USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку знайшли «таємний офіс» волинських комуністів

12 Вересня 2014 16:30
В Луцьку - чергова «тепла зустріч» між активістами Майдану та представниками комуністичної партії. Нині на місці події працюють слідчі.

Сьогодні, 12 вересня, працівники УМВС прибули на виклик за адресою вулиця 8 Березня. На момент приїзду кореспондента, слідчі здійснювали огляд приміщення.

Активісти, які були на місці, розповіли деталі інциденту. Вони попросили їх не фотографувати і не публікувати їхніх імен, мовляв, дехто з них нещодавно повернувся зі Сходу і скоро відправляться назад.

З їх слів, небайдужі лучани повідомили їм про те, що за цією адресою збираються комуністи і здійснюють антиукраїнську пропаганду.

Активісти кажуть, що вони поводилися чемно, постукали в двері і зайшли до приміщення після запрошення. Переконують, що нічого не ламали і не нищили. Хлопці кажуть, в приміщенні, яке використовувалося, на їх думку, як підпільний офіс комуністів, знайшли партійні списки, тисячу примірників газети «Радянська Волинь», символіку Компартії. Окрім того, стверджують, в будівлі виявили списки бійців добровольчих батальйонів та ксерокопії їх паспортів. На їх думку, це можна буде використати в майбутньому, аби звинуватити бійців у вбивствах мирного російськомовного населення, як черговий елемент ворожої пропаганди.


Натомість, правоохоронці, які працювали на місці події і здійснювали огляд, коментувати ситуацію поки відмовилися, лише назвали її «неоднозначною».

Згідно з інформацією прес-служби УМВС, поки що правової кваліфікації події не визначено, однак її внесли до журналу єдиного обліку. Викликав міліціонерів один з братів Кононовичів.

Власником цього приміщення називає себе колишній комуніст, юрист волинської компартії Богдан Муха. Щоправда, на запитання слідчого про документи на цю будівлю, той відповів, що наразі їх на місці немає. Тобто, права власності він не підтвердив.

Богдан Муха переконує, що в газеті «Радянська Волинь», яка зберігалася у нього вдома немає ніякої пропаганди і закликів до сепаратизму. Переконує, що сам напише заяву в правоохоронні органи аби вони це перевірили. А будинок був не підпільним офісом, а приватним житлом. Водночас, переконує, що призупинив своє членство в партії, оскільки став добровольцем Збройних Сил України. Щоправда, прапор Комуністичної партії зберіг, як і лишився позаштатним помічником народного депутата.

Власне, стверджує Богдан Муха, нині він - діловод у штабі 1 батальйону територіальної оборони Волинської області в/ч 0116. І пішов до війська через патріотичні поклики. А ось про ксерокопії документів добровольців, каже, нічого не знає, такого в нього вдома немає.


До слова, Богдан Муха запитував в усіх, хто був на події, хто саме його «здав» і навіть попросив розповісти про джерело, звідки журналісти дізналися про візит правоохоронців до його приміщення. Він цю подію пов’язує з неприязню до себе певних людей і каже, що нічого протизаконного не вчиняв.


Нагадаємо, Міністерство юстиції просить суд заборонити діяльність комуністичної партії на території України. А Президент Петро Порошенко під час параду до Дня незалежності України переконував, що в Україні заборонять використовувати тоталітарну символіку.

До слова, в мережі нині поширюються повідомлення про те, що під час інциденту постраждали декілька членів Компартії. На місці події таки працювали лікарі «швидкої», однак постраждалих на момент приїзду журналіста, там не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 68
Арсен Показати IP 12 Вересня 2014 16:35
Активіст Майдану - скоро це стане діагнозом !
рома до Арсен Показати IP 12 Вересня 2014 16:56
коментар було видалено
Анонім до Арсен Показати IP 12 Вересня 2014 17:39
Вже давно стало - дармоїди і рекетири
Віка до Арсен Показати IP 13 Вересня 2014 12:33
ОГО! Послідовники Адама Мартинюка пішли у підпілля!!!
123 Показати IP 12 Вересня 2014 16:43
Воювати)))да це може так , но на я к і й стороны....сеператистів?? пан Муха збирає паспорти добровольців я к і на сході і здає сеператистам інформацію...зрадник України в нас на батьківщині..
Луганчанин Показати IP 12 Вересня 2014 16:49
коментар було видалено
Дмитро Показати IP 12 Вересня 2014 16:50
цей цирк з тими активістами майдану вже надоїв ...
цирк цирком до Дмитро Показати IP 12 Вересня 2014 16:55
а хлопці діло роблять!! Молодці ..Цілую Вас!!!!!!!!
ол до цирк цирком Показати IP 12 Вересня 2014 16:57
коментар було видалено
Ната до цирк цирком Показати IP 12 Вересня 2014 21:43
цирк поїхав, клоун залишився
Анонім Показати IP 12 Вересня 2014 16:51
Під час війни один спосіб із сепаратистами - розстріл!
Психиатр до Анонім Показати IP 12 Вересня 2014 16:53
Скоро и "украінець" станет диагнозом.
Анонім до Психиатр Показати IP 12 Вересня 2014 20:44
уже...
Анонім до Анонім Показати IP 13 Вересня 2014 12:56
Як відомо - комуняку на гілляку.
ОГО Показати IP 12 Вересня 2014 16:53
там частенько в тому гаражі збираеться якась секта..ого то то оті паскудяки які приймали диктаторські закони...Міліція за грати зрадників.
Активістам Показати IP 12 Вересня 2014 16:55
Одна надія на вас!!!Так тримати!
Анонім Показати IP 12 Вересня 2014 17:01
коментар було видалено
123 Показати IP 12 Вересня 2014 17:03
каждый человек имеет право на своё мнение..вот я подерживал комунистов , а сейчас вас ненавижу.....
віра до 123 Показати IP 12 Вересня 2014 17:30
Пішов зі своім мненіем на .... і. Муха попався, напевно зливав інформацію, робота для сбу
Пух Показати IP 12 Вересня 2014 17:14
А чому не написано, що "активісти" були зі зброєю? Що поміж них був командир взводу батальйону Айдар? Що вони викрали жорсткий диск? І, взагалі, хто вони такі, що мають право вдиратися до приватної власності? Якби й справді Компартія, а точніше її волинське керівництво брало участь у проросійській чи антиукраїнській пропаганді, їх вже б давно посадили!!! А ксерокопії пояснити легко - йдуть вибори і набираються члени виборчих комісій! Вистачить брехати, представте факти тоді пишіть!
Дмитро до Пух Показати IP 12 Вересня 2014 17:27
ви що тож активісти майдану ... і нікому до них немає діла роблять що хочуть
я до Дмитро Показати IP 12 Вересня 2014 22:16
а хто сказав, що це власнвсть мухи? він кричав, що це його батька. і там справді постійно збираються то алкаші з району з мухою бухнути, то комуністи, то дружина мухи дебоші влаштовує
спостерігач до Пух Показати IP 12 Вересня 2014 19:34
Ксерокопії тих хлопців що призвані і добровольців - це по твоєму члени виборчих комісій??? Що за ахінєя...!!!! А де видно що в активістів була зброя??????? хватить нести бред!!!!
Дуся до спостерігач Показати IP 12 Вересня 2014 22:09
з яких пір у добровольців беруть ксерокопії документів.
Свідок до Пух Показати IP 13 Вересня 2014 07:41
Ніякої зброї там не було, до чого тут айдар? Там були хлопці із "Автомайдану" та "УНСО", не заперечую що дехто із хлопців прибув із сходу, та одне є головне: не важливо хто і звідки, головне що вони роблять правильну роботу, цих виблядків комуністичнихкомуністичних давно треба на деревах порозвішувати!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!
Муха Показати IP 12 Вересня 2014 17:19
Не треба на мене наговорювати, я яко підлизую то знаю у кого.,якщо й документи були то ми зїли б їх, а поскільки ніяких доказів не має то взагалі це все всім приснилось. Так що скоро побачите що це все наклепи і неправда, прапор вони принесли і листків нарвали, а Кононович сам собі ніс розбив ну щоб з прапором звірити наскіко все червоне.І взагалі причому тут Дтп до пожару)
Алла Григорівна М.Но до Муха Показати IP 13 Вересня 2014 20:18
Звідки у Вас,шановний друже,стільки злості до людей?Невже Ви думаєте,що з такою ненормованою лексикоюВас приймуть у Євросоюзі?Якщо Ви праві у висловлюванні своіх погляді,то чому боітеся написати своє справжнє Ім,я і прізвище.Це ж тільки сепаратисти воюють під псевдонімами.Ха-ха-ха!!!!!!!!
Дмитро Показати IP 12 Вересня 2014 17:28
Комуністична Партія України не є заборонена на законодавчому рівні. Ми будуємо демократичне суспільство, вільне суспільство. А люди в демократичному і вільному суспільстві мають свободу вибору. Виходить так, що активісти майдану лишають комуністів цієї свободи - а логічно діють не демократично, не по закону. Яка Європа? З цими "активістами майдану" нам потрібно повернутися ще років так на 15 назад, щоб вони зрозуміли, що демократія - це не лише хороше, захищене життя, а й дотримання законів і конституції, і потрібно зрозуміти, що Європейські закони і канони - будуть дуже часто суперечити з нашим словянським менталітетом.
одне НО до Дмитро Показати IP 12 Вересня 2014 17:32
люди, які збирали дані і передавали інфу про наших, повинні бути покарані, незалежно від віри та партії.
Дмитро до одне НО Показати IP 12 Вересня 2014 17:41
Як ви хочете жити в Європі, якщо ви мстите один одному. Не по європейськи це. ***
Свідок до Дмитро Показати IP 13 Вересня 2014 07:46
Ти поїдь на схід, подивись на шматки наших хлопців, прийми участь у бойових діях, а тоді будеш писати про "месть"
Пух до одне НО Показати IP 12 Вересня 2014 17:42
Про кого збирали данні? Куди передавали інфу? І про яких ваших Ви пишете?
OTAK OT до одне НО Показати IP 12 Вересня 2014 21:28
дур**к, одне "але" а не "но", но будеш коняці своїй казати
Ната до одне НО Показати IP 12 Вересня 2014 21:29
акстись
Алла Григорівна Ново до одне НО Показати IP 13 Вересня 2014 20:25
Так,я з Вами повністю згідна.А що Ви рахуєте,що списки членів окружних комісій від КПУ-це інформація заборонена?А як щодо того,що Всі партіі повинні подати списки у Центр виборчком у Киів?
Нацик Показати IP 12 Вересня 2014 18:09
коментар було видалено
Пух Показати IP 12 Вересня 2014 18:33
Після приходу до влади Адольфа Гітлера в січні 1933 року компартія була заборонена, а проти її активістів були розпочаті репресії. 3 березня 1933 був заарештований голова КПГ Тельман. З 300 тисяч членів КПГ (на початок 1933 року) близько половини зазнали переслідувань, були кинуті в тюрми і концтабори, десятки тисяч вбиті. - нічого не нагадує???
Свідок до Пух Показати IP 12 Вересня 2014 20:11
А пакт Молотва - Рібентропа ... і усі факти співпраці цих двох режимів до червня 41-го ти, ДОВБАНИЙ ПОКИДЬКУ, пригадати не хочеш..... А, лайно ти собаче і figlio di puttana, пригадати той самий 33-й рік і ГОЛОДОМОР в Україні, який був влаштований КОМУНЯКАМИ ти не хочеш... Отож, смердюху... закрий свого рота.... і не п.зди...
Пух до Свідок Показати IP 12 Вересня 2014 20:44
А чого ти свідок, тих подій чи надроч...й нинішнім режимом? От і почитай про співпрацю і, конкретно, про пакт Молотова-Рібентропа, а потім пиши всяку х...ню. Про голодомор також багато є фактів і протифактів, як від свідків так і по історичним данним! І до речі, те що у 33-х роках у селян забирали усі можливі і неможливі харчі, то були наші діди і прадіди, в тому числі і твої, і ніхто інший! Так само як зараз діють навоявлені "патріоти", які займаються здирництвом і т.д. - фактів вистачає. Для початку витягни цицьку мамки з рота, навчись ходити на горщик, а потім будеш виписувати нісенітниці! Скільки людей - стільки і поглядів.
Алла Григорівна Ново до Свідок Показати IP 13 Вересня 2014 20:27
Ой багато дечого нагадує.......
Пух Показати IP 12 Вересня 2014 18:38
http://www.dhm.de/lemo/html/weimar/innenpolitik/kpd/index.html
СВІДОК Показати IP 12 Вересня 2014 18:48
коментар було видалено
віктор Показати IP 12 Вересня 2014 19:32
анекдот...до петра симоненка в гості приїхала мама...він їй показує своє житло...ось мая хата в три поверхи...ось гараж на чотири машини...он там стоять дві яхти...це невеличкий звіринець...там вдалині хата для прислуги....мама каже-ой синку і як же добре ти живеш..хоч би не прийшли ті кляті комуняки і все в тебе не забрали...
Дуся до віктор Показати IP 12 Вересня 2014 22:12
Не знаю, Вітюшечка, чи ти доплюнеш колись до Симоненка
віктор до Дуся Показати IP 12 Вересня 2014 22:42
точно ні-брехати так не навчився....та й заборонять їх скоро а петю посадют....точно посадют
Алла Григорівна Нов до віктор Показати IP 13 Вересня 2014 20:30
Перед сполучником а ставиться кома,
кацап Показати IP 12 Вересня 2014 20:16
Чи правда, що кононовичі були зачаті штучним способом.... і, відтак, овечка долі не була першою..?.. Подейкують, що їх матера працювала прибиральницею в тій херні, де лежить Ленін... і вона була страшною, що не хтів її не один мАсквіч... Так вона спіонерила фрагмент мертвого Ілліча... звернулася до свого знайомого доктора на ПРІЗВИСЬКО "Психічний генетик" і через 6 місяців з"явилися ці два недоношених імбіциЛЛА... ла-ла-ла...
Дуся до кацап Показати IP 12 Вересня 2014 22:12
ти повний кацап
І я там був Показати IP 12 Вересня 2014 21:11
Ввечері жінка того мухи виносила стоси паперів із того комуноупирятського охвісу (на будівництво якого, до речі, дозволу мешканців не запитували...) А айдарівці, між іншим, були без зброї, хоча у формі. Але ж це не заборонено, чи не так???
Ната до І я там був Показати IP 12 Вересня 2014 21:37
і ти там був, мед-пиво пив. Генпрокуратура відкрила кримінальну справу проти айдарівців за мародерство і т.д. Прийшли алкашня, за якими ЛТП плаче.
Європеєць Показати IP 12 Вересня 2014 21:17
Ще перевірте офіс Партії регіонів на Привокзальному майдані,який збирає членів ДВК і діє не в інтересах Украіни з пані Ясинською,яка обзвонює людей по всій області забухана мабуть добре платять.
Всезнайко до Європеєць Показати IP 12 Вересня 2014 21:33
Ти дебіл...
До європейця Показати IP 12 Вересня 2014 21:23
До Ясинськоі додайте А.Мельника та О. Башкаленка.
ігор Показати IP 12 Вересня 2014 22:19
Муха робив людям проблеми коли працював в міськвідділі, а потім за гроші верішував....Людей таких потрібно садити.......Прокуратура проведіть рослідування...муха хабарник.
народ до ігор Показати IP 12 Вересня 2014 22:56
Хватить наводити наклипи на хорошу людину!!! Від того, що не брав хабарів, тому й не вгодив?! Ще би всі були такими чесними та справедливим патріотами як Богдан Муха! Думаю багато людей які знають його зі мною погодяться! Як можна не знаючи людину, не маючи жодних доказів, наводити такі наклипи?! ми так хочемо в Європу, а самі хоч щось для цього робимо?! в Європі вирішують проблеми розмовами! А тут не понятно що робилося цікаво ж як то так бистро журналісти приїхали?!
народ до ігор Показати IP 13 Вересня 2014 10:01
Хватить наводити наклепи на хорошу людину!!! Від того, що не брав хабарів, тому й не вгодив?! Ще би всі були такими чесними та справедливим патріотами як Богдан Муха! Думаю багато людей які знають його зі мною погодяться! Як можна не знаючи людину, не маючи жодних доказів, наводити такі наклепи?! ми так хочемо в Європу, а самі хоч щось для цього робимо?! в Європі вирішують проблеми розмовами! А тут не понятно що робилося цікаво ж як то так бистро журналісти приїхали?!
Алла Григорівна Ново до ігор Показати IP 13 Вересня 2014 20:33
У Вас ,пане Ігор,не все гаразд з орфографією.Shamen you!!!!!!
заст.нач.умвс поліщу Показати IP 12 Вересня 2014 22:25
Я гандон я такий як всі мене ніхто не відправить на схід шпига ти де скоро вибори.краще нехай прийдуть чужі керуваи
В тамбов до сірий во Показати IP 12 Вересня 2014 23:33
Зайди на їхній сайт.
СБУ Показати IP 13 Вересня 2014 00:17
Якщо хтось володіє інформацією про протиправну діяльність СБУ, будьте ласка всі звертайтесь до СБУ 24-22-10. Будемо вдячні!
Анонім Показати IP 13 Вересня 2014 09:56
Ото дивина охфіс. знайшли.... он башкаленко як мав на приокзальній оохфіс так і має і членів комісій набирає і балатуватись певно буде...
Всезнайко до Анонім Показати IP 13 Вересня 2014 11:06
А що, він не має на це право?
07 Показати IP 13 Вересня 2014 11:45
Анонім до всезнайка ,поліщук ср*колиз Петро стули пельку.
Кононовичі Показати IP 13 Вересня 2014 13:23
КОНОНОВИЧІ трансексуали...
Пух Показати IP 14 Вересня 2014 10:07
Ну що "активісти", де ваші докази причетності обласної організації КПУ до сепаратистів і антиукраїнської діяльності? Де ксерокопії паспортів, як ви там казали "добровольців"? Знаєте, як кажуть: "Дурень думкою багатіє, а злиднем живе", українське прислів’я! От і ви всі, не розуміючи і не знаючи виконуєте вказівки ПРИДУРКІВ, які вам кажуть "ФАС"! Легко керувати людьми, які самі розмірковувати не можуть, а точніше не вміють! Я читаю багато преси, як місцевої-волинської, так і всеукраїнської і, повірте, у виданні комуністів "Радянська Волинь" я не побачив жодних закликів до сепаратизму, антиукраїнської чи проросійської діяльності, в от у інших виданнях, зокрема, і наших місцевих їх досхочу! От і Громадянська мережа ОПОРА та міліція нічого у тому офісі не знайшгли антиукраїнського чи сепаратистського: http://oporaua.org/oblast/article/5912-u-lucku-nevidomi-skojily-napad-na-komunistiv
Пух Показати IP 14 Вересня 2014 10:17
Не знаю, хто пише коментарі із закликами по типу: "Комуніку на гіляку" і т.д., але скажу так, що я українець і горжуся цим, ніколи не зраджу української землі, але й такого, як ви писати не буду! Чому?! Тому що, у всіх, як і у мене, так і у всіх українців є батьки, діди і прадіди, які жили, працювали, волювали при тій, Радянській, владі, які отримували квартири, путівки у санаторії та піонерські табори для своїх дітей, тоді їх не перекошувало, а зараз що?! Я не кажу, що все було добре тоді, але де те хороше, що було при Радянській владі! Ми зараз у такій скруті, що ніяка Європа чи Америка не зрозуміє нас! Пенсіонер не знає, як заплатити за житло, бо як заплатить їсти не буде чого, а як не заплатить то буде бомжем! Роботу знайти важко, а як знайдеш, то зарплата у конвертах, відрахувань у державу - НУЛЬ! Усе платне, починаючи від садочка - закінчуючи - лікарнями! Подивіться на курс доллара! Та людство - увімкніть свої звивини в голові, почніть хоч трохи думати! А то ви звикли ще з тих часів, що держава думала за вас і перелаштуватися не можете! Хочете Європи і демократії - треба почати думати!!!
розум до Пух Показати IP 30 Жовтня 2014 12:03
Особливість українського менталітету - відсутність відчуття міри. Ми завжди з однієї крайності кидаємось у другу.То компартія - гегемон і все в ідеалі,всі майже святі, то компартія - велика кака. Але компартію створюють люди, як і теперішню анархічну демократію. І в часи компартії були хороші ідеї і погані люди, як і тепер. Як на мій розсуд, то необхідно все позитивне брати від будь-кого у кого є це позитивне і хороше. А все негативне відкидати, незалежно: хто носій цього негативу.Але, щоб все це здійснити - треба думати і працювати. Набагато простіше побігати, поскакати і таким чином задекларувати свою індивідуальність. Одним словом - ламати не будувати. А поки-що ми тільки ламаємо і прикриваємось гучними гаслами, або спекулюємо то на Майдані, то на АТО. А ось повезе... І на чужому горбі у рай заїдемо. Але до пори збан воду носить (українське прислів"я). Дефолт вже стукає у двері... А що далі?! Таке враження, що докерувались, докричались, доборолись... А так хочеться просто нормально, спокійно пожити і послужити, але нікому не прислужуватись, бо це надто гидко.
Лесяся Показати IP 15 Вересня 2014 21:38
Всі ці заборони і набіги на комуністичну партію просто відволікаючий маневр, від монополізації олігархами влади в країні. Коли олігархічний клан запаную, тоді і попрощаємося ми з демократією.