USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

«Регіональна» влада припинила своє існування у Рожищенському районі

21 Лютого 2014 19:15
21 лютого 2014 року під час позачергової сесії Рожищенської райради була висловлена недовіра голові Рожищенської РДА Володимиру Масалову, а також оголошено про розпуск районної організації Партії регіонів.

На позачергову сесію прибули 54 з 60-ти депутатів районної ради. Недовіру голові Рожищенської РДА Володимиру Масалову підтримав 51 депутат.

Також під час сесії слово взяв голова фракції Партії регіонів Сергій Горбач. Він повідомив, що виходить з лав цієї політичної сили, яка причетна до вбивств громадян. Також Сергій Горбач розповів про розпуск фракції ПР у районній раді і підготовку до самоліквідації районної партійної організації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Олег Показати IP 21 Лютого 2014 19:20
Горбач надіється знову стати головою райдержадміністрації. Запахло смаленим от і вийшов з партії. Хай краще розповість про свої бойові подвиги, прид*рок.
Степан до Олег Показати IP 21 Лютого 2014 20:48
коментар було видалено
Олег Показати IP 21 Лютого 2014 19:42
Напевно вже написав заяву про вступ у партію "Батьківщина" або "Удар". Він же відомий патріот.
Українець Показати IP 21 Лютого 2014 20:01
Там вже тарас войтович з кумом зінгельом не сци
Батьківщанка. Показати IP 21 Лютого 2014 20:03
Ага зараз всіх неугодних повбивають і будуть бюджетом керувати
екскурсовод Показати IP 21 Лютого 2014 21:11
ОЦЕ ТАКА ДЕМОКРАТІЯ НАСТУПИЛА!!!! ЇЗДЯТЬ ПО РАЙОНАХ І ПОГРОЖУЮТЬ ФІЗИЧНОЮ РОЗПРАВОЮ ЧЛЕНАМ ПР ТА ІХ СІМ'ЯМ!!! ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ!!!!! ОДНА ДИКТАТУРА ЗМІНЮЄ ІНШУ, АЛЕ ЦЯ БІЛЬШ ЖОРСТОКІША, ВИКОРИСТОВУЄ В СВОЇЙ ПОЛІТИЦІ ТІЛЬКИ СИЛУ ТА НАСИЛЬСТВО, ФАШИЗМ. ПОВЕРНУЛИСЬ ДО СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ!!! ГОЛОСУВАТИ ВІДТЕПЕР БУДЕТЕ ПІД НАГЛЯДОМ ПАЛОК, А ЯКЩО НЕ ЗАТОГО - ТО БУДЕТЕ ПОБИТІ, А МОЖЛИВО І ВБИТІ!!! ЦЕ ОСТАТОЧНИЙ КІНЕЦЬ ДЕМОКРАТІЇ В УКРАЇНІ, БО ПРИМУСОВО БУДЕМ ОБИРАТИ ТІЛЬКИ ОДНУ ПОЛІТИЧНУ СИЛУ І ВСЕ, ЯК В РАДЯНСЬКОМУ СОЮЗІ!!! ЗВЕРТАЮСЬ ДО ЛЮДЕЙ ЩО ПІДТРИМУЮТЬ ЦЕ ЗВІРСТВО, ОТЯМТЕСЬ, ЗРОЗУМІЙТЕ КУДИ ВИ СЕБЕ ЗАГАНЯЄТЕ, ВИ ЗГОДОМ НЕ БУДЕТЕ МАТИ НІЯКОГО ПРАВА ВИБОРУ, І ЦЕ ВСЕ НА ФОНІ РОЗРУХИ ТА КАТАСТРОФІЧНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ ЯКА ВЖЕ НАСУВАЄТЬСЯ НА УКРАЇНУ!!! ЗАДУМАЙТЕСЬ, ПРОШУ!!! НЕ ЖИВІТЬ НА ЕМОЦІЯХ ТА ГНІВІ!!! ДУМАЙТЕ ПРО МАЙБУТНЄ!
рожищанин Показати IP 21 Лютого 2014 21:28
Сергія Горбача до керма він наведе порядок в Рожище і районі
ddr Показати IP 21 Лютого 2014 21:38
Горбача на нари, п...о позвільняв багатьох людей з роботи з допомогою ментовськоі структури. люстрацію в дію!!!
Присутній на сесії Показати IP 21 Лютого 2014 21:42
Шановний авторе-хочу Вас підправити.Горбач не виходив з партії регіонів до кінця самої сесії.Після того як всі розійшлися Горбача затримали з Морозом для дачі пояснень АКТИВІСТАМ САМООБОРОНИ щодо їхнього небажання виходу з партії .Шляхом проведення розяснювальної роботи САМООБОРОНОЮ ці два головні г...и регіонів в районі власноручно написали і підписали вище вказані заяви.Ніхто з цих покидьків при виході з РДА не постраждав.
житель Показати IP 28 Лютого 2014 15:37
Горбач з Шевчуком дали команду закопати відходи хімікатів, а винних зробили пожежників