USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Кличко відмовився стати віце-прем’єром

28 Січня 2014 08:43
Лідер УДАРу Віталій Кличко відмовився від пропозиції президента Віктора Януковича стати віце-прем’єром з гуманітарних питань.

Про це повідомила прес-служба партії після зустрічі лідерів опозиції з главою держави, - повідомляє «УНІАН».

«Я не бачу себе в уряді Януковича», - заявив Кличко.

«Немає сенсу зі мною обговорювати роботу в уряді. Навіть порушувати це питання немає сенсу», - додав політик.

Кличко також висловив сподівання, що президент не запровадить в Україні надзвичайний стан.

За словами поліітика, президент нарешті повинен припинити жити в тому «теплому інформаційному кліматі», який для нього створює його оточення.

Він додав, що оточення Януковича запевняє главу держави, що все в країні добре і те, що відбувається на майданах міст всієї країни, - надумані речі з боку маленької групи «екстремістів».

Нагадаємо, лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк відмовився від пропозиції президента Віктора Януковича очолити Кабмін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Всезнайко Показати IP 28 Січня 2014 08:46
Так, бо шість слів без папірця не може сказати...
Олешко до Всезнайко Показати IP 28 Січня 2014 11:36
але тобі в пику дати зможе і мізинцем
интервью Показати IP 28 Січня 2014 08:53
не, ну, это... так сказать, ну, как бы не совсем, это, ну, видмовився, ну, сами понимаете, это, так сказать, мозгов нет, на ринге, ну, это, остались...
иван Показати IP 28 Січня 2014 08:58
а що другой посади небуло ? наприклад Министр МВС-чи министр закордонних справ йому другий пост караще підходить вин так як турист : з майдану до Баковой потим з баковой на майдан и так за тиждень раз 10 : Тай перша посада перепрошую министра МВС йому би пидийшла як неяк а злочиний свит не по книжках знае-вот хай би и поборовсья
Коля Показати IP 28 Січня 2014 09:10
трус. нехай покажуть свою роботу а тоді люди будуть бачиьи кого обирати. А ні БОЯТЬСЯ. Я не трус но я боюсь.
Семен Показати IP 28 Січня 2014 10:10
А как он будет работать - мозгов то нет. И на ринге за него все тренер решает.
Капа Показати IP 28 Січня 2014 11:23
А як так можна? Виходить ленінський принцип підбору кадрів діє і сьогодні!!! На посаду держслужбовця 1 категорії й досі можна брати "кухарку"?