USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Чи настане громадянське перемир’я?» Ситуація на Волині

25 Лютого 2014 16:42
Волинська письменниця Ніна Горик каже, що її насторожують силові методи люстрації влади на Волині.

Про це вона заявила під час круглого столу на тему «Чи настане громадянське перемир’я?», який відбувся сьогодні, 25-го лютого, в конференц-залі газети «Волинь-нова».

«Хочу бачити Україну не згарищем», – каже волинська поетеса Ніна Горик. Письменниця вражена документом-«зобов’язанням», посилаючись на який відбувається люстрація влади на Волині.


Ніна Горик каже, що люстрація влади повинна відбуватися, але в зазначеному вище документі йдеться про особисту загрозу керівників різних структур: «Безперечно, вони мають нести покарання, але не через самосуд. Революція завжди піднімає нагору темні сили наших емоцій, так не повинно бути, бо це сіє паніку, страх».

Письменниця звернулася до всіх волинян з закликом шукати консенсусу й порозуміння, та не вдаватися до силових методів.

«Дорогі колеги, важко говорити сьогодні, в час загальнонаціональної скорботи, коли в серце б’ють похоронні дзвони. Складно підібрати такі слова, щоб усі почули. Втім, важливо розмовляти один з одним, у суспільстві, бо мова кулі – страшна. Хай буде мова душ, розуму, мудрості. За цим столом, ми представляємо різні течії громадськості, необхідно говорити, слухати один одного, шукати порозуміння, щоб сподівання, які ідуть з голосу Майдану, оправдалися. На нас зараз дивиться світ», - заявила Ніна Горик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
А Показати IP 25 Лютого 2014 16:49
Кто им давал право писать "выконуючи волю народу"? Может сначала нужно провести люстрацию самих "судей"?
згідний до А Показати IP 25 Лютого 2014 17:17
Повністю підтримую.Перш ніж писати і робити "виконуючи волю народу",хочу запитати:" А ви звертались до народу на майдані,чи можна від вашого імені(народу), провести люстрацію всієї влади в області?" І що це за Правий Сектор? Це просто зорганізована банда,яка не зареєстрована в органах юстиції,немає Статуту,Програми і головне немає довіри НАРОДУ! Нащо дивиться законно діюча влада міста Луцька? Чи може вже попричіпляли памперси і вони вже наповнені?Тоді такої влади нам дійсно не треба,нехай і вас всіх разом,із міським головою поставлять на коліна привселюдно на сцені майдану.
Лучанка до згідний Показати IP 25 Лютого 2014 18:41
І я підтримую
и Показати IP 25 Лютого 2014 16:59
Згідний на 100%
Я Показати IP 25 Лютого 2014 17:14
вот сейчас напишу: шановний народ Украины, делегируйте меня пощупать у героев (неизвестно чего) данильчука и гуся, ... Поддержите меня тут, публично, лайками... Срок голосования один час... п.с. Где этот луцкий депутат, кстати, в Луцке живет? Кто то знает адрес?
Анонім до Я Показати IP 25 Лютого 2014 17:17
Як би знав адресу сам би пішов і відірвав би йому всі причандали. підтримую Вас і думаю, що нас таких тверезомислячих багато!
))) до Я Показати IP 25 Лютого 2014 17:23
к сожалєнію, оні пропалі. недоумки зрозуміли, в що вляпались.
трошки історії Показати IP 25 Лютого 2014 17:15
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%96%D0%B0%D0%BD_%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D1%81%D0%BF'%D1%94%D1%80
леся Показати IP 25 Лютого 2014 17:27
Силові методи з будь-якого боку будуть засуджені людьми, ми не повинні бездумно говорити і діяти. Тепер всі під збільшуваним склом: і Верховна Рада,і Народна самооборона,і посадовці, і всі громадські об'єднання. Перед загиблими майданівцями нам звітувати,тож давайте робити так,щоб не було стидно за свої вчинки.
Ірина Показати IP 25 Лютого 2014 17:30
Слів немає, воля народу не в ваших руках, чому ж ви засранці, в той час коли на майдані стріляли в наших дітей, синів і батьків, сиділи тут... Треба було тим Гузям і всім іншим їхати на майдан і постояти там з бруківкою в руках проти АК. Тоді б розказували про волю народу... За що боролися??... за те щоб привести інших бандитів до влади, скинувши одних... тільки ці ще й з зброєю в руках. чого доброго ви можете зробити для Волині, якщо половина із вас пацани, які ще вчора бухали по підворотнях і курили план???..... Бидл...тя!!!
А до Ірина Показати IP 25 Лютого 2014 18:06
ТАК ВОНИ І ЗАРАЗ КУРЯТЬ.ЩЕ ЇХ БУДУТЬ ВІДЛОВЛЮВАТИ І ЯК МІНІМУМ КАСТРУВАТИ ЩОБ НЕ БУЛО ПОТОМСТВА-ДЕБІЛІВ.
до Вітера. Показати IP 25 Лютого 2014 18:54
....ти ж нормальний та розумний мужик, я тебе давно знаю......Але не можу зрозуміти навіщо, ти, саме ти підписуєшся під такими документами....це пряма погроза розправою над людиною, ще й від імені ОДА?
просто марія Показати IP 25 Лютого 2014 19:26
Схаменіться! Будьте люде! Бо лихо вам буде!...
Пенсіонерка Показати IP 25 Лютого 2014 19:29
Сумно. Навіть "документ" не можуть написати грамотно. Як може підписатись Волинська обласна рада, "Автомайдан"- неживий предмет ? Вони навіть не знають як грамотно написати назву організацій, які "очолюють", де поставити підпис. Як і написав хто заяву - подайте в суд і не бійтесь. Ганьба таким заступникам. обласного голови. А ви, пане Вітер, ідете на поводу в дебілів і ставите свій підпис чи за будівлю чи за назву виконавчого органу , а не за себе як заступника. Ганьба!
Пенсіонерка до Вітра Показати IP 25 Лютого 2014 19:33
Прошу вибачити. " ....а не за себе як голову облради."
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 19:39
Ніни Горик - революції піднімають не лише темні сили емоцій, а й самих темних членів суспільства наверх, щоб чинити самосуд над порядними людьми, в т.ч. з допомогою люстрацій...
Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 19:44
Респект і уважуха кафедрі політології! Ото "політиків" наплодила! Проте життя, як супермаркет - розрахунок біля виходу...
політолог до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 21:04
Якщо Господь Бог не наділив розумом,то ніякий навчальний заклад його не дасть.Навчальний заклад готує спеціалістів.Так що нема чого погано висловлюватись в адрес кафедри політології.Там працюють не то що високопрофесійні викладачі,а СУПЕР-викладачі.А людина,яка нехоче вчитись або не може,але вже якимось чином поступила,то так і іде утюгом всі п'ять років,а результат ось він,в надрукованій статті.
маргарита Показати IP 25 Лютого 2014 19:56
Со своей этой бумажкой пусть сходят в туалет.и посмотрите все сторонники революции,которые поддерживали её с самого начала и даже организовывали заранее какие тупые и необразованные люди будут у власти и кто с таким тупым государством сотрудничать.А Евросоюз-это всё показуха,украина им в Евросоюзе и нафик не нужна,она нужна лишь для того,чтобы потом свозить сюда всё своё дерьмо,а страну превратить в свалку,задавив итак остатки производства.Молодцы,вы же этого добивались...
я до маргарита до маргарита Показати IP 25 Лютого 2014 22:04
Молодець..!!!100%!!! Так званий ЄС - Римо-католицька імперія. За наказами їхніх святих отців у Середньовіччі людей спалювали на вогнищах, а зараз це все силую навязують Україні, не зупиняючись не перед убиством людей і підпалом. За останні 100 років Німечинна 3-тій раз намагається захопити землі Словян, а населення перетворити на рабів..Їхня політика однакова,хто б не був при владі: Кайзер,Гітлер чи Меркель. Хто не памятає своєї історії - не вартий майбутнього..Ціцерон.
Опппа Показати IP 25 Лютого 2014 20:24
Таку бумажку без жодних опізнавальних знаків та печаток можете засунути всі підписанти собі в **пу
Я до Опппа Показати IP 25 Лютого 2014 23:52
А вона схоже вже там побувала :) Як мінімум один раз була скручена... Готуйте нові отвори!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
111 Показати IP 25 Лютого 2014 22:16
Погоджуюсь зі всіма коментами і дуже радий від того, що в Луцьку є тверезі люди, які прекрасно розуміють "бєспрєдєл" цих люстраторів.
Я до 111 Показати IP 25 Лютого 2014 23:57
Не тільки в Луцьку - область теж підтримує.! І ми не одиниці...
ок Показати IP 26 Лютого 2014 00:27
Підтримую всіх хто ось так тверезо мислить.Сценарій цієї революції розіграний але вони не врахували ще Росії от вона і покаже.Це не наш Янукович це сила
Лучанка 55 Показати IP 26 Лютого 2014 00:44
На форумах писати-це одне. Все одно ніхто не знає, хто пише. А що робити - невідомо. На вулиці всі мовчать, бо "стремно" щось і вголос казати. І що робити, вийти с протестом - скалічать. Іщо нас чекає? Блок-пости, коменданти, хто проти-скалічити. Громадо, що робити???
Ніто Показати IP 1 Березня 2014 08:19
Прочитайте - http://www.pravda.com.ua/columns/2014/02/26/7016299/ і щось тут не то, невяжуться події в Луцьку з тим, що написано! Відверті кримінальні дії, людей які причетні 100% не будуть наказувати, бо хто сам себе накаже?