USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

З «Батьківщини» вигнали Грицюка

18 Вересня 2014 13:43
Анатолія Грицюка виключили із партії «Батьківщина» за порушення Статуту політичної сили.

Про це йдеться в офіційній заяві прес-служби Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

«Сьогодні, 17 вересня, під час засідання бюро партійної обласної організації «Батьківщина», було виключено Грицюка Анатолія із партії за порушення Статуту політичної сили.

Знаючи про те, що по даному окрузі на 13-му з’їзді партії, який відбувся 14 вересня 2014 року висунуто голову обласної партійної організації, депутата Луцької міської ради Пустовіта Г.О., він свідомо шляхом самовисування своєї кандидатури в народні депутати України у 22-му одномандатному окрузі, грубо порушив Статут Всеукраїнського обєднання «Батьківщина», в якому зазначено, що члени партії зобов’язані сприяти перемозі кандидатів від партії на виборах до органів державної влади та місцевого самоврядування, вести за них агітації серед населення.

Бюро обласної партійної організації вважає, що крок Грицюка Анатолія є несумісним із подальшим перебуванням в партії «Батьківщина», тому рішенням бюро Грицюка Анатолія Петровича було виключено із партії», - йдеться в заяві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Такі да! Показати IP 18 Вересня 2014 13:55
тадвачоботипара
Буба до Такі да! Показати IP 18 Вересня 2014 16:55
Пустовіт рветься до влади... і саме час згадати цитау з вірша Євгена Євтушенка... Когда шагаешь к цели бойко, Как по ступеням, по телам, Остановись, забывший Бога, Ты по себе шагаешь сам! Топча как листья чьи-то лица, Остановись, ты слеп, как Вий, И самый шанс остановиться Безумством спешки не убий.
Анонім Показати IP 18 Вересня 2014 14:50
Злодюга і ворюга
Анонім до Анонім Показати IP 18 Вересня 2014 15:05
+ 1 мільон
Нюся до Анонім Показати IP 18 Вересня 2014 16:59
Пустовіт рідкісна потвора. Усіх хто підтримував його на усьому його політичному шляху він продав та витер об них ноги і наразі настала черга того, хто його породив - Толяна Грицюка.
Ветеран партії до Нюся Показати IP 20 Вересня 2014 08:51
Брехня. Пустовіт вже очолював Луцьку міську парторганізацію і саме він рішуче підтримав Грицюка на посаду голови Волинської обласної парторганізації Батьківщина , а не тодішнього Олійника, про що йому Кіндер не раз закидав як за помилку. Так що це ще питання хто кого породив.
белое крыло Показати IP 18 Вересня 2014 15:11
А куда выгнали....в партию Приступ) или Затуп)..держись грицюнька держись..такую машинку доце подарував....давно в ней не катались.
аяяй Показати IP 18 Вересня 2014 15:20
Грицюк-це вже давно пройдений та забутий етап полiтики,вiн вже за попереднi парламентськi вибори продався регiоналам
волинянин Показати IP 18 Вересня 2014 15:54
Нововолинцi за Ляшка та Ярему! Вони за народ!
Всезнайко до волинянин Показати IP 18 Вересня 2014 15:58
Не треба за всіх нововолинців розписуватись... Більшість нормальні.
Валерій до Всезнайко Показати IP 18 Вересня 2014 16:27
Нормальні за БЮТ голосувати не будуть.
Людмила до Валерій Показати IP 18 Вересня 2014 17:02
Ну так усі "нормальні" голосують за Ляшка =)) А по факту мені оце лиш гидко голосувати за партії у яких є купа людей, котрі, замість того, щоб залишатись із своїми батальйонами, вирішили погратися у псевдо-політиків!
шлюшко сцуко до волинянин Показати IP 18 Вересня 2014 16:46
коментар було видалено
лучанка Показати IP 18 Вересня 2014 16:28
собаці -собача смерть
Анонім Показати IP 18 Вересня 2014 16:48
коментар було видалено
Катерина Показати IP 18 Вересня 2014 16:51
Грицюк вже докотився до самого дна. Бидло воно і є бидло. Скандаліст, який вміє лише приватизовувати на дочок піщані кар'єри. Соромно навіть зараз стояти біля нього.
крило белое Показати IP 18 Вересня 2014 16:52
невже почали виганяти злодІІв може буде порядок з за таких як грицюк негатив на бют
Толя Показати IP 18 Вересня 2014 16:55
Давно пора
Латковський Показати IP 18 Вересня 2014 17:15
А що там Петя Кравчук - кличка( блиндер) коли ви його по гоните, це позор та ганьба партії та всій Волині.
ківерці Показати IP 18 Вересня 2014 17:17
Давай допобачення....
БОРЯ Показати IP 18 Вересня 2014 17:34
Сьогодні заходив в офіс "радикалів" тіпа записатись на вибори спостерігачем.Пообіцяли 1000грн.Керівник якийсь плєшивий Костя пів години мені втирав,що Ляшко неголубий,а сам аж губами приплямкував.Дивні хлопчики.
студент Показати IP 18 Вересня 2014 18:02
Щодо Грицюка, то це той приклад, коли від великого до смішного - один крок. Правий був Наполеон, що не скажіть. Але... Ще небагато людей знають, що він буде працювати проректором в так званому інституті "Україна": двійочник, за плечима - Горохівський технікум "Земля і глина" і заочний сільгоспінститут. Тепер візочники в цьому вузі будуть вивчати землеробство, конярство і штучне запліднення телиць (при такому виді розмноження вони позбавлені романтичних стосунків з бичками). Це дуже престижно. А слухати лекції Толі - вищий клас!!! Він знає 300 слів, а 301-ше - "йобтвоюмать".
Правду кажучи Показати IP 18 Вересня 2014 19:17
Грицюк - ще той словокрут і любитель ненормативної лексики. В баню, Анатолію Петровичу, ідіть в баню! :)
Лесик Показати IP 18 Вересня 2014 21:43
Тупий голова колгоспу з Суська, який звик красти, продавати та всіх здавати. Але на цей раз отримав по руках! Нарешті, "Батьківщина" очищається від смердючої гноївки.
Українці Показати IP 18 Вересня 2014 21:47
Підтримуйте свободи. Вони в парламенті не продалися, собі і нам не зрадили. Тримали комуняк і ригів у напрузі два роки. Можливо, серед них також не всі святі, але вони за УКРАЇНУ і шапок не повертали ні при якій владі.
13 Показати IP 18 Вересня 2014 23:59
Тягнибик провокатор, **** нехай перед народом поклянеться ,і розкаже хто перший почав стріляти в свій народ і Парубія нехай з собою потягне. Розвели народ ,та ще войни добавили тварі і положили народу за свої інтереси.БОГ вам п**куди суддя.Жити вам усім в російському криму який і самі здали.
до украІнців Показати IP 19 Вересня 2014 00:07
якщо хочете щоб війна тривала постійно обирайте свободу і буде хана
Лучанин Показати IP 19 Вересня 2014 00:53
Коли люба партія починає "очищатися", то це перше свідчення її закату. Пішла мода на зеків у політику: Янукович, Ляшко, Луценко...
Володимир Показати IP 19 Вересня 2014 05:52
Пустовіт виключив з "Батьківщини" Грицюка, як реального конкурента по Луцькому округу в народні депутати. Тепер команда Пустовіта буде виливати на Грицюка бруд, для якого навіть нема підстав по українській схемі: "Я начальник - ти дурак".
лучанка Показати IP 19 Вересня 2014 19:05
не смішіть людей подивіться де працюють діти зяті яка хата з ландшафтним дизайном хтось з вас це все має хоч би 20 відсотків- злодій хапуга хам однак за своє бореться до кінця і зять уже невинен в аварії а ось якби ви зробили таку аварію то вам був би гаплик люди відкрийте очі ця вся партія уже в минулому