USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Конфлікт між волинськими активістами в облдержадміністрації

19 Лютого 2015 16:06
Штовханина та взаємні обзивання «провокаторами» та «тітушками» - представники різних громадських організацій посварилися під час візиту до голови ОДА у річницю «Дня гніву» у Луцьку.

Конфлікт виник, коли учасники громадянської акції «Непокаране зло зростає» 19 лютого ввійшли у будівлю облдержадміністрації. Перед входом на них чекав зі своїми однодумцями очільник «Автомайдану Волині» Сергій Поха.

Тоді між активістами виникла штовханина та перші взаємні звинувачення. Так, очільник Сергій Поха доволі агресивно звертався до представників інших громадських структур, звинувачуючи їх у тому, що вони нібито не дають йому пройти всередину. Також він дорікав іншим активістам, що вони «йдуть натовпом».

«Підбирай слова, якщо не подобається, не йди!», - звернувся до нього громадський діяч Михайло Шелеп.
Виникла штовханина його однодумців з представниками Самооборони Волині та Правого сектора. Втім, усі активісти згодом пройшли до дверей приймальні голови ОДА, під заклики не вчиняти провокацій.
Після того, як Володимир Гунчик вийшов до активістів, між Сергієм Похою з одного боку та самооборонцівцями та Михайлом Шелепом з іншого почали виникати словесні перепалки (попри те, що активіст наголосив на миролюбності акції та на тому, що провокацій не буде). Іноді здавалося, що активісти так захопилися конфліктом одне з одним, що не зауважували голову ОДА.

Так, автомайданівець звинувачував Самооборону Волині в тому, що її представники критикують обласну владу в той час, як мають свого представника у керівництві ОДА (йдеться про директора департаменту інфраструктури та туризму Івана Мирку). Також він дорікав тим, хто прийшов у камуфляжі та балаклавах. Зі свого боку, самооборонівці дорікали голові ОДА тим, що за його спиною цього разу стоять міліціонери, а також «зрадники і тітушки».

Тих, хто підтримував Сергія Поху, інші активісти називали тітушками, що «відробляють свої гроші». Той, своє чергою, постійно намагався підбурити натовп та спровокувати опонентів на конфлікт.
Представник Правого сектора Павло Данильчук наголосив, що мета сьогоднішньої акції – не просто прийти та посваритися, а привід налагодити діалог та змінюватися, тому що не все ідеально як в громадських організаціях, так і у владі. Він визнав, що за рік після революційних багато хто з майданівців посварився між собою, а дехто співпрацює з регіоналами, залучаючи тітушок. З його слів, розсварити та роз’єднати майданівців було завданням різних структур.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
мда Показати IP 19 Лютого 2015 16:15
цвіт нації. це революціонери. революціонери гідності. кожен до кормушки хоче. як ми можемо вирішити конфлікт в країні, якщо не можемо домовитися в одному місті
тактак до мда Показати IP 19 Лютого 2015 19:56
Всім тим ловбурям на місці треба було повістки вручати, а то як рік тому - фейси ті ж самі, а страдають, воюють, гинуть... прості люди, а ці як водили хороводи - так і водять! Владу звинувачують, а в самих за рік нічого не змінилось, лише фейси порозбухали!:)
Курт до мда Показати IP 20 Лютого 2015 02:59
коментар було видалено
Іван до мда Показати IP 20 Лютого 2015 10:03
треба вигнати Шелепа з Громадського ТБ, бо він тільки ганьбить саме поняття журналістики
Просвітер Показати IP 19 Лютого 2015 16:16
Як кажуть в народі: "два дибіла - ето сила"!!!!!!!!!)))) Ржу з цих клоунів!!!
тактак до Просвітер Показати IP 19 Лютого 2015 19:57
Да тут не до ржаки! Саме через таких д**ілів і ситуація така в україні!!!
Активiстам Показати IP 19 Лютого 2015 16:17
Векинiть загреву з плахотною з управлIння освiти!
Анонім до Активiстам Показати IP 19 Лютого 2015 16:51
тим двом вже певно в пеклi мiсце зеготовлено!
гигиги Показати IP 19 Лютого 2015 16:17
Судячи з фото нехватає воєнного комісара, який вручив би повістки, всім панам "патріотам", особливо ті шо з мікрофонами (гунчик не виключення).
так так до гигиги Показати IP 19 Лютого 2015 16:52
Шибу з Осіповим - перших на фронт!!!
А до гигиги Показати IP 20 Лютого 2015 00:41
Більшість вже воювала, а ти гигикай даоі, диб*л!
Б до А Показати IP 20 Лютого 2015 09:38
що значить "воювала", а війна вже закінчилась??? Позувати з автоматом перед фотіком - ше не значить воювати, чи може гаспада ті що на фото під демобілізацію попали (якої ше не було), чи може поранені були??? Шкода що кашу заварюють одні а розхльобувати всій країні.
ЗМІ Показати IP 19 Лютого 2015 16:18
Очевидно, далі буде, бо думка незакінчена? Чи тут уся концентрація уваги на придуркуватому Посі? Ціль візиту не показана, ніхто нічого не сказав. На городі лобода, а в Києві - дядько.
Дмитро Показати IP 19 Лютого 2015 16:23
стадо баранів
reva Показати IP 19 Лютого 2015 16:26
А ми хочемо єдності від Сходу, її он на Заході немає. ПОЗОРОСЬКО! ДІйсно, там де два українці, три гетьмани. Боже врятуй Україну!
всіх в ато Показати IP 19 Лютого 2015 16:28
де військовий комісар з повістками, де??????????????????????????????????????????????????????
222 до всіх в ато Показати IP 19 Лютого 2015 16:34
там усі з квадратними я***ми їх тільки на флот можна якого нема
0000000 Показати IP 19 Лютого 2015 16:37
оце да, чому не на фронті свій героїзм проявляють ці "активісти", от придурки - хтось голови під кулі підставляє за Україну, а цим дебілам аби з прапорами лазити .......де 2 українці, там 3 гетьмани- приказка про українців тут на лице....
Че Показати IP 19 Лютого 2015 16:37
Хто був більший революціонер? Зараз кулаками і вирішемо...
Kewmr Показати IP 19 Лютого 2015 16:42
а чього ці барани не насході?
Вікторія Показати IP 19 Лютого 2015 16:46
А чого в ОДА приходили? Я так і не зрозуміла
13 Показати IP 19 Лютого 2015 16:47
коментар було видалено
кінь Показати IP 19 Лютого 2015 16:50
А якого %уя вони приходили?
111 до кінь Показати IP 19 Лютого 2015 16:52
Просити звiльнити Загреву та Плахотну.
приходили до кінь Показати IP 19 Лютого 2015 16:53
Приходили, бо вже про них забули всі...от і створили собі інформаційний привід...не здивуюся/, якщо і та перепалка міряння яйцями не було заздалегідь між цими групіровками узгоджене.
пр Показати IP 19 Лютого 2015 16:53
вот и про...ли Украину
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2015 16:59
Дивіться всі молоді хлопці які тільки позорять своїми поступками Український народ, чому немає представника з повістками, а то повістки 60-річним громадянам дають , а таких захистників які навіть незнають чого прийшли до адміністрації ніхто не бачить, тільки роблять якусь показуху незнаючи для кого і для чого, краще зібрались би і зробили потрібну справу , відремонтували б якусь техніку , чи розчистили парк культури , а то ходять як неприкаяні незнають до чого себе притулити і показати які ми герої за спинами в тих кого посилають на смерть.
До Вікторії і Коня Показати IP 19 Лютого 2015 17:06
Можливо ціль ходи до голови ВОДА , щоб проінформував про виконання плану мобілізації в області? Переймаються, чому їм активістам повісток не вручають.
патріот Показати IP 19 Лютого 2015 17:10
Похінські побіГунчики відробляли вкрадене пальне (30тон)
демонстрант Показати IP 19 Лютого 2015 17:15
Де яке лайно, там і Осіпов. А подивіться на посмішку, обличчя, міміку. Як ніби в нього щойно наступив оргазм. Щасливий хлопчик.
катя Показати IP 19 Лютого 2015 17:16
яка ганьба! всіх у воєнкомат! поприходили, бачите, великі революціонери.
345 Показати IP 19 Лютого 2015 17:17
Недарма ОДА зарплати своїм лежням платить. Накоментували аж бридко цілими днями нічого нероблять окрім коменти писати
вуйко до 345 Показати IP 19 Лютого 2015 20:04
Подивись на години коментарів, робочий час в ОДА вже закінчився "розумник" ти ***...
НОНА Показати IP 19 Лютого 2015 17:34
Театр абсурду започаткований на майдані продовжується. Чому до цих пір не розібралися хто дав команду беззбройним хлопцям атакувати озброєний Беркут? На відео чітко видно, що Беркут відступаючи відстрілюється, а беззбройних людей ведуть під кулі. Чому Пашинський не пояснив, що за осіб з снайперськими гвинтівками він вивозив з майдану? Може ось тут і криїться відгадка всіх розстрілів? На майдані роспочалося знищення українських патріотів яке продовжується до тепер тільки з більшим розмахом. А ці дурні з прапорами створюють масовку відробляючи "чужі" гроші сіють ворожнечу поміж українцями. Досить! Зупиніться і подивіться скільки горя і сліз вже розлилося по Україні. Господи зупини цю ходу смерті і безглуздя!
Ігнатій Лойола Показати IP 19 Лютого 2015 17:36
Паша, куди дачу з Гряди подівав?
,,,, до 345 Показати IP 19 Лютого 2015 17:37
"Заїло, правда очі коле" а чому ж осіпов не на Сході......?
ВАСЯ Показати IP 19 Лютого 2015 17:59
ГН*ДИ ВИ АКТИВІСТИ ЩО ПРИХОДИЛИ ВЖЕ ДАВНО НА ФРОНТІ АБО РЕАЛЬНІ ВОЛОНТЕРИ І ФРОНТОМ ЛЯКАТИ ХА ХА ХА А ОТ ВАС ВИШЕВАТНИКИ ЗАБРАТИ З СОБОЮ НЕПОМІШАЛО БИ
Свідок Показати IP 19 Лютого 2015 18:01
В той час, як в Дебальцево.... як фарш поклали наших патріотів волинські "свинопаси" між собою влаштували розбірки...... Коли, вони зрозуміють, що громадскість вважає пі...АСАМИ одних та інших..... Ну, для більшості, хто в темі - Гунчик, Доманська, Поха, Данильчук та інші Пі...АсИ одного разліва... і усіх вважають ПІ...АСАМИ....... Скоро почнуть повертатися хлопці із АТО, де їх як ФАРШ..., то стеріжіться С*КІ.... P.S.: С*кі не МАТЮК, а кУнстатація...... Адмін, не удаляй)
45 Показати IP 19 Лютого 2015 18:10
В шЕЛЕПА ср*ка быльша, ныж бюджет Волині... в Данильчука уже "вимальовується" 4-те підборіддя.... І ці борови тут розповідають ПРО те як важко бійцям в АТО і як не викорінюється корупція..... Хлопці, пи...ЙТЕ Хоча б, в Маріуполь... скиньте паро кг...... і в спортівНом відЄ повертайтесь.... Ви, мля, ніхто... і ніхто вас не поважає.... Товсті свині революції не роблять... Революціонери повинні бути ХУДІ та голодні.......
Василь Показати IP 19 Лютого 2015 18:31
От і бензин , який зник в голови ОДА знайшовся... видно ті сиротки що за похою стоять сожрали
хохол Показати IP 19 Лютого 2015 20:37
Що ви можете вимагати від влади.якщо ви між собою не можете полагодити.***ні реаолюціонери.Сором і ганьба вам
123 Показати IP 19 Лютого 2015 21:20
Де тут громада???????
провокатор Показати IP 20 Лютого 2015 00:22
а якого ** ви всі не на сході?
Вова Показати IP 20 Лютого 2015 00:24
поха г*вно ще те, по морді видно, що гопнік чистих кравєй. Точно пального 30 тонн разом з пациками відробляють
Айдар Показати IP 20 Лютого 2015 00:44
Маніпулюєте сходом, д*біли! Жоден з вас там і не був, хто тут відправляє хлопців, ви самі з'їдіть, а потім відправляти будете
Гунчик Показати IP 20 Лютого 2015 02:57
коментар було видалено
Антидот Показати IP 20 Лютого 2015 09:28
Про поху скажу так- ще коли його батько був мером,то він з своім братом мали ОПГ а батько їх від ментів відмазував -там довгий шлейф тягнется. Данильчук хоч і воював в Азові але теж не все гаразд із репутацією-пригадати хочаб Світязь,або не зрозуиілі рухи по Сидору. Всі вони з одного караваю зпечені.
я Показати IP 20 Лютого 2015 10:23
всіх на схід щоб менше ходили з прапорами
моу Показати IP 20 Лютого 2015 14:49
ШИБА куди ти лізеш, спочатку відмийся від мегського кйісла і поверни гроші за продаж землі Міністерства оборони!!! Ви вже всі дістали "люстратори" х...ві!!!
я Показати IP 20 Лютого 2015 15:07
Всіх в армію, але не візьмуть, бо ці патріоти мають довідки з психлікарні, наркодиспансера ну і судимості. Хоча б окопи покопали б, чи щось інше. Позор.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2015 15:19
З нову появився той чмошнік Поха хуй оо вонюче