USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Біля Луцької міськради піднімуть червоно-чорний прапор

3 Березня 2014 16:33
Прапор опору агресору піднімуть біля будинку міськради.
Відповідне рішення "Про окремі заходи, пов’язані з російською агресією проти України" прийняли депутати міськради під час позачергової 56-ої сесії міськради сьогодні, 3 березня.
Червоно-чорний революційний прапор ОУН піднімуть поруч з прапорами міста Луцька та Євросоюзу. За відповідне рішення проголосували 27 депутатів.
Крім того, згідно з рішенням, у місті знімуть з усіх рекламних площ агітаційно-інформативні матеріали організації "Український вибір" як відверто колаборантської стосовно агресора проти України.
Контроль за виконанням цього рішення поклали на заступників міського голови Юрія Вербича та Тараса Яковлева, а також на постійну комісію з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Всезнайко Показати IP 3 Березня 2014 16:35
Хочете Путіна більше подратувати своїм прапором?
Джулія до Всезнайко Показати IP 3 Березня 2014 16:59
бо ж Пупін тільки те й робить, що моніторить "Волинські новини" :-)))))))))
Анонім до Всезнайко Показати IP 3 Березня 2014 18:17
дати йому картинку для дези і легко руками безмозглих перемогти інформаційну війну
Ольга Показати IP 3 Березня 2014 16:36
коментар було видалено
111 до Ольга Показати IP 3 Березня 2014 16:36
І ганебного Правого Сектору!
ПС до 111 Показати IP 27 Березня 2014 11:07
А чого це ми ганебні? Абаснуйте!
Правдоруб Показати IP 3 Березня 2014 16:42
Навіщо це робити, дратувати Кримчан та східняків. Ситуація і так напружена, а вони ще більш хочуть загострити ситуацію. Ідіоти. Спілкувався з товаришами з Криму, Донецька, Луганська, вони не розуміють навіщо відміняли закон про мови (пояснював їм, що він не підписаний Турчиновим), але їх обурив сам факт скасування. Дратує їх Ярош, який рветься до влади. А його прибічник Санька Бєлий, це взагалі. Його ставлять в приклад, як ніби всі на західній Україні такі. Нам треба проаналізовувати всі рішення і висловлювавння, а деяких людей на певний термін взагалі треба ізолювати, щоб про них і не чули.
згідний до Правдоруб Показати IP 28 Березня 2014 10:02
А тепер то взагалі ПС стають агентами ФСБ http://gazeta.ua/articles/politics/_pravij-sektor-shturmuye-verhovnu-radu-vimagaye-vidstavki-avakova/549576
Москаль Показати IP 3 Березня 2014 16:42
коментар було видалено
Ногова до Москаль Показати IP 3 Березня 2014 16:53
мобілізація всіх виправить...
Адольф Показати IP 3 Березня 2014 16:47
і Путіна під прапором підвісити!!!
Калістрат до Адольф Показати IP 27 Березня 2014 11:08
за горішки?
Адольф Показати IP 3 Березня 2014 16:50
а трохи нижче:Царьова, Добкіна, Кернеса, Чечетова. Януковича випустити на Майдан - нехай там розповість де він і з ким він.
Чесний Показати IP 3 Березня 2014 17:02
Ідіоти. скільки можна вже. є державний прапор України! не паплюжте вже символи! символи однієї громадської організації- це не вся Україна!!! Тупість місцевої влади вражає!
Лучанин Показати IP 3 Березня 2014 17:52
Більше в місті нема проблем? Хватить популізму, політики х** рові!
інна Показати IP 3 Березня 2014 17:55
натуральні ідіоти! Ситуація і так страшна а вони приймають дибільні рішення! хто цих придурків допускає до влади! Данильчук з Гудзьом в Крим а не тут прийматидибільні рішення!!!
я Показати IP 3 Березня 2014 18:12
В Луцке живут люди с разными взглядами на правый сектор-зачем еще и в Луцке разъединять людей?????????? Поражает очередная тупость властей всех уровней, в верховной уже не знают . как расхлебать, теперь и на местах начинается...
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 18:13
і ще більше залякати кримчан і поляків. для поляків цей прапор все одно що прапор фашистської германії люди поводьтеся по європейськи
Оля Показати IP 3 Березня 2014 18:15
да, не зря восточники асоциируют нынешнюю власть с сашей белым, дожились, избавлялись от одних бандюков, а получили....
Ляля до Оля Показати IP 28 Березня 2014 10:10
Больше не будут
карамазов Показати IP 3 Березня 2014 18:17
на чий млин воду ллєте? чому наш мер розум втрачає першим? який ідіот ініціював це? хай назвуть усіх, хто проголосував і несе відповідальність за розпалювання ворожнечі, коли країна на межі війни?? мер, придурки депутати, які те й вміють, що землю дерибанити!!!!!! А думати!!!
Карамазову Показати IP 3 Березня 2014 18:22
Це точно!!! Нема нічого важливішого в дні, коли може початися війна, як повісити червоно-чорний прапор революції. Революція пройшла, а ми прапор вішаємо. То давайте вже Луцькрада хай прийме рішення поділитися по Дніпру і все на тому!!!
історик Показати IP 3 Березня 2014 18:22
люди , схаменіться --не про прапори зараз треба думати. розяснювальну роботу треба проводити серед населення . 100 років розділяли - настав час обєднувати і без незрозумілих вигуків і прапорів.. бо люди не розуміють.що відбувається
Джулія до історик Показати IP 4 Березня 2014 10:29
Так, важкувато зрозуміти, ЩО відбувається, коли "законно обраний" Президент закликає очільника іншої держави ввести війська на територію України. ЗНАЙДІТЬ У СЕБЕ ХОЧ НАТЯК НА МОЗОК І ПОДУМАЙТЕ!
333 Показати IP 3 Березня 2014 18:26
Не треба розділяти Україну на Західну і Східну, по релігії, по мові, по червоно-чорних прапорах! Ми не можемо допустити такої ганьби на Волині, та й у місті Луцьку зокрема. Тільки антиукраїнські сили можуть спробувати підняти червоно-чорний прапор замість єдиного державного синьо-жовтого прапора!
911 до 333 Показати IP 3 Березня 2014 20:08
А ви подивіться на той склад депутатів - там діагноз і іншого не можна очікувати! Давайте відразу перевибори мера і Данильчука у крісло!!!
Ого Показати IP 3 Березня 2014 18:36
Невиправна тупість депутатів. Якщо Ромаюк не завітує, то теж потрапить в список тупаків, або провокаторів
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 19:02
коментар було видалено
Юля Показати IP 3 Березня 2014 19:12
Повісять прапор, а потім будуть дивуватись - чому нас бандерівцями рахують.
Рома Показати IP 3 Березня 2014 19:15
Бендеровцев можно определить так: всегда у них всегда кто-то в чем-то виноват, но только не они сами; орут и пытаются перекричать, не принимают никаких доводов, а когда приходит время отвечать за поступки начинают хлопать глазами и вопить что их унижают, оскорбляют, гнобят и вообще они за правду, за Украину и народ, а вокруг узурпаторы и жиды! Бей бендеровцев, спасай Украину!!!!
Джулія до Рома Показати IP 4 Березня 2014 10:32
Ви навіть не в змозі відрізнити Бендера (який Остап) і Бандеру (який Степан).
Lex Показати IP 3 Березня 2014 19:59
Мда... Мало славы заработали с приковыванием и коленями... Теперь еще это
Rex Показати IP 3 Березня 2014 20:06
Вітаємо Романюка з перетворенням у бендерівця!:) Будьоновку йому подаруйте!!!
розум Показати IP 3 Березня 2014 23:35
Люди, схаменіться! Таке враження, що всі зійшли з розуму! В країні війна, а вони прапори вішають, щоб ще більше загострити ситуацію. Ще лишилось започаткувати будівництво пам"ятників Бандері в кожному східному містечку України, на місці Леніна, а що, у нас же більше проблем не має. І тоді в Україні бідних і знедолених, голодних і ошуканих не стане. Ну просто рай. А економіка, сільське господарство, пенсіонери,діти... це все так між іншим. То за що вмирали люди на майдані?
Я*ош до розум Показати IP 28 Березня 2014 09:59
Ось вам і відповідь куди ділися ексклюзивні машинки http://www.pohlyad.com/news/n/43199
сам Показати IP 4 Березня 2014 00:05
Колись і жовто-блакитний був бандерівським, а тепер... Слава Україні!!!
порада Показати IP 4 Березня 2014 10:45
А давайте повісимо ще й піратський з кістками і черепком - всі нас доятимуться і не насміхатимуться. І чучело бандерівця з удавкою - тоді від нас усі ще й втікатимуть.
Юрій Показати IP 4 Березня 2014 12:40
І чим митепер відрізняємся від тих людей на Сході і півдні україни. які вивішують на будівлях державних органів російський прапор...???
Дзяд до Юрій Показати IP 27 Березня 2014 10:56
А чи ЦЕ не наш прапор? То ж не російський триколор!!!
Повстанець Показати IP 27 Березня 2014 11:30
Ех лента за лентою напої подавай!