USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Росія висадила під Новоазовськом свій спецназ

14 Жовтня 2014 14:39
Нарощувати живу силу та техніку на південному напрямку продовжують Росія та бойовики. Про це йдеться у повідомленні РНБО, - інформує Українська правда.

Зокрема, у понеділок, 13 жовтня, близько Новоазовська прибув чисельний спецпідрозділ військової розвідки РФ.

"Військовослужбовці зазначеного підрозділу своєї приналежності до ЗС РФ не приховують", - повідомили у РНБО.

Зберігається тенденція до активізації повітряної розвідки. За добу в районі Маріуполя зафіксовано роботу 6 безпілотників.

В самому Маріуполі зберігається спокійна обстановка, транспорт та комунальні служби працюють у штатному режимі.

Бойових зіткнень на ділянках кордону, які контролюють українські військові, не зафіксовано.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Имя Показати IP 14 Жовтня 2014 15:12
коментар було видалено
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 15:28
коли вже та паРаша від нас відстане. дайте нам спокійно жити!
лучанин до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 16:57
Відстане коли подібні Данильчуку,дембелям з НГ перестануть піаритись і піддаватись на провокації, а обєднаються і всім скопом знищимо цю гідру
війсковий до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 17:02
Ситуація пр намір захвату Маріуполя прогнозована, але нажаль для наших керовників це буде знову не очікувано як під Іловайськом
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 15:45
Тiкаймо, хлопцi!
Хлоп Показати IP 14 Жовтня 2014 17:38
Якщо вони не приховують своєї приналежності до ЗС Росії, то поїдьте та візміть в них інтервью на камеру, нехай розкажуть, хто вони, звідки, чому вони приїхали...А інакше кому і як в РНБО вони не приховали своєї приналежності? Хтось зустрівся з ними? Хто?
макеевчанин до Хлоп Показати IP 14 Жовтня 2014 18:55
опять -же "высадились" это что остров какой-то,или там космическая пехота,от нас до россии 2 часа пешком пройти,где беспилотники ? у яремы во дворе сбили буком?
Гісторія Показати IP 15 Жовтня 2014 08:56
Конечно, столкновения УПА с немцами были неизбежны. Но вот что по этому поводу пишут представители тех, с кем УПА якобы воевала. Немецкий фельдмаршал Эрик фон Манштейн, разбитый потом под Сталинградом отнюдь не «вояками» УПА, в мемуарах писал о своей службе в Украине: «Вообще существовало три вида партизанских отрядов: советские партизаны, боровшиеся с нами и терроризировавшие местное население; украинские, боровшиеся с советскими партизанами, но, как правило, отпускавшие на свободу попавших им в руки немцев, отобрав у них оружие; наконец, польские партизанские банды, которые боролись с немцами и украинцами»
Имя Показати IP 15 Жовтня 2014 10:33
Так, это, на территории России войска могут передвигаться вдоль и поперек. Что там, кому мерещится - проблемы того, кому мерещится.
Гроші Показати IP 15 Жовтня 2014 10:42
Дайте грошей! Дасте грошей - буде патриотизм. Нема грошей - нема патріотизму