USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На Світязі шукали Януковича

26 Лютого 2014 09:27
У зв'язку з останніми подіями в Україні, люди почали проявляти особливу цікавість до маєтків чиновників, депутатів, керівників, - йдеться на сайті svityaz.org.ua.

Так, ввечері, 23.02.2014 на територію найрозкішнішого подвір'я урочища Гряда увірвалися невідомі з битами, металевими прутами, розбили комп’ютери в будиночку охорони, також розбили скло вхідних дверей одного з котеджів. Зі слів сторожа, вони шукали Віктора Януковича. Підозрюваних затримали, але оскільки заява щодо пошкодження майна в МВС від власника території не надходила, їх відпустили. Відомо також, що нападники є мешканцями Володимира-Волинського та Нововолинська. Точної інформації, кому саме належить ця територія разом з будинками - немає, сторож запевняє що це не належить ні Януковичу, ні Азарову. А кому ж тоді?

Потрібно проводити детальне розслідування, кому виділялася земля під забудову, і хто є власником цього всього добра, - йдеться у повідомленні.

Азаров був помічений тут у вересні 2011 року, під час відкриття автошляху, який веде до урочища Гряда.

Будинки ще не здані в експлуатацію, там ще ніхто не відпочивав. На багатьох речах є бірки, з назвою фірми-виробника. Переважна більшість меблів, люстр, бра - італійського виробництва.

Далі на відео ви можете побачити територію маєтку, а також нам показали, що є всередині будинку: більшість систем в будинку автоматизовані, автоматично вмикається світло при вході в кімнату, автоматично підтримується температура. В номерах дуже дорога сантехніка, масажні душові кабінки, оздоблення.

На території є дитячий майданчик, "мангал", в якому можна і смажити, і коптити, і запікати, також банний будинок,з парилкою і басейном.

Всього на території 5 будиночків, зі слів сторожа кожен будинок належить окремій людині. Територія - під охороною, ведеться відеоспостереження, дуже багато камер.

Детально – на відео:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
123 Показати IP 26 Лютого 2014 09:32
Урочище ГРЯДА...
capcha Показати IP 26 Лютого 2014 09:39
Українські швондери.
Гость Показати IP 26 Лютого 2014 09:43
Хай буде справедливість.Забрати все і передати у державне користування.Хай люди прості і діти їздять відпочивати на Світязь і платять мінімальну ціну і відпочивають
Віра до Гость Показати IP 26 Лютого 2014 09:55
Вибачте - але це утопія "мінімальну ціну"!!! Такого у світі немає!!! Нормальна, доступна... а не мінімальна!!! Якщо все переведете на "мінімальну ціну" - то вся економіка рухне!!! В першу чергу не за "мінімальну ціну" треба боротись, а за те, щоб нова влада зробила умови по зарплатах, пенсіях, соцвиплатах, щоб люди могли оплачувати всі послуги!!! А то з таких промов про "мінімальну ціну" ви знову у старе хочете повертатись! Піднімайте вже голову, а не скигліть, що нам хоча б "мінімальну ціну"!!!
Гостю до Гость Показати IP 26 Лютого 2014 11:05
Звичайно забрати! І твоє житло та іншу власність забрати та передати дітям-сиротам! Щоб було чесно і справедливо! Пропоную повернутися до радянської системи, щоб все майно було державним!
ххх до Гость Показати IP 26 Лютого 2014 13:22
вже Кручу в Луцьку передали, залишилась руїна
гарик Показати IP 26 Лютого 2014 09:53
нема що робити. То одну посадили, тепер другого шукають. Мабуть більше роботи немає в країні.Люди щвичайні пропадають безвісті і не находять. Хай подадуть в сліжбу розшуку чи до екстрасенсів поїдуть. А не роблять комедію. Може ще до простих громадян будуть їздити додому і питати чи Януковича не сховали. Все повторюється. кожна влада хоче попередників "садити " на лави. А людлям з того геть нічого
він Показати IP 26 Лютого 2014 10:04
віддати афганцям вони заслужили
Лучанин до він Показати IP 26 Лютого 2014 11:46
Для афганців вже будують окремо.
План Показати IP 26 Лютого 2014 10:07
Мой план разбудовы Украины: 1.Все спалить 2.Начать все восстанавливать
бульба Показати IP 26 Лютого 2014 10:10
От і лашанулись це база Клімчука і починав він її будувати коли ще послом був.. я особисто знаю чиє там співфінансування.. і якщо будуть забирати я перший виступлю проти .. Хоча Клімчук мені неподобається.. але право на приватну власність має кожен
Лучанка до бульба Показати IP 26 Лютого 2014 10:48
у клімчука і романюка нори в іншому місці
Я до бульба Показати IP 26 Лютого 2014 11:00
Про яке ВИ право говорите??? Люди роками ходять 10 соток під забудову, можна сказати вимолюють, але на жаль у відповідь, від влади - землі нема!!!! То яке право????
до бульба Показати IP 26 Лютого 2014 10:46
...за чесно зароблені гроші.
Я Показати IP 26 Лютого 2014 10:55
А коли візмуться за тих, хто давав їм ці гектари???? Нехай всі начальники при ПР повернуть в держказну суми збитків, які завдали своєю вседозволеністю.!!! А їхні наступники спочатку нехай вивчуть свої права і обовязки перед народом. Я виступаю за соціальну СПРАВЕДЛИВІСТЬ, якщо гектари для влади, то і для народу теж.......
Лучанин до Я Показати IP 26 Лютого 2014 11:56
А ви думаєте влада тільки ПР???????? Подивіться в Луцьку хто в міськраді сидить! Більшість Сволота і БЮТ!!!!!!! Це не влада? Одна Голєва шо коштує, а Бондаруки?! Ще ті злодюги! А може хай Рустамчик розкаже про свої справи на меланжевому комбінаті! Якщо не в ПР, то автоматично чесні? Я також за справедливість, але для ВСІХ партій!!!!!!!!!!
Я до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2014 14:46
Правильно, для ВСІХ партій!!!!!Але, зараз наприклад, наші місцеві "олігархи" входять до народної самооборони, щоб вберегти своє майно, яке заробили чесним трудом і зарплатою!!!!!!!!! Я кажу так, хто жив і крав при старій владі, той буде жити і красти при новій!!!
Олег Показати IP 26 Лютого 2014 12:00
А нафіга громити???? От уроди!!!!!!! Якщо база Януковича, то побудована 100% за ДЕРЖАВНІ гроші, а значить державна власність!!!!! Зберегти треба! А МВС ЗНОВУ в свому репертуарі!! Хлопці швиденько відкупились!
Джулія Показати IP 26 Лютого 2014 12:18
Влади багато, земельки мало :-( А Ви ще про народ щось говорите. НІМА!
опер Показати IP 26 Лютого 2014 12:23
"Все взяти і поділити" (Шаріков П. П.)
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2014 12:26
Журналісти, перевірте по електронній кадастровій карті чия це земля! І будемо знати чий маєток
Вихователь Показати IP 26 Лютого 2014 12:37
Якщо невідомо, чиї це будинки, то віддайте у власність навчальним закладам інтернатного типу для оздоровлення сиріт, дітей-інвалідів, дітей ізмалозабезпечених сімей ,а то приходить літо і тих дітей хоч додому розбирай вихователям.
Анна Показати IP 26 Лютого 2014 13:49
Отож , правильно пише"Вихователь" треба віддати це діткам сиротам та діткам з малозабезпечених сімей , тім хто справді ніякої казки в житті не бачить і не вдічуває!! А не просто як наші чиновники люблять принести на Миколая раз в рік подарунок за 15 грн, і казати всім прям які вони святі. Хоча обід в ціх самих чиновників коливається від 500 грн!!! В нашій країні пора вже щось міняти!!
Коля Показати IP 26 Лютого 2014 14:15
це дійсно дача Януковичів!!!!!
перехожий Показати IP 26 Лютого 2014 22:32
це ж все І.Калетника
перехожий Показати IP 26 Лютого 2014 22:34
І будував її Р.Микитюк
перехожий Показати IP 27 Лютого 2014 10:38
глянь що Шумський в колгоспі Рать робить мільйони прибутків має.а людям мізерні гроші платить і за паї дадуть що не будь щоб люди мовчали.пора і його взяти за шкурку...................
шачан Показати IP 27 Лютого 2014 12:38
Чому мовчить п. Найда? Невже він також не знає хто власник цієї "убогої "бази?
ХХ Показати IP 27 Лютого 2014 19:23
Найда написав заяву і сидить тихенько, береже свою *опу!!! А в нього в першу чергу потрібно спитати за кожну соту проданої землі, хай відповість за кожний участок!!!
ххх Показати IP 10 Березня 2014 01:11
І не один пан Найда має писок в пушку. Ще багатото місцевих царів нахапали гектари на світязі і сидять як миші в Батьківщині у БЮТі і так зашарились