USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Гунчик ініціював звільнення голови Шацької райдержадміністрації

16 Травня 2016 09:48
Подання на ім’я Президента України на звільнення з посади голови Шацької райдержадміністрації Ігоря Корольчука подав голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 16 травня.

Він просив першого заступника голови Шацької райдержадміністрації забезпечити виконання завдань і доручень Кабміну та голови ОДА до проведення конкурсу та призначення нового голови РДА.

Раніше голова Шацької РДА повідомляв про махінації із земельними ділянками на території району та стверджував, що голова ОДА просив його більше не займатися вивченням цих питань.

Також, нагадаємо, звільнення голови Шацької РДА нещодавно ініціював керівник ПП Флора Владислав Поляков - через конфлікт, у якому фігурує голова Волинської ОДА.Так, у середині березня голова РДА Ігор Корольчук повідомив про корупційні схеми з виділенням земельних ділянок у Шацькому районі та заявив, що ці схеми покриває голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик. Одним із проблемних підприємств, що здійснюють господарську діяльність в Шацькому районі Корольчук назвав приватне підприємство «Флора» під керівництвом Владислава Полякова. Натомість на підприємстві звинувачення відкинули. І невдовзі керівник приватного підприємства «Флора» Владислав Поляков звернувся до президента України Петра Порошенка з проханням звільнити голову Шацької райдержадміністрації Ігоря Корольчука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
саша Показати IP 16 Травня 2016 10:03
незручні люди в районах непотрібні нашій владі так як і патріоти
ось до саша Показати IP 16 Травня 2016 10:48
Це бандит поганяло заєць.
микита до ось Показати IP 16 Травня 2016 11:07
а чому він з палицею посварився? і як там?
віто до ось Показати IP 16 Травня 2016 11:20
відразу після Майдану він якийсь час покерував нашим Центром стандартизації, тоді не склалось, але, очевидно, має владні амбіції і солідний "дах"
Alex до ось Показати IP 16 Травня 2016 13:44
Yak wono w Shaz&k doprugalo>? Tipa-radnuk kozla-Yushchenka?
До Саша до саша Показати IP 16 Травня 2016 17:53
Оце знайшли патріота! Не смішіть людей! Ви перевірте табель виходу його на роботу і лікарняні, і фотки в соцмережах. І весь патріотизм, як кажуть москалі, "на ліцо".
волинянам Показати IP 16 Травня 2016 10:13
нарешты цього бан......а звыльнять, хоча можливо ще довго не буде указу
Настя Показати IP 16 Травня 2016 10:29
Земельні махінації то звілняють ті хто неугодний. А чому земельника Василенка не звільняєте? Він працював і припартії регіонів вислуговувався і зараз при владі перець. ТО він чесний , не віповідає за земельні махінації чи з вами ділиться???????!!!
ас Показати IP 16 Травня 2016 11:12
гунчик по зубам получить коли піде у відставку і більше поганих слів говорити не зможе брихуняка порошенківська
Максим Показати IP 16 Травня 2016 12:03
Хороший кадр по англійськи три слова знає , а решта тепер нічого не значить
Алекс Показати IP 16 Травня 2016 13:06
Чіткот прослідковується зачистка від неугодних!
Alex Показати IP 16 Травня 2016 13:38
Z takogo diyacha bez oswitu z "Zolotoi perchatki" nichogo putnjogo...
Анонім до Alex Показати IP 16 Травня 2016 14:14
А з гуньчика путнього багато? Прихвостень порошенківський! Корольчук бандит??? Та йому до цеї шоколадної банди ще ого го... як до неба)
стоп Показати IP 16 Травня 2016 14:18
давно пора
автозавод Показати IP 16 Травня 2016 16:34
нас гунчик розігнав.... тепер заводу хана...
Микола (історія пове Показати IP 17 Травня 2016 12:37
Погано дуже, страх погано! В оцій пустині пропадать. А ще поганше на Украйні Дивитись, плакать – і мовчать! А як не бачиш того лиха, То скрізь здається любо, тихо, І на Україні добро. Меж горами старий Дніпро, Неначе в молоці дитина, Красується, любується На всю Україну. А понад ним зеленіють Широкії села, А у селах у веселих І люде веселі. Воно б, може, так і сталось, Якби не осталось Сліду панського в Украйні. (Т.Г. Шевченко 1848 рік)