USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Керівникам «Національної Гвардії» пригрозили 10-річним ув’язненням

30 Січня 2014 11:04
Правоохоронці закликали припинити діяльність «Національної гвардії», - повідомляє ТСН.

Міністерстві внутрішніх справ України нагадали активістам Майдану, «Правому сектору» та козакам, які вчора, 29 січня, створили «Національну гвардію», про незаконність воєнізованих формувань.

Зокрема, у повідомленні прес-служби МВС йдеться: «У засобах масової інформації з'явилися повідомлення про створення на так званому «Євромайдані» формування під назвою «Національна гвардія». Мітингувальники, які до неї вступили, нібито вже прийняли присягу не Українському народові, а «українській нації».

Правоохоронці нагадали, що створення воєнізованих або збройних формувань та участь у їх діяльності передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років, а керівництво ними – позбавлення волі на строк до 10 років. «МВС України закликає організаторів та учасників незаконних воєнізованих формувань припинити протиправну діяльність», - заявили представники правоохоронних органів.

Нагадаємо, 23 січня у Фейсбуці створили сторінку «волинської сотні», на якій до сотні самооборони «Волинська Січ» запрошують вступати волинян та рівнян. Сотня входить в Самооборону Майдану під проводом Андрія Парубія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Правоохоронним орган Показати IP 30 Січня 2014 11:08
Якби ви працювали так, як належить, то не треба було б приймати ті скандальні закони. Вистачає і Кримінального Кодексу...
Луцьк до Правоохоронним орган Показати IP 30 Січня 2014 12:29
Якби менше по майданам шастали, то ніхто "ті скандальні" закони не приймав би!
Андрій Показати IP 30 Січня 2014 11:15
Міліції вже ніхто невірить.В Дніпропеьровську люди вже бояться після 20.00. вийти на двір , оскільки тітушки влаштували свій комендантський час.
Микола до Андрій Показати IP 30 Січня 2014 11:24
Не транди! Скоро і сам носа не висунеш...!
Андрій до Микола Показати IP 30 Січня 2014 11:30
Це погроза мудило?
Лучанин Показати IP 30 Січня 2014 11:32
Під назваю національної гвардії формується бандбоївка
хехе) Показати IP 30 Січня 2014 11:50
називай їх як хочеш, але саме вони будуть відловлювати всяке мудло і непотріб.. міліція ж самоосунулася від виконання своїх прямих обовязків
хо хо до хехе) Показати IP 30 Січня 2014 12:10
Хай спробують! Вони поза законом! Тількі-но почнуть права качати, як шмальну - мало не здасться!!!
хехе) до хо хо Показати IP 30 Січня 2014 12:31
в нас і беркут до недавнього часу був поза законом, а людей вбивав і травмував... зараз закон в того, хто має зброю
Петрович Показати IP 30 Січня 2014 12:20
За Батю і за гроші вкрадені в народу зараз побачимо ще не таке.Але залежати від Геп і Яників хоче все менше людей! Назад в СССР багато людей не хоче, опозиція перезагружується, влада цього робити не стане! Протистояння очевидне.Матраси, горілку, ліки не перестають рекламувати на ТВ
Котигорошко Показати IP 30 Січня 2014 14:44
Тепер головне навчитися "будьонівку "вчасно вивертати...
міркування Показати IP 31 Січня 2014 08:38
Тепер давайте будемо називати один одного "друже Чорний", "друже Лисий", нариємо схронів по лісах, і будемо трясти ковбасу у сільських дядьків. Нічого не нагадує?