Останню групу бійців вивели з Іловайська
Вдалося врятувати бійців, які залишилися в оточеному Іловайську. Про це інформує ТСН.
Сьогодні, 15 вересня, з Іловайська на Донеччині, який був в подвійному кільці оточення російських військових, вивели останню групу українських бійців. Про це повідомив глава Міноборони Валерій Гелетей.
Нагадаємо, вчора, 14 вересня, повідомлялося, що в оточенні під Іловайськом залишається ще 2 роти бійців.
Міністр наголосив на тому, що останніх силовиків вдалося вивести з населеного пункту завдяки введеному режиму радіотиші.
"У цей понеділок ми вивели останню групу наших бійців з міста Іловайська", - заявив Гелетей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНИН - ПРО ІЛОВАЙСЬКИЙ КОТЕЛ: З ПЕРШИХ УСТ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сьогодні, 15 вересня, з Іловайська на Донеччині, який був в подвійному кільці оточення російських військових, вивели останню групу українських бійців. Про це повідомив глава Міноборони Валерій Гелетей.
Нагадаємо, вчора, 14 вересня, повідомлялося, що в оточенні під Іловайськом залишається ще 2 роти бійців.
Міністр наголосив на тому, що останніх силовиків вдалося вивести з населеного пункту завдяки введеному режиму радіотиші.
"У цей понеділок ми вивели останню групу наших бійців з міста Іловайська", - заявив Гелетей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНИН - ПРО ІЛОВАЙСЬКИЙ КОТЕЛ: З ПЕРШИХ УСТ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
