USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Боєць АТО публічно відмовився потиснути руку Порошенку

14 Травня 2018 19:19
Ветеран "Азова" Олег Толмачов відмовився потиснути руку президентові України Петру Порошенку на врученні нагород переможцям Invictus Games. Відповідний відеозапис був опублікований на сторінці "Національного корпусу" в Facebook.

На запису видно, що Толмачов потиснув руку іншим учасникам церемонії, але проігнорував протягнуту руку президента. Толмачов не відреагував на Порошенка, навіть коли той поплескав його по плечу.


Як повідомляє УНІАН, черкащанин Олег Толмачов добровільно приєднався до бійців «Азова» 24 червня 2014 року, і з того часу встиг взяти участь в таких відомих військових операціях, як штурми Мар'їнки і Іловайська. Олег був поранений під Маріуполем (вогнепальна травма великогомілкової кістки).

Invictus Games - міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх і діючих військових, які стали інвалідами, що проводяться в різних країнах з 2014 року з ініціативи британського принца Гаррі. Українські військові вперше взяли участь в "Іграх нескорених" в 2017 році.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, рахунок нагородам збірної України на ІІІ Іграх нескорених в Торонто (Канада) відкрив 29-річний офіцер Національної поліції Сергій Торчинський з Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
евген Показати IP 14 Травня 2018 19:43
олег толмачов молодец
Ну фсьо Показати IP 14 Травня 2018 19:50
Не піти йому на другий термін.
Ще не всьо до Ну фсьо Показати IP 14 Травня 2018 20:13
Ти не знаєш Пєтю. Піде і ще може й виграє. Ну тобто заведуть справи на головних конкурентів, потім ще порахують голоси так, як треба, ще щось вчверить таке, що зараз ти й не здогадуєшся.
скептик Показати IP 14 Травня 2018 20:05
мдяяя. отак демонстративно плюнути в харю ..... з яником такого не робили
хехъ до скептик Показати IP 15 Травня 2018 14:00
датышо? а от яйца - в несознанку?
Кароче Показати IP 14 Травня 2018 20:10
Нужно было ещё и врезать.
Bomba Показати IP 14 Травня 2018 21:43
СЛАВА ГEРОЯМ !!!
Лучанин Показати IP 15 Травня 2018 07:17
Вот оно отношение всего народа к презику.
Владимир Показати IP 15 Травня 2018 08:03
Толмачову - респект!!!
Лучанин до Владимир Показати IP 16 Травня 2018 10:39
Усе правильно зробив. Справді достойний поваги. Шкода, що таких ветеранів в азові, та й не лише в азові, не так багато.
Назар Показати IP 15 Травня 2018 08:52
Неможна так робити. Це в першу чергу показує відношення до президента як до одного із державних інститутів. І відношення як до держави в цілому. Він все таки представляє нашу державу в першу чергу, і відноситися все таки треба відповідно. Як не як далеко не тільки він керує державою і не тільки від нього все залежить.
Вік до Назар Показати IP 15 Травня 2018 11:21
Він показав своє відношення коли пішов на війну! А Президент наш представляє тільки свої інтереси! це видно по збагаченню! збагачується тільки президент і ті хто працює на нього, Подивіться декларації! , а народ тільки страждає і бідніє від їхньої жадібності..
Петро до Назар Показати IP 15 Травня 2018 17:01
Що не мона робити?? ** **
Миколай до Назар Показати IP 17 Травня 2018 17:36
Ви точно відповіли на дії ветерана. Зневага до ПРЕЗИДЕНТА держави лише принижує нашу державу. Це не геройство його, чесно кажучі, а дурь. Порошенко не приватна людина він президент і його посада є символом єдності держави. А виконання своїх обовязків президентом Порошенком у ПАРЛАМЕНТСЬКО - ПРЕЗИДЕНТСКІЙ державі достатньо вагомі. Є сили які свідомо оббріхують його дії прикриваючі свою бездіяльність і ворожі дії. Я запитую усіх тих хто написав свою підтримку діям ветерана - що змінилося на краще після усунення Яценюка з посади премє - міністра? Його так само поливали брудом і звинувачували у всіх наших бідах. Не будьте ЛОХАМИ, не ведіться на макуху московським шістакам. Перед тим як написати підтримку оббріхувачив поцікавтесь Конституцієй у розділі повноважень державних установ.
хехъ Показати IP 15 Травня 2018 14:01
Это поступок. Далеко не каждый отважится.
Стас Показати IP 16 Травня 2018 07:34
Красава!!!!
Назар Показати IP 16 Травня 2018 08:52
Ви всі такі на словах справедливі, що нема вам ради. А коли прийдеться до діла то тихенько робите як всі. А тепер нехай кожен подумав про себе. Майже кожен із вас має того чи іншого знайомого, родича чи друга які працюють хто якимось держслужбовцем, прокурором, суддьою, митником чи ще якимось посадовцем малого чи більшого рангу. Всі ви знаєте що практично кожен з них так чи інакше підмучує неправомірних шляхом гроші. Але ви всі і здороваєтесь з ними і хочете товаришувати з ними, і більше того ви вважаєте їх нормальними чесними людьми. А якщо вас то нестосується то зразу стаєте чесними аж 'білієте'. Я це все до того веду, що основні негативи життя простий народ відчуває якраз від діяльності чиновників на місцях а не десь там в києві. І ніхто тих чиновників незаставляє красти і ніхера неробити на місцях. Нехай хоть на 50% місцевий чиновник виконував просто свої обов'язки побачили б наскільки все б змінилось. Всюди практично люди які взагалі не знають своєї роботи і що вони мають робити. Так було весь час. І тут не винні ніякі партії і т.д. тут потрібно просто чітко організовувати роботу на місцях.
Ростислав до Назар Показати IP 17 Травня 2018 08:32
Да, Назар, Вы правы. Все зависит от чиновников, в том числе, и местных. Но не надо забывать, кто этих чиновников назначает.
Миколай до Ростислав Показати IP 17 Травня 2018 23:41
Призначають тих чиновників не Київ а обрані народом владні місцеві депутати разом з головою!!! Народні обранці призначають тих чиновників.
Миколай до Назар Показати IP 17 Травня 2018 17:44
Ви уточніть те, що ті хто зараз пише свої слова підтримки ветерану ОБИРАЛИ владу на місцях, та й і в центрі. Є один розумний вислів "У тому що обрав не таких людей у владу дурень лає обрану владу а розумний себе."
Валентина Показати IP 16 Травня 2018 09:31
Молодець Толмачов. Це не тільки його ставлення до головнокомандуючого це ставлення простих людей до нашого президента!!!
Галина Показати IP 16 Травня 2018 13:09
Толмачов показав що в нас президент не зрозуміло чи є, чи нема. Олігарх є, а президента не помітно. А об такого можна було і ноги витерти.
Назар до Галина Показати IP 18 Травня 2018 08:48
Повністю з Вами не згідний. Ви хоть трошки поінтересуйтей що робить і що зробив вже президент для нашої країни. А то цей коментар з розряду 'голос з колгоспу'. Якщо в нього ноги витирати, тоді що з Вами робити? Що ви зробили для держави як громадянка України? Дуже негарні фрази ви пишете. Майте хоть трохи поваги до держави, президента та врешті решт і до людини. Чесно аж встидно таке читати.
Вася Інтелігент Показати IP 16 Травня 2018 18:41
Це бидловолевиявлення...Показати свою зневагу,можна інтелігентно,а не як невихований бик із Старособакова...Коли ти вітаєшся до когось,а він ігнорує твоє вітання,то разом із тим ігнорує правила етикету - отже людина неосвічена...А коли тобі не подають руки різного роду " св*нота неосвічена " - це ніяк не чіпляє)))
нінель Показати IP 16 Травня 2018 19:15
не розумію ейфорії з приводу цього проступка. Можна поважати Порошенка,як людину,але його ПОСАДУ потрібно поважати.Дія необдумана, нерозумна, ніяк не красить дорослого чоловіка.
нінель Показати IP 16 Травня 2018 19:17
Вибачте,хотіла написати НЕ поважати Порошенка,як людину....