USD 39.40 39.74
  • USD 39.40 39.74
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Луцьком поширюють газети із антипіаром про кандидатів

22 Жовтня 2014 11:42
Луцьком почали розповсюджувати газету «Правда про кандидатів», яка на думку кандидата у народні депутати від Блоку Петра Порошенка Романа Іванюка, вводить в оману виборців та є прямим антипіаром щодо кандидатів у народні депутати.

Про це Іванюк повідомив на прес-конференції 22 жовтня, - пише ВолиньPost. «Я проводжу чесну передвиборчу кампанію. Проте у моїх опонентів, очевидно, закінчились передвиборчі обіцянки і вони вирішили «обливати» брудом мене та ще багатьох кандидатів. Вчора наші прихильники почали зносити у мій штаб газету «Правда про кандидатів». У ній для моєї персони виділили аж три сторінки», - заявив Іванюк.

Кандидат каже, що йому зрозуміло, хто замовив випуск цієї газети. Адже у ній мова не йдеться лише про одного кандидата у народні депутати.

«Очевидно, цей кандидат вирішив скористатися методами Януковича, щоб оббрехати мене та моїх колег. У мене коротка біографія, тому у цій «ганчірці» опубліковані фото із мого особистого життя. Мене пов'язують із Миколою Романюком, який дав мені першу роботу. Звичайно, я підтримую із ним відносини, але робити із цього щось надзвичайне не варто. Ставши депутатом, я співпрацюватиму із міським головою», - мовив кандидат.

Роман Іванюк запевнив, що він звернувся у правоохоронні органи із вимогою розслідування порушення передвиборчої агітації по 22 округу.

Відомо, що замовник газети - ГО «Бойкот», відповідальний за випуск Артем Орлов і її тираж складає близько 70 тисяч примірників.

«Думаю, лучани розуміють, для чого це робиться. І ми не допустимо таких порушень. Ми намагатимемось провести швидко розслідування і найближчим часом ім'я замовника. І прошу кожного мешканця Луцька прийти на виборчі дільниці і проголосувати по совісті», - резюмував Іванюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 82
123 Показати IP 22 Жовтня 2014 11:45
Ти ще стань депутатом спочатку, а потім говори про співпрацю з головою.
Олеся до 123 Показати IP 22 Жовтня 2014 14:29
Тож так. Вже понапридумував там собі дідько його відає чого. ПРоходимці нехай ідуть собі далі.
Міська Голова до 123 Показати IP 22 Жовтня 2014 14:48
Поїзд їде- воно лізе!
цукерман Показати IP 22 Жовтня 2014 11:47
Найбільший антипіар - це його обличчя на кожному кроці
Анонім до цукерман Показати IP 22 Жовтня 2014 12:01
Точно. Злякався ПРАВДИ? Всі лучани, старші 40 років, знають ПОХОДЖЕННЯ Іванюка - мажорне сімейство з радянських часів.
Бодлер до цукерман Показати IP 22 Жовтня 2014 14:32
Він того лише й прагнув, щоб про нього якомога більше патякали. Кожен біг-борд з його обличчям про це говорить. І тут влаштовує, що його, бачите, образили.
правда Показати IP 22 Жовтня 2014 11:48
а що там про іванюка написано, що він Г....н то це правда) що він продажна шкура теж, що його керовнік іде в партії Тігіпка)
Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2014 11:52
А де газетку можна почитати? Якщо запінився Іванюк, значить правду написали
Sieger до Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2014 11:56
Ага, правда, вона ж, падла, така. Коле очі, паскуда.
Хвилястий до Sieger Показати IP 22 Жовтня 2014 12:07
Та явно правда, гуглом же ніхто користуватись не забороняє, візьміть і перевірте, мені то ця газетка вчора до рук попала. Виклад звичайно специфічний(як і завжди в передвиборчий час), але ж як то кажуть "факт на лицо". П.С. "Найбільший антипіар - це його обличчя на кожному кроці" - просто в яблучко)
!!! Показати IP 22 Жовтня 2014 11:59
Подивився ВТ.Головою ЦВК по Луцьку - Грінчук директор 24 школи . Не може 3 слова до купи сплести .Позорисько .Вербич що ти робиш ? Без категорії вчителя малювання призначив директором школи тепер головою ЦВК . Вона навіть у відпустку не пішла буде отримувати подвійну зарплату. Звичайно в школі, що вона є , що нема однаково. Все роблять заступники вона так для мебелі. ВЕРБИЧ ти Позорисько.
Мамонт Показати IP 22 Жовтня 2014 12:03
б.я а шо за газета така? де взяти, ато в продажі не знайшов, спецом обійшов пару газетних кіосків((
Сябр до Мамонт Показати IP 22 Жовтня 2014 12:08
Ти в Іванюка попроси, он бач на фотках, в нього з тиражу ще залишки залишились, то він журналістам роздає, прям як на початку своєї кампанії, тільки вже не в палатці)))
Артем до Мамонт Показати IP 22 Жовтня 2014 16:13
https://www.facebook.com/groups/22okrug/?notif_t=group_r2j_approved Ось тут
Анонім до Артем Показати IP 22 Жовтня 2014 19:55
шкода що не можу прочитати, фейсбук пропонує зареєструватись, а я терпіти не можу ці соціальні мережі
тьху Показати IP 22 Жовтня 2014 12:10
шикарнішу пресуху собрав - красвчік )) добре що газета лише, а не влаштував замах на себе, де б він був у бронежилеті під час годування пса ))
А що ще буде до тьху Показати IP 22 Жовтня 2014 12:18
Чекайте, я думаю, з дня на день, ми отримаємо слізливу статтю про поранення Лапіна на сході, перед самими виборами, бо в тих також вже варіанти що робити закінчились.
Лучанка Показати IP 22 Жовтня 2014 12:13
Чого киянину, навіть якщо він з Луцька, балотуватись у нас. І його агітатори з листівками вже замучили, тицяють на кожному кроці
Мартін до Лучанка Показати IP 22 Жовтня 2014 14:34
Треба бути йолупом, щоб за таке голосувати
Степан до Лучанка Показати IP 22 Жовтня 2014 17:14
Має гроші, може сипать
роман Показати IP 22 Жовтня 2014 12:23
А де газету можна почитати?чого такій вереск?
Артем до роман Показати IP 22 Жовтня 2014 16:11
Ось тут можна глянути https://www.facebook.com/groups/22okrug/?notif_t=group_r2j_approved
міська рада Показати IP 22 Жовтня 2014 12:27
Романюк з Вербичем підсунули свиню.Призначили головою комісії Грінчук. Що вона зараз нарахує їх мало цікавить.Для них важливі вибори до місцевих рад у 2015 році. Зараз цей вундеркінд має просто розібратись у прцесі.А там вже вона буде працювати на свого господаря вербича, буде відтанцьовувати посаду директора школи і виклянчувати посаду начальника управління освіти. Ось такі у Вербича з Юлькою плани.
Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2014 12:33
А де цей Романюк-Іванюк сидить. Бачу в нього весь тираж. Може, то він і написав, щоб мати з чим на пресуху іти? А то вже наобіцяв стільки, що й не виконає
Степан до Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2014 13:13
коментар було видалено
Прочитав Показати IP 22 Жовтня 2014 12:34
Хіт сезону!!!
Ґуґл Показати IP 22 Жовтня 2014 12:36
То не чорний піар, він сам все це в інтернет повикладував, телепень...
Олена Показати IP 22 Жовтня 2014 12:37
Хтось ще вірить цьому парашутисту? ну-ну голосуйте, якщо він виграє вибори - не шукайте крайніх
Артем Орлов Показати IP 22 Жовтня 2014 12:39
Не розумію, чому пан Роман так почав хвилюватися, адже ми написали не тільки про нього і користувалися відкритими джерелами. Перша газета включила в себе опис 5-ти кандидатів. В наступній ми напишемо про усіх інших.
Артему до Артем Орлов Показати IP 22 Жовтня 2014 12:45
Тому, що в яблучко. Ви не написали "далі буде". І змовчали про Констанкевич. От він і забігав.
івафіф до Артем Орлов Показати IP 22 Жовтня 2014 12:45
а можна ссилку на електронний варіант?
Артем Орлов до івафіф Показати IP 22 Жовтня 2014 13:07
На жаль, немає електронного варіанту. Шукайте на вулицях міста.
Артем до івафіф Показати IP 22 Жовтня 2014 16:21
https://www.facebook.com/groups/22okrug/?notif_t=group_r2j_approved ось тут
Катлєта Показати IP 22 Жовтня 2014 12:41
Цей Іван Романюк, чи як там його, просто казковий йолоп.
вікна до Катлєта Показати IP 22 Жовтня 2014 12:47
може ти про Романа Іванюка кажеш ?
Катлєта до вікна Показати IP 22 Жовтня 2014 13:09
Та фіг розбереш їх, повилазили як гриби після дощу, і в кожного лічильник місцевого патріотизму, аж зашкалює. Якщо людина хоча б останні років 5 не жила в місці, то хай йде в дупу.
Мєсний Показати IP 22 Жовтня 2014 12:55
Не заздріть Ромці, він нормальний парєнь, працював як кінь для того, щоб стати кимось. Знайого його сам. Якщо він кудась виходив в люди - то мав на це право, шо тут такого. Сам заробив - сам потратив. Самі так попробуйте, чи вийде в когось?
))) до Мєсний Показати IP 22 Жовтня 2014 12:58
Рома не пались
доця... до Мєсний Показати IP 22 Жовтня 2014 16:02
ага сам заробив ....татко дав, годував і годує і знайомить з потрібними людьми.....не у всіх такий татко і пробувати нічого.....!!!
Лучанка до доця... Показати IP 22 Жовтня 2014 17:46
Ви коментуєте як ображене дитя, яке недополучило підтримки близьких. І по собі судете інших. Задумайтесь. Тут не потрібно розпускати якісь слухи і писати якісь догадки і припущення про людину, ображати і обливати брудом, ми не вправі по нашому не знанні таке писати. Ви самі не знаєте чого хочете - це психологічно видно
Лучанка до Мєсний Показати IP 22 Жовтня 2014 17:50
наші люди не розуміють, що таке буває, всі заздрісні і обіжені на життя
Місько Показати IP 22 Жовтня 2014 12:58
Я, Я, Я його кредо, ніхто з нормальних людей за нього голосувати не буде. Не мрій.
Роман Іванюк до Місько Показати IP 22 Жовтня 2014 13:11
Я буду за нього голосувати. Я - Роман Іванюк!
Рітка Показати IP 22 Жовтня 2014 12:59
Надмєнний як мої тапочки, це правда...
привіт, мої любі Показати IP 22 Жовтня 2014 13:00
голосуйте на здоров"я, тільки потім щоб не бідкались коли за рік другий вас змусять продати ваші паї-обкладуть їх податками і заберуть за безцінь- це мета цього солодкого хлопчика
Роман Іванюк до привіт, мої любі Показати IP 22 Жовтня 2014 13:10
І паї - це тільки квіточки. Потім змушу продати по нирці, частину печінки і ще багато чого цікавого.
Експорт Показати IP 22 Жовтня 2014 13:19
Спікся Рома. Можна пакувати валізи і їхати до Києва. Цікаво, чия розумна голова придумала цю пресконференцію?)))))))))))))))
Гад до Експорт Показати IP 22 Жовтня 2014 13:24
Я думаю, що він вже так дістав весь свій штаб, що вони йому і порадили....
Простолюд Показати IP 22 Жовтня 2014 13:35
Яке діло цьому мажору до нас? Що у нас спільного? - Ми живемо в різних галактиках, які не пересікаються.
Лотос до Простолюд Показати IP 22 Жовтня 2014 14:41
І те правда. Не по адресу він завітав до нас.
Сонячна Показати IP 22 Жовтня 2014 13:35
Я проводжу чесну передвиборчу кампанію. Проте у моїх опонентів, очевидно, закінчились передвиборчі обіцянки і вони вирішили «обливати» брудом мене та ще багатьох кандидатів.. а в тебе, Ромчику ще не закінчилися??? ну пообіцяй ще щось...я хочу квартиру нову трикімнатну....
.... Показати IP 22 Жовтня 2014 13:36
виліз, як гриб після дощу..а чому раніше тебе ніде не було видно..дій твоїх????? і як ти познайомимвся з Петриком???
ice Показати IP 22 Жовтня 2014 13:44
Навіщо нам такий депутат,який вже в понеділок забуде про всі свої обіцянки лучанам?! І втече дальше до Києва,як що не закордон...
Громада Показати IP 22 Жовтня 2014 13:47
Романюка давно пора викинути в сміттєвий бак . Саме там йому і місце.
твій папуга Показати IP 22 Жовтня 2014 13:53
Рома, почитай коментарі і зливай воду...Ти ніхто і звуть тебе ніяк....
Ваня Показати IP 22 Жовтня 2014 14:01
Банк то проросійський........
Гунчик, Романюк, Ива Показати IP 22 Жовтня 2014 14:06
ВСЕ ПРОПАЛО!!!
ГунчикРоманюкИванюк Показати IP 22 Жовтня 2014 14:07
ВСЕ ПРОПАЛО!!!
Пахне тим що Показати IP 22 Жовтня 2014 14:10
комусь не бути депутатом, а комусь і губернатором.
Ромчик Іванюк Показати IP 22 Жовтня 2014 14:38
ВСЕ ПРОПАЛО!!!
лучанка Показати IP 22 Жовтня 2014 14:40
ти щеб на ЦУМІ у повний ріст повісився.....набридло на кожному кроці дивитись на вгодоване дитя.....МАЖОР є МАЖОР! Щей дівок багатих любить )))газета дійсно хороша багато цікавого шукайте у поштових скриньках.
Лучанка до лучанка Показати IP 22 Жовтня 2014 17:54
ви думаєте, що він сам вибирає місцерозміщення біг бордів? Не смішіть
оренда білбордів до Лучанка Показати IP 22 Жовтня 2014 20:56
а все ж таки 30-ти метровий білборд за 50-60тис грн можна самому вибрати де повісити.
Орися Показати IP 22 Жовтня 2014 14:56
А чого ніхто не напише як там Сніжана з "1+1"? Може то вона газету видала помогти меншому Іванюку- тіпа такий бідний хлопчик, а всі решта погані
сніжана- до Орися Показати IP 22 Жовтня 2014 15:00
безпосередня родичка мажора)))
??? до Орися Показати IP 22 Жовтня 2014 15:36
а чого ніхто не пише як продався Романюк, раніше Палиці в рота заглядав, а тепер задіяв увесь міський адмінресурс аби допомогти сину свого банківського подєльніка Олега Іванюка і будь яким чином намагається обгадити кандидата від фонду Палиці
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2014 15:14
Тепер правда називається антипіаром?
Цензор до Анонім Показати IP 22 Жовтня 2014 15:48
Завжди правда виходила антипіаром для тих, кому є що приховувати...
Ромчику Показати IP 22 Жовтня 2014 15:52
О БОГІ, РОМА, ЯК? Я Ж ДУМАЛА ЗА ТЕБЕ ГОЛОСУВАТИ. І ТО ТРЕБА БУЛО ТАК ЗАТУПИТИ... ЯКБИ НЕ ЦЯ ТВОЯ ПРЕСУХА, ТОЧНО ПРОГОЛОСУВАЛА БИ
Тарас Тайнер Показати IP 22 Жовтня 2014 16:10
Я з Іваном разом вчився, в шкільні роки був таким-собі ніяким телепнем-заучкою, але бачу шо з роками його ідіотизм тільки розвинувся, так і до маразму можна дійти...!
Ольга до Тарас Тайнер Показати IP 22 Жовтня 2014 18:01
Я теж з Романом разом вчилась, давайте проаналізуємо хто він, а хто ми з Вами? Думаю його становище заслуговує поваги, а не перемивання кісток заздрісних людей. Наша проблема - це вміти тяпати язиком безпідставно
Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2014 16:31
Рома сам надрукував ті газетки, щоб мати про що говорити. А то я ніде тих газет не бачив. Вивісіть, щоб хоч можна було читнути.
ЛУЧАНКА Показати IP 22 Жовтня 2014 17:22
хороша газета нарешті познайомилась з кандидатами ...цікаві фото і факти ))))рекомендую
Ігор Показати IP 22 Жовтня 2014 17:43
Якщо синок облапошить лучан і стане депутатом, то татко Іванюка стане губернатором. Гунчика вже списали. Сім'я рветься до фінансових потоків
Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2014 17:47
А мені цієї газети не дісталось. напевно цілим штабом іванюка з пошти виймали. Оце дійсно, справжні чесні вибори.
Читала Показати IP 22 Жовтня 2014 18:19
У поштових скриньках уже є)
Іванюк-молодший Показати IP 23 Жовтня 2014 07:40
Швидше вже б Іванюка-старшого призначили губернатором Волині!
Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2014 12:11
Дурниця. Бачив я ту газету. Понатаскували особистих фото з соц.мереж і понапридумали різних схем впливу. Передвиборчий стандарт. Опоненти плюють одне в одного. P.S. Лише про кісткуНкевич нічого не написали, правда дивно? :) Відразу розумієш звідки ноги ростуть.
Анонім до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2014 14:30
Взагалі-то написали лише про чотирьох! За Данильчука також ні слова. Тепер розумієш звідки ноги ростуть??
Марина Показати IP 23 Жовтня 2014 12:19
На злодію шапка горить)))))
шило Показати IP 23 Жовтня 2014 12:50
Підозрюю, що всі газети "прихильники" вилучили зі всіх кіосків:). Але все це єрунда! Ромка Іванюк своїм фейсом засмітив все місто!! Це просто ЖАХ! Навіть в інтернеті, там де кулінарні рецепти, виглядує його небритий фейс. Це тільки страшенно дратує і доказує всім нам , що за нього голосувати НЕ ТРЕБА!! Тільки дурень може повірити в його "щирі" наміри і обіцянки.
грицько Показати IP 23 Жовтня 2014 15:29
Обі....рались "активісти" на прес-конференції : виявилось, що організатор газети - довірена особа кандидата рицька.