USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кіндер змінив Пустовіта, - ЗМІ

24 Листопада 2015 22:00
У Волинській обласній обласній організації ВО "Батьківщина" сьогодні, 24 листопада, змінився очільник. Замість Григорія Пустовіта, новим лідером політичної сили Юлії Тимошенко став (правда, поки що зі статусом виконувача обов'язків) Олег Кіндер, міський голова Ковеля. Про це повідомляє "Волинська правда" з посиланням на власні джерела.

Стало відомо, що рішення про зміну лідера ухвалено сьогодні на засіданні бюро Волинської обласної організації ВО «Батьківщина». Згідно з інформацією видання, серед інших причин того, чому поплатився своєю партійною посадою Григорій Пустовіт, - і «продажна» політика під час недавніх виборів до органів місцевої влади.

Відтепер лідером Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» - міський голова Ковеля Олег Кіндер. Правда, поки що зі статусом виконувача обов’язків.

Нагадаємо, що Олег Кіндер народився 11 листопада 1960 року. Під час виборів 25 жовтня 2015 року вдруге обраний міським головою Ковеля. З 2000 року очолював Ковельську міську партійну організацію ВО «Батьківщина» , член бюро обласної партійної організації. Його попередник Григорій Пустовіт очолював «Батькіщину» на Волині після усунення з цієї посади Анатолія Грицюка. З грудня 2012 року – він виконувач обов’язків очільника облорганізації ВО «Батьківщина» , а 10 травня 2013 року під час звітно-виборчої конференції він був обраний головою Волинської обласної організації ВО «Батьківщина». Наразі не відомо, чи він буде виключений, як Анатотолій Грицюк, з цієї політичної сили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Юля Показати IP 24 Листопада 2015 22:08
Пане Кіндер, розберіться з володимир -волинською продажною "батьківщиною" .Вся лежить під регіоналом Саганюком .Володимир не заслужив на таку "Батьківщину"!
виборець до Юля Показати IP 25 Листопада 2015 17:03
Потрібно і до Вітіва звертатись,бо уже і Володимирська Свобода лягла під папіка.
не БЮТ Показати IP 24 Листопада 2015 22:09
Нарешті здихались того політрука. Але він встиг розвалити усю партію
Турчинюк Показати IP 24 Листопада 2015 22:10
Зробіть з володимирською "Батьківщиною" те саме, що Юля Володимирівна з криворізькою! Буде Вам честь і хвала!
1983 до Турчинюк Показати IP 25 Листопада 2015 08:37
Пане Кіндер якщо справедливість є і за неї треба боротись, то давайте зробимо це і покажем як після помаранчевої революції пів організіцій батьківщини лягли під адмінресурс, а володимир-волинський мер Саганюк - бувший перший комсомольський секретар навіть сам став членом партії.Кирильчук там посприяв тоді чи хто? Одна назва від тої партії лишилась.Всіх тоді туди позганяли як овець.А зараз як прийшлось до виборів, той не було за кого й там голосувати .Всі ті вівці побігли по рошен , Петро Саганюк солодкий список очолив.Ото й вся правда...
майданівець Показати IP 24 Листопада 2015 22:21
БЮТ, наприклад , у Володимирі був тільки прикриттям демократії, а насправді ручною цяцькою вічного мера.Пане, Кіндер, на Вас надія і на рішучі кроки.Верність нашому місту справжню "Батьківщину".Слава Україні!
з Ковеля до майданівець Показати IP 24 Листопада 2015 22:55
Ага! Вже Кіндер навів порядок в Ковелі!))) В попередній каденції ковельська "Батьківщина" прославилась небаченою до того кількістю депутатів-корупціонерів. Визнаних правопорушниками українським правосуддям!
лор Показати IP 24 Листопада 2015 22:44
Треба відкликати його депутатський мандат
Анонім Показати IP 24 Листопада 2015 22:50
А де великий Вітер?Така кадрова політика БЮТ на місцях - розвалила і розчарувала багатьох.... і результат повний провал на виборах.Віри вам немає......
888 Показати IP 24 Листопада 2015 23:10
КІНДЕР!!! ЮЛЯ ГОЛА БОСА І ВІН НЕ КОЛА НЕ ДВОРА, ЩО ТАКЕ "БАТЬКІВЩИНА",НЕ ПУТАЙТЕ З УКРАЇНОЮ.ЮЛЬКА ГАЗОВА КОРОЛЕВА І ОЛЕЖА ВАМ НЕ ДОВГО ЗАЛИШИЛОСЬ ДО СМІТНИКА.
справедливий до 888 Показати IP 25 Листопада 2015 05:59
Знали б ви як організував корупцію Кіндер то неговорили б гола боса. В кіндера бабло є!
Кіндер Показати IP 25 Листопада 2015 00:02
Пустовіта призначили головою міської БЮТ замість Григоренка.
детектор Показати IP 25 Листопада 2015 00:05
В Луцькому "БЮТ"і всі брехуни, всі, без винятку.
Ковельчанка до детектор Показати IP 25 Листопада 2015 09:03
Кіндер не такий
в бюті Показати IP 25 Листопада 2015 07:33
на місцях одні злодії.Невже Юлька цього не знає?
Кіндеру О. Показати IP 25 Листопада 2015 08:17
Пане Олеже розберіться із слугами Ківерцвського осередку "Батьківщина".
Ківерчанин до Кіндеру О. Показати IP 25 Листопада 2015 08:45
Правильно, Касарду потрібно гнати з Батьківщини як і її любасика Грицюка!
Валя Показати IP 25 Листопада 2015 08:56
Це того Кіндера призначили, що ковельчани його у смітнику люстрували? Вони що там подуріли?
А царь-то - не насто Показати IP 25 Листопада 2015 11:58
За повідомленням інтернет-видання «Волинська правда» вчора, 24 листопада, на засіданні бюро Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» ухвалено рішення про зміну лідера. Замість Григорія Пустовіта, новим очільником політичної сили Юлії Тимошенко у статусі виконувача обов'язків став міський голова Ковеля Олег Кіндер. Інформація журналістських «джерел, що заслуговують на довіру» є надзвичайно цінною, так як, за таких обставин, свідчить про двірцевий партійний «переворот» у Волинській «Батьківщині»! Згідно норм чинного Статуту Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», зареєстрованого зі змінами Держреєстрслужбою України наказом від 07.10.2014 р. №611, правом обрання голови територіальної партійної організації є її Конференція (загальні збори). Пункт 4.4.3. Статуту декларує, що лише Конференція (загальні збори) територіальної партійної організації наділена повноваженнями заслуховувати звіти і надавати оцінку діяльності обраних нею органів, в тому числі голови. Бюро територіальної організації партії (п.4.5. Статуту), хоч і є вищим керівним органом територіальної партійної організації на період між конференціями (загальними зборами), однак повноважень стосовно її голови – не має. Компетенція бюро в кадрових питаннях обмежена обиранням за пропозицією голови територіальної організації його заступників і затвердженням розподілу обов’язків між членами бюро; затвердженням голів первинних та територіальних партійних організацій нижчого рівня. За погодженням з Президією Політичної ради партії має право звільняти з посади лише голів територіальних партійних організацій нижчого рівня – міських чи районних (п.4.5.1. Статуту). Пунктом 4.6. Статуту визначено, що голова територіальної партійної організації підзвітний щодо своєї роботи та роботи бюро партійної організації лише перед вищестоящими статутними органами партії. Єдиним статутним органом (п 5.3.3.) наділеним повноваженнями призначати та звільняти виконуючого обов’язки голови територіальної партійної організації до моменту обрання нового голови територіальної партійної організації є Президія Політичної ради партії. Таким чином, рішення бюро Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» щодо «зміни лідера» Г. Пустовіта на О.Кіндера є порушенням статуту партії. Звільнення та призначення в такий спосіб керівництва обласної організації є незаконним.
Анонім Показати IP 25 Листопада 2015 12:12
Що один,що другий жахливі люди,корупціогери і брехуни.Одні фейси їх чого варті. Просто жах
уля Показати IP 25 Листопада 2015 12:19
Пустовіт розвалив 40 % партійного справжнього робочого людства. на те місце набрав продажних щурів. гнати його треба...
Правдивий Показати IP 25 Листопада 2015 12:29
Підтримую на рахунок Ківерець, давно потрібно порозганяти цих старих КЛУХ, сумнівний керівник міського осередку, яка в минулому скликанні ДОРОСЛА з секретаря міської ради до секретарки міського голови. Мабуть кружки Жгутова добре вміє мити )
Прихипьник Показати IP 25 Листопада 2015 14:23
В Ківерцівському районі старі КЛУХІ - Чигрин, Сільванюк, Геліч , Некрасова при підтримці продажного Пустовіта розвалили партійну організацію і знищили досягнення надбанні її членами у районі. Мало того хабарниця Чигрин рветься до влади у районну раду. Ганьба !
Ківерці Показати IP 25 Листопада 2015 14:44
Алілуя, радіємо, дякуємо, Боже, за прогресивні зміни. Геть прихвоснів пустоцвіта!!!
Михайленко Показати IP 26 Листопада 2015 15:58
Підтримую 100% "Прихильника"