USD 24.2 24.4
  • USD 24.2 24.4
  • EUR 26.25 26.47
  • PLN 6.13 6.18

Феєричний патріот: Гончарук в Давосі вчив іноземних інвесторів говорити «Слава Україні»

Український прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час свого виступу на «Ukrainian Breakfast» 2020 на Давосі порадив інвесторам вивчити фразу «Слава Україні», щоб досягти успіху в Україні.

Відповідне відео з’явилось у фейсбук.

На думку Гончарука, інвестори повинні вивчити всього два слова: «Слава Україні», що відчути себе як вдома в Україні.

«Для того, щоб бути успішним в Україні, для інвестора: ви повинні знати тільки пару слів – «Слава Україні!». Якщо ви знаєте ці два слова – то точно ви будете почувати себе в Україні, як вдома. Повторіть за мною – «слава Україні!» – «Героям слава!» – сказав Гончарук.
Реклама
Loading...
Коментарів: 10
лучанин Показати IP 23 Січня 2020 19:06
гончарук повний де....л та людина нетрадиційна
Максим Показати IP 23 Січня 2020 19:36
Он бы еще зиговать в Давосе начал. А лучше на траурных мероприятиях посвященных холокосту.
Andrij Показати IP 23 Січня 2020 19:40
великолепный долботрон.... надо знать только : « кому дать на лапу, у меня есть валюта“.!!!!
лучанину Показати IP 23 Січня 2020 19:41
Європах люблять нетрадиційних. У всіх смислах.
123 Показати IP 23 Січня 2020 19:46
Понавибирали.....хоть в свині очі позичай...
Просто до 123 Показати IP 23 Січня 2020 19:56
Мавпа з гранатою і та краще була б президентом ніж п@&арас потрошенко
Криво до Просто Показати IP 23 Січня 2020 20:27
Хотіли ,,клоуна,,- запасайтесь памперсами ! Далі ще ,,смішніше,, буде !
Просто до Криво Показати IP 23 Січня 2020 20:49
При Зеленському за пів року зроблено більше ніж всіма депутатами з 1991р...
123 до Просто Показати IP 23 Січня 2020 22:12
Наштамповано - от правильний термін. Результати побачимо дуже скоро, що від того зміниться. Поки падіння промислового виробництва дуже не радує
ку Показати IP 23 Січня 2020 20:36
Маємо ще одного клоуна?