USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90

Лучани просять запровадити роздільний збір сміття

12 Лютого 2016 18:35
У Луцьку просять запровадити роздільний збір сміття.

Про це йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Павло Ковальчук у рубриці «Екологія» просить розробити та запровадити програму роздільного збору сміття у місті.

«Розробити та запровадити на території міста програму із роздільного збору сміття із залученням ОСББ . Кошти отримані від збору вторсировини перераховувати на рахунки ОСББ та використовувати для благоустрою», – йдеться у тексті петиції.

Станом на сьогодні, 12 лютого, петицію підписали 23 особи з 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 14 днів. Підтримати ініціативу можна тут.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ага Показати IP 12 Лютого 2016 18:36
хоч би вони вкидали те добро в ті баняки які є!!!
123 Показати IP 12 Лютого 2016 20:45
Шановні лучани, роздільний збір нічого не вартий, поки не відбувається грамотна переробка. Або хоча б сортування. А доки ваш коханий мер разом з колєгами кобринчуками та іншими блокує будь який розвиток цієї галузі - роздільний збір - то як вдягатися щораз в чисте, а брудні речі кидати в шафу
Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 00:20
Не будем ми сміття дома перебирати в три пакети, є справи важливіші, ніж думати про сміття.
чукча Показати IP 13 Лютого 2016 07:11
Європейці бля...
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2016 09:59
Вже запроваджується . Подивіться в мікрорайоні ДПЗ. Скрізь уже стоять контейнери для роздільного сміттєзбирання.
Мешканець ЛПЗ до Лучанин Показати IP 13 Лютого 2016 14:27
Поставили окремі контейнери тільки для пластику, а для паперу і металу немає. Поки що народ чемно кидає ТІЛЬКИ пластик в контейнери для пластику. Ми не безнадійні - пора рухатись далі з роздільним збиранням відходів.
Мешканка ЛПЗ до Мешканець ЛПЗ Показати IP 15 Лютого 2016 15:45
Я теж підтримую ідею сортування. Правда так ніхто не роз'яснив, чому туди кидати тільки пет пляшки? Чи весь пластик можна? Макулатуру у нас періодично "вигрібають" школа і садок :) Зі склом неясно... Раніше були невеликі точки по прийому, які десь позникали. Металолом алкоголіки з під смітників забирають, оком не моргнеш, правда і пляшки теж. А головне питання - органічні відходи! У селі завжди є де їх подіти: свинка, собачка, курочка врешті-решт компостна яма. А у нас у місті все в один пластиковий пакет накидано... За кордоном вмонтовують подрібнювачі харчових відходів у мийки, але ж і каналізаційні труби певно інші...
ми Показати IP 13 Лютого 2016 12:43
в Києві такий метод існує вже давно.але контейнер для відсортованого в основному переповнений і в результаті весь непотріб попадає в спільний
люда Показати IP 15 Лютого 2016 10:45
ну це доцільно тільки для осбб
Лучанин Показати IP 20 Грудня 2016 17:41
Самі купіть контейнери !