USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

«Азовці» кличуть волинян у Київ на марш

17 Травня 2016 10:31
Масштабний марш «Вимоги Нації» відбудеться у столиці України 20 травня.

Про це повідомляють волинські «азовці».

З їхніх слів, мета маршу − не дозволити владі провести вибори на Донбасі за російським сценарієм та висловити низку вимог щодо подальшої долі України.

«Вимогами Нації» є: звільнення заручників, роззброєння сепаратистських формувань, виведення російських військ із території України, повернення контролю над кордоном та вибори на Донбасі лише за українським законодавством.

Бійці полку «Азов» та активісти Цивільного Корпусу «Азов» Волинь закликають усіх небайдужих волинян приєднатися до маршу в Києві.

«Приїдь та скажи своє слово, адже воно має бути вирішальним у нашій державі!», - кажуть організатори.

Запис та деталі:+380 (95) 619 01 44, vk.com/civilcorps_azov_volyn.

Виїзд з Луцька ввечері 19 травня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
питання Показати IP 17 Травня 2016 10:36
Хто оплачує?
Азовцям Показати IP 17 Травня 2016 10:44
Деб*ли, більше проблем немає в державі?
віто до Азовцям Показати IP 17 Травня 2016 11:01
звичайно, є, найбільша проблема в державі-надзвичайна кількість таких деб*лів, як ти.
Всезнайко до віто Показати IP 17 Травня 2016 13:40
ПНХ
Стас Показати IP 17 Травня 2016 10:57
Дякую за повідомлення - ТАК ТРИМАТИ!!!!!! Патріоти та небайдужі підтримайте, а диванним писакам і "лизунам" ГАНЬБА!
Азову Показати IP 17 Травня 2016 11:04
А чего на Киев? С такими "вымогами " Вам на Донецк надо.
Азовець до Азову Показати IP 17 Травня 2016 12:08
Бо капітуляція приймається в Києві
Лучанин Показати IP 17 Травня 2016 11:23
Сам д*б*л, так і живи в своєю гамні. Баран!!!
Анонім Показати IP 17 Травня 2016 11:24
Блокують,пікетують,віджимають...а працювати думають,хліборізки не малі мають
Донбасс Показати IP 17 Травня 2016 12:21
Для того, чтоб вывести российские войска, их нужно сначала ввести. Поэтому это условие невыполнимо изначально. Почему бы не потребовать вывести заодно и белорусские войска. Добровольцы из Беларуси там тоже есть. Я бы заодно потребовал вывести грузинские войска, которые воюют на стороне ВСУ, да и из России там хватает добровольцев воюющих на стороне ВСУ. Они относятся к российским войскам? "требуем разоружить"... В чем проблема? Вон каждый день доски памятные открываете тем, кто думал, что нас разоружить легко. И чего в Киеве? Мы уже один раз в Донецке провели марш украинских военнопленных. Можем провести еще.
лучанин до Донбасс Показати IP 17 Травня 2016 12:43
На ваш данбас залишилось наср*ти і_НАВІКИ ЗАБУТИ!!! Орда є ордою, дичина_дичиною.Її ніколи і нівчому життєво-прагматичному не переконаєш. Жити в гамні.
Петро до "Анонім", " Показати IP 17 Травня 2016 12:29
Ваші коментарі це ваша гнила сутніть вашої душі і ваших помислів, горіти вам в АДУ!!!!!!!!!
Анонім до Петро до "Анонім", " Показати IP 17 Травня 2016 17:37
Горітемуть ті хто спровокував стрибками війну та ворожнечу між народом України.
Анонім Показати IP 17 Травня 2016 13:57
amnesty international давно дала оцінку цій організації перше фото це ще раз підтвержує.
Strong Показати IP 17 Травня 2016 14:02
А може уже вистачить організовувати марші, пікетування, блокування і т. і. Розвелося тисячі дармоїдів котрі називають себе активістами і патріотами, а на самому ділі є звичайними дармоідами і ледарями. Попробували що можна жити за рахунок легких заробітків і не можуть зупинитись. Яка альтернатива пошуку мирного шляху у виході з конфлікту? Це лише повноцінна війна зРосією. До цього закликають Азовці та інші ура-патріоти і націоналісти. Я впевнений що шлях повноцінної війни це шлях втрати держави Украіна. Я не є панікером, але на превеликий жаль не має у нас ресурсів перемогти цього ворога. ВВП Росіі у 15 разів перевищує обсяг валового продукту нашої країни. У нас не має можливостей протидіяти авіації цього нелюда Путіна. На жаль у випадку відмови від мирного вирішення ситуації на Сході, ми втратимо підтримку Заходу. Чи розуміють націоналісти що їхній шлях це не лише руйнація Украіни і її економіки внаслідок російських бомбардувань, але втрата десятків тисяч а можливо і сотень тисяч життів українців. Тому застерігаю молодь не піддаватися на дешевий популізм безвідповідальних політиків. Світовий досвід останніх років демонструє що припинити загибель людей можна лише мирними переговорами і пошуком компромісу. Інакше безкінечні бойові зіткнення і безглузді втрати.
Думки до Strong Показати IP 17 Травня 2016 16:21
ЯКби мені запропонували порозмірковувати над тим кого дійно фінансує Путін, то я назвала оцей самий "Азов", "Правий сектор" і т.і. Бо так як вони грають на руку Путіну - не грає НІХТО!Те, що робиться в Україні з самого початку і розвал держави - це, в першу чергу, завдяки оцим "пламенним" патіротам.
ХА-ХА Показати IP 17 Травня 2016 19:07
Зрозуміло, що майже всі ці ватні коментарі пишуться "пріхільнікамі русскаво міра", і, можливо навіть не з Волині... ХА-ХА! Смішно. Нормальні люди тільки посміються з вас...
Пенсіонер Показати IP 17 Травня 2016 23:50
А коли ви за тарифи згадаєте патріоти азовскі???і за покращення вже сьогодні?зарплати високі війсковим?за вступ в єс? Де наш газ?де наша нафта.не там треба вибори!я думаю шо мою думку підтримають.