USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині масово виходять зі складу Партії регіонів

20 Лютого 2014 18:34
Сотні депутатів різних рівнів приймають рішення про вихід із партії влади.

Про це розповіли під час прес-конференції представників ВО «Майдан», що відбулася 20 лютого.

Як повідомив депутат облради Ігор Гузь, наразі у кожному районі області депутати виходять зі складу Партії регіонів. Окрім Івана Смітюха, який сьогодні підтвердив своє рішення під час позачергової сесії облради.

У Волиньраді є інші депутати, які вийшли із Партії регіонів. Втім, їхні прізвища поки не називають. Загалом кількість тих депутатів, які вирішили не повязувати себе більше із партією влади, сягає, зі слів Ігоря Гузя, сотень.

До слова, про свій вихід із владної партії повідомив депутат Волинської обласної ради.

Про це стало відомо під час 23-ї позачергової сесії облради 20 лютого.

Депутат Михайло Бегаль повідомив колегам, що отримав СМС-повідомлення від депутата Володимира Дибеля.

«У зв’язку із подіями, які відбуваються на Майдані, я, як лікар і як громадянин, оголошую про свій вихід із Партії регіонів», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Шлапа Дмитро Показати IP 20 Лютого 2014 18:52
А коли вже вийде з ваших лав партії регіонів знаний політик великий професійний Дибель . Ганьба депутату Волинської обласної Ради Дибелю.
Лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 19:24
А вони що заяви пишуть ВО Майдан? Дуже цікава "демократія" прийшла в Україну!!
))) Показати IP 20 Лютого 2014 19:31
отбрехиваться начали.
Читаючий Показати IP 20 Лютого 2014 19:50
або - не дай Бог, повернуться назад. Мовляв, помилились. ...
??? Показати IP 20 Лютого 2014 20:04
У скількох ще новинах Ви будете використовувати наведену фотографію. Це що зомбування якесь, Бондар, Гузь і любі друзі....
НОНА Показати IP 20 Лютого 2014 21:40
Щурі втікають з тонучого корабля. Башкаленко не скорився, а "гвардія" розбігаєтья і напевно зараз швиденько повскакують в "модні" партії, та й ще будуть ганьбити своїх колишніх однопартійців. Щоб нові хазяї похвалили. Як в регіони лізли, то в черзі за посадами мало не один одного топтали, а як припекло то всі в корчі. Боягузи і пристосуванці. Ганьба!
123 Показати IP 20 Лютого 2014 21:46
зрадники будуть ті лідери опозиційних партій які приймуть перебіщиків.
кккк Показати IP 20 Лютого 2014 22:05
Смітюха кастрировать.
103 Показати IP 20 Лютого 2014 23:27
Колись, ще в 90і, ті комуністи, через яких КП СРСР так всі ганьбили і ганблять зараз КПУ, відмовились від КП та створили нові партії. Потім вони стали національними героями. В залежності від того де краще, вони бігали весь час від однієї партії до іншої. Зараз поганою стала ПР. Це така погана ПР, чи можливо ті хто її наповнює? Справжні герої мають свої переконання та ніколи не зраджують. Тепер чекайте ваших "героїв" в лавах своїх улюблених партій. Пристосуванці!
Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 00:23
Вони просто спасають свої шкури, не треба робити з цього велику подію, то пристосуванці.