USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Ляшко може отримати крісло віце-спікера

28 Листопада 2014 21:00
Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко може отримати крісло віце-спікера у новому парламенті, а його партія – очолити один із комітетів. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на власні джерела.

Водночас, за словами співрозмовника, Ляшко готовий відмовитися від посади віце-спікера, якщо йому дадуть змогу очолити бюджетний комітет Ради.

Окрім того, на крісло першого віце-спікера претендують "Народний фронт", висуваючи Андрія Парубія, а також фракція "Самопоміч" і кандидат Оксана Сироїд.

Згідно з інформацією джерела, представники "Блоку Петра Порошенка" очолять 11 комітетів з 27, "Народного фронту" – 9, "Опозиційного блоку" – 2 (регламентний та комітет з питань свободи слова, який перейменували на комітет з питань забезпечення свободи слова та інформаційної політики).

Причому головою комітету зі свободи слова, за даними співрозмовника УП, стане Вадим Рабинович.

Представники депутатських груп "Воля народу" та "Економічний розвиток" очолять по одному комітету, а "Самопомочі" – 2.

Зі слів джерела, "Самопоміч" бореться за більшу кількість комітетів. Станом на четвер ця політсила хотіла 8.

Загалом члени коаліції отримують 2/3 у складі всіх комітетів.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 27 листопада Володимира Гройсмана обрали спікером Верховної Ради восьмого скликання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
віктор Показати IP 28 Листопада 2014 21:13
нічого страшного ...ляшку щось в рот вткни і він буде мочати
олег до віктор Показати IP 28 Листопада 2014 21:33
але цирк ми собі навиборювали на майдані!
Олегу до олег Показати IP 28 Листопада 2014 21:56
Проблема не в Ляшку, проблема в тому, що такого цирку хочуть сотні тисяч бидла, яе проголосувало за цього п.....ра. Але при тому всі вони хочуть в Європу, хочуть європейських статків, але не хочуть і пальцем поворушити, щоб перестати бути бидлом і стати громадянином своєї країни, який бере на себе відповідальність за її долю.
Хлоп до Олегу Показати IP 29 Листопада 2014 11:04
Через те, що тi, кого ви назвали "бидлом", бачуть наслiдки вашоi "вiдповiдальнiстi", вони i голосують за п....ра без лапок. То задавайте собI питання, чому не за "гiдних" патрiотiв, що мають iнших за "скотину".
кучер володя Показати IP 28 Листопада 2014 23:21
Тепер і мене в комітет підтяне.
Лучанин Показати IP 28 Листопада 2014 23:36
Слава зеку! Україна не може без зеків у владі.
Волинянин Показати IP 29 Листопада 2014 21:15
Який же він бридкий! ФУ!!!!
Володимир Показати IP 30 Листопада 2014 09:19
Ляшко може бути взірцем нинішнього нікчемного складу депутатів Верховної Ради. Якась частина достойніша від цього примітива, а інша - ще негідніша. Воістину, виборці України заслуговують таких правителів. Пригадайте, кого "обрали" волиняни: Єремеєва, Івахіва, Мартиняка після того, як вони дружньо голосували власними руками за диктаторські закони Януковича, що спровокували кривавий розвиток революції, втрати Криму та бойові дії на Донбасі.
Володимир Показати IP 30 Листопада 2014 09:19
Ляшко може бути взірцем нинішнього нікчемного складу депутатів Верховної Ради. Якась частина достойніша від цього примітива, а інша - ще негідніша. Воістину, виборці України заслуговують таких правителів. Пригадайте, кого "обрали" волиняни: Єремеєва, Івахіва, Мартиняка після того, як вони дружньо голосували власними руками за диктаторські закони Януковича, що спровокували кривавий розвиток революції, втрати Криму та бойові дії на Донбасі.