USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Як на Волині коментують злиття «УДАРу» та БПП

28 Серпня 2015 14:53
Відбувається узурпація влади та йде боротьба за монополізацію, - так колишній заступник голови Волинської обласної організації партії «УДАР» Ігор Алєксєєв прокоментував Інформаційному агентству Волинські Новини злиття партії "УДАР" та БПП.

Нагадаємо, сьогодні, 28 серпня, Кличко і 18 його соратників вийшли з "УДАРу" і увійшли в БПП-Солідарність.

"Ми стрімко йдемо в бік народження однопартійної системи, до узурпації влади, як, фактично, нині відбувається. Поняття демократії сьогодні - не існує. Це можна пояснити на прикладі бізнесу, коли більша компанія поглинає менші. Відтак, на ринку залишається одна - компанія-монополіст, яка і диктує умови. На політичній арені відбувається щось схоже на це", - прокоментував Ігор Алєксєєв.

На його думку, сьогодні, на жаль, не лишилося жодної партії, яку можна було б назвали опозиційною. "Найближчим часом ми взагалі можемо залишитися з однією партією. Відбувається узурпація влади, йде боротьба за монополізацію".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ВОНО Показати IP 28 Серпня 2015 15:31
вы друзья как не садитесь а в музыканты не годитесь (с)
виборець до ВОНО Показати IP 28 Серпня 2015 15:58
підтримав, рейтиг нижче плінтуса -1.......
Ося Показати IP 28 Серпня 2015 15:59
Можна говорити і про узурпацію і монополізацію; про те - це блєф! Узурпації чи монополізації не є тому що є ОПОЗИЦІЯ і вони досить потужні. ми завжди нарікали на те, що Наші Любі Демократи, як щука рак і лебідь; ось і вирішили об"єднатись. Завжди найдеться "україно-демократична" думка не знаю як, но не так - я би зробив луччіше. На об"єднання не йдуть ті, які ціни собі не можуть скласти.
ку Показати IP 28 Серпня 2015 16:10
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
не пацик Показати IP 28 Серпня 2015 17:16
aж тепер в мое село проведуть тролейбус : але трбе почекати поки вони (зільються ) : Потім почекати коли проведуть тролейбусну лінію- пустять тролейбуси : піднімуть пенсію -інакше я із своею тещею з городу непіду : 23 роки покращення а а ми в селі всі на городі -і раз в рік на вибори різні : Небуде покращення- небуде тролейбуса буду на гроді і на вибори непідем нас таких обдурених багато.
Агапка Показати IP 28 Серпня 2015 18:07
як би з БЮТ-ом обєдались - о це б не була узурпація.
Як-як Показати IP 28 Серпня 2015 21:06
БПП з'їв УДАР і від цього перетворився на "Солідарність". З'їв би ще "Батьківщину", перетворився б на "Солідарність (Б).
Волинь Показати IP 28 Серпня 2015 21:23
ГМО відпочиває : тут схрестили мамонта і жида . Слава Україні !
Моя до Волинь Показати IP 30 Серпня 2015 19:12
Анонім Сьогодні 08:40 відповісти +14-0 Може, пора нашим "розумним" чиновникам провести "депопуляцію"? Героям Слава !