вже настільки брикий, що пора його позбутись. він тут під різними ніками РасЕйским іЗІКОМ пише. можно зразу не читати.
virji до жупан Показати IP 24 Серпня 2014 02:00
Может прочитаешь "Собачье сердце" Булгакова много знакомых узнаешь . Кстати в Европе очень уважаемый писатель. Ах да если разрешат из конторы Н.
мурчанин до virji Показати IP 24 Серпня 2014 08:43
тебе, швондер, видно зразу. до речі, це в тебе в раші їсти половину продуктів заборонили, так і читати скоро заборонить твоя кантора, твій же путлєр - КГБіст)))
Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 15:31
це зразу було зрозуміло ,що вони не гуманітарку везли а готували відхід терористів! тому вони так довго їхали і міняли пункти перетину для того аби перидислокувати свої сили для втечі!зараз клоун путін і всі його пропогандисти будуть писати і говорити що нічого не було,все всім здалося ,а погроми в донеціку і луганську це конфлікт всередині України і расея там ні дочого!
Дончанин до Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 17:42
Да террористы еще со времен Славянска только и знают, что убегают в Россию. Правда почему то украинская армия не имеет ни одной победы, конечно, если не считать сообщений Тымчука.
мурчанин до Дончанин Показати IP 23 Серпня 2014 17:48
канешно брехня, не втікають терористи в росію, їх тут в траншеї закопують, інколи табичку "солдат" навіть вішають.
Жінка Показати IP 23 Серпня 2014 15:42
Пусть забирают все и всех и ВАЛЯТ!!! достали(
Сергій Показати IP 23 Серпня 2014 15:56
А в нашій державі хтось за щось відповідає, чи тільки зарплати і відкати отримує? Хочуть ввозять, хочуть вивозять. То за що гинуть українці? Щоб кулявлоб константував факти і ще просив кредитів на оборону (читай на війну, і чим на довшу, тим для них вигіднішу). Як вони вже задрали...
жупан до Сергій Показати IP 23 Серпня 2014 17:44
ти на жержаву не тикай, долучись до справи перемоги, якщо хочешь допомогти. поширюй інформацію на міжнародних ресурсах, доводь, що московські варвари несуть реальну загрозу світові.
Сергій до жупан Показати IP 23 Серпня 2014 20:00
А ти звідки точно знає, що вони несуть. З казок Тимчука і компанії? Чи там був? в цій війні не буде переможців, будуть тільки переможені з обох сторін.
жупан до Сергій Показати IP 24 Серпня 2014 08:47
в цій війні є агресор і загарбник, світ не визнає анексію криму, світ вже дізнався, чому стріляють на донбасі, світ вже поніс свої жертви від путінського тероризму. при чому тут тимчук? чи в нас не ховають волинських хлопців вбитих путінськими найманцями? очі відкрий, сходи на панахіду і там все почуєшь на власні вуха.
Анонім до Сергій Показати IP 24 Серпня 2014 12:42
коментар було видалено
Яяя Показати IP 23 Серпня 2014 16:09
Давно пора вже було все виробництво переносити на захід і в центр України. І не тільки військове а й всю промисловість по можливості.
virji до Яяя Показати IP 24 Серпня 2014 02:11
А работать это будет? С Запада Украины все уехали на заработки в Европу и Росию. А что остались пенсионеры и молодежь которая привыкла зарабатывать деньги на базарах. Такие вот дела....
жупан до virji Показати IP 24 Серпня 2014 08:53
хто "все уехали на заработки в Европу и Росию"? до 5% працездатного населення на заробітках. а знаєшь чому? бо годували твій донбас, олігархів і банду януковича. який золоті батони "жрав", а люди жили у злиднях.
Яяя Показати IP 23 Серпня 2014 16:12
Ще дивуюся чому руду на заводи возять в крим,а не на місці -на житомирщині виробляють титан
Дончанин Показати IP 23 Серпня 2014 17:49
А может эти машины вывозят пленных украинских вояк? В Донецке они завтра будут маршировать под конвоем по центральным улицам города. В Луганске дела немного сложнее. Им не до парада, а пленных надо куда то девать. Чем не способ?
мурчанин до Дончанин Показати IP 23 Серпня 2014 18:15
от ти троль-брехуняка навіть тут лажаєшь))) якщо донецьк утримують твої бандюки, що навіть марш з полонених можна організувати, то звідки у "донецкого морга минимум тысячу трупов своих (українських) ребят" взялося?! нашої армії поки що в донецьку немає, тому і трупи в донецьких моргах - твої, путінські, які може тими камазами заберуть, щоб в траншеях не закопувати, землю українську лайном не засмічувати.
WAHAB Показати IP 23 Серпня 2014 23:53
курва шо то тут пише читати всі розучились. донецкіх не в щет УВАГА! Користувач,на www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.
мурчанин до WAHAB Показати IP 24 Серпня 2014 09:00
насправді, адмін мав би давно викинути з сайту цього брехливого кацапського троляку. НАЗАВЖДИ. коментування подій із загиблими волинянами - заборонити, щоб кісєльовські тролі не гадили людям в душу. в троляки не коментарі, а дезінформація, провокація, підбурювання до ворожнечі, та "вброс", як він сам любить казати.
день Показати IP 25 Серпня 2014 13:34
Просто рашка наразі цими діями відкидає нас на 3-5 років назад у розвитку оборонки....документи, креслення, технології є в електронному виді, але щоб побудувати нове треба роки і кошти, яких не завжди вистачало ше тоді, а зараз подавно...........