USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

На кордоні з Росією ФСБ затримала 20 автобусів з українцями

13 Липня 2015 14:00
У Росії на кордоні з Білоруссю працівники прикордонної служби ФСБ Росії «з незрозумілих причин» затримали понад 100 громадян України, які прямували до Санкт-Петербургу.

20 мікроавтобусів в’хали в Республіку Білорусь з Волинської області. Про це повідомляє «УНІАН» із посиланням на джерело у посольстві України в Москві.

При цьомуджерело зазначило, що між РФ і Білоруссю немає кордону, оскільки ці країни входять до Митного союзу.

Затримання відбулося вчора, 12 липня, у місті Невель Псковської області. Наразі готуються документи для екстрадиції затриманих.

«Більшість із них – вихідці з Івано-Франківської області. Готуються документи щодо їх видворення з незрозумілих причин. Вони в'їхали на територію Росії законно», – повідомив дипломат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучани Показати IP 13 Липня 2015 14:35
Зрадники їздять за три рубля працюють,платять податки ворогу,який потім вбиває українців. Працювати в РФ дорівнює колабораціонізму.
волиняка до лучани Показати IP 13 Липня 2015 14:58
я погоджуюсь з тобою нехай на Сибирь зiшлють продажнi сволоти i там рокiв з десять лic повалять будуть знати як ворогу допомагати. дуполизи путiнськi
на майдан до лучани Показати IP 13 Липня 2015 15:03
тут все зробили, живемо добре. а вони поїхали далі добробут москалям робити на стройках
Анонім Показати IP 13 Липня 2015 15:02
А ви в курсі що саме зараз економіка країни тримається на цих "зрадниках".
0808 до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 15:33
а ти хоч знаєш яка територія тієї економіки?? і які масштаби ??
Анонім до 0808 Показати IP 13 Липня 2015 15:43
Так вони хоч якось вливають гроші до нас а ти багато зробив???????
освальд до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 20:31
язиком трендіти не мішки перевертати, він цього не знав
Патріот Показати IP 13 Липня 2015 15:17
Всіх цих заробітчан-зрадників які їдуть працювати на наших ворогів необхідно прямо на кордоні відправляти на війну. Наші хлопці гинуть,а вони мало що ховаються так ще батрачать на ворога. Ганьба їм і їхнім сім'ям, нехай подивляться в очі матерям хлопців які загинули.
Анонім до Патріот Показати IP 13 Липня 2015 15:38
Особливо ті що в Мукачево.
123 до Патріот Показати IP 13 Липня 2015 15:52
З такими поглядами на життя ти ще дуже довго будеш сидiти в д*пi
Гоша Показати IP 13 Липня 2015 16:24
Все, що в мене є, машина, телевізор, хата без боргів, куплено за зароблені в Росії гроші. Цікаво, скільки на україні потрібно не їсти, щоб хоча в купити собі телевізор? А ще ціну на воду піднімають.
Лучанка Показати IP 13 Липня 2015 16:34
Не суди - не судимий будеш !!! В багатьох сімї ледь зводять кінці з кінцями, не маючи житла, і хлопці не від доброго життя туди їздять , і не розважатися. Замість того, щоб осуджувати, почни працювати сам. Ти багато робіт можеш запропонувати з достойною зарплатнею, які б дали змогу прогодувати дітей, допомогти батькам та оплатити житло???
Олеся Показати IP 13 Липня 2015 17:59
На Закарпатті знайти роботу дуже важко,туй не київські зарплати,а як вижити за 1500 тисячі я н е маю поняття.
українець Показати IP 13 Липня 2015 20:19
Час важкий в державі і в сім'ях наших відповідно . Але це не виправдовує тих людей які їдуть на заробітки в країну - агресор і відбудовують її . Світ великий, хочете на заробітки будь - ласка в любу країну, але не в Росію яка веде бойові дії проти нас та вбиває наших людей. Якщо ви вдома за якусь чепуху поругаєтесь з сусідом , ви відповідно до нього не заходите ,не звертаєтесь і не вітаєтесь .? А тут питання стоїть більш серйозне . Зробіть правильні висновки, не давайте москалям поводу сміятися з нас, що ми продажна нація !!!
Укроп Показати IP 13 Липня 2015 20:42
Таким заробітчанам повістки потрібно вручати на кордоні Виправдання зрадникам не може бути Заробити можна і в Європі,і в Білорусів,і на Украіні
Бозя до Укроп Показати IP 13 Липня 2015 21:22
Яценюку хороми будувати? багато заплатить? сам каже, що казна бідна, то де ж гроші на заробітки тут?