«Батьківщину-мати» нарешті декомунізують
Зі щита монумента "Батьківщина-мати" у Києві демонтують герб Радянського союзу.
Про це повідомляє керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович на своїй сторінці у Facebook.
"Зі щитом, але без совка на ньому. Герб СРСР буде усунено з щита скульптури "Батьківщина-мати", - написав він.
ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКУ РОЗПОВІЛИ, ЯК ДЕКОМУНІЗУЮТЬ ЗНАЧКИ НАЦПОЛІЦІЇ ТА ЗСУ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович на своїй сторінці у Facebook.
"Зі щитом, але без совка на ньому. Герб СРСР буде усунено з щита скульптури "Батьківщина-мати", - написав він.
ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКУ РОЗПОВІЛИ, ЯК ДЕКОМУНІЗУЮТЬ ЗНАЧКИ НАЦПОЛІЦІЇ ТА ЗСУ
Зі щитом, але без совка на ньому. Герб СРСР буде усунено з щита скульптури "Батьківщина-мати".
Опубликовано Volodymyr Viatrovych 20 января 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
Сьогодні 22:21
Сьогодні 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
