USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині - новий начальник СБУ

5 Березня 2014 20:08
Указом Президента України № 255/2014 начальником Управління Служби безпеки України у Волинській області призначений генерал-майор Володимир Мельникович.
Відповідний указ опублікований на сайті виконувача обов'язки Президента України Олександра Турчинова:

"Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 та статті 112 Конституції України постановляю:

Призначити МЕЛЬНИКОВИЧА Володимира Антоновича начальником Управління Служби безпеки України у Волинській області.

Виконуючий обов'язки Президента України,

Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ

5 березня 2014 року".

Володимир Мельникович уже очолював Управління СБУ на Волині з 2010 до початку 2014 року. У лютому нинішнього року його змінив на посаді полковник Юрій Гетало.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
СБУ Показати IP 5 Березня 2014 20:16
І що Гузь знову волати буде?:) То нехай незадоволення їде у Києв висуває, свому "патрону" Турчинову! Вже вам з Данильчуком давно дали зрозуміти, що все у Києві будуть вирішувати, а ще парочка ваших "наїздів" на людей і за гратами будете!!!
Ігор Петрович Показати IP 5 Березня 2014 20:36
Слава Богу!!! Це достойна людина, знайомий особисто!!! Янукович його звільнив за невиконання злочинних наказів!!! Нехай тепер Гузь з Данилюком себе за дупу кусають і Майя в додаток))))
Анонім до Ігор Петрович Показати IP 6 Березня 2014 13:13
Достойна людина.. Ви в неї не зам;) чи гроші носили ;)?
Саша Показати IP 5 Березня 2014 20:38
Мельникович, посадіть вже цих самооборонівців та правий сектор за "беспрідєл"!!!
олена до Саша Показати IP 6 Березня 2014 15:51
дуже сподіваюсь, але думаю, що вже пізно. якщо спробує, вони зроблять з ним те ж саме, як і з башкаленко. люди, відкрийте очі.
Луцький перехожий Показати IP 5 Березня 2014 20:55
Він не виконав наказу висилати спецпідрозділ Альфу на Київ, щоб ті вбивали наших патріотів. За це його яник і прибрав. Добре що генерала повернули. Мудрий чоловік і досвідчений. Думаю добре рішення. Точно кращі ніж якийсь гетала.
Анонім до Луцький перехожий Показати IP 6 Березня 2014 13:16
ТА ти шо... а звідки така інфа ?? ви там працюєте??? ЯНИК ЙОГО ПРИБРАВ БО НА ВОЛИНІ ЯК НІДЕ ЗА ЗАХІДНІ БАБКИ ГОТУВАЛИ В ТАБОРАХ БОЙОВИКІВ.... А ВІН ТІКО НА КОРДОНІ ДОЙНИХ КОРІВ ПОДОЮВАВ....
Валерія Показати IP 5 Березня 2014 21:05
А чому Волиньпост коментарі не пускає?
ЗМІй до Валерія Показати IP 5 Березня 2014 21:22
Тому що бояться почитати правду про себе і свого власника!:)
Всезнайко до ЗМІй Показати IP 5 Березня 2014 23:04
Про того патлатого і пришелепкуватого тенісиста?
Лучанин Показати IP 5 Березня 2014 21:11
Люстрація в Рівному: Сашко Билый терроризирует Ровенщину рэкетом
Сашко Показати IP 5 Березня 2014 21:43
Нехай ще генерала Терещука повернуть!!!!!! Бо пришлють зараз якогось непрофісіонала і що буде???
лот Показати IP 5 Березня 2014 21:44
а чого ця контора варта
erh/ Показати IP 5 Березня 2014 22:02
Людина . яка зрадила один раз. зрадить і вдруге...
Лучанин Показати IP 5 Березня 2014 22:28
Майдан вставай! Людей розводять знову!
Ігор Володимирович Показати IP 5 Березня 2014 22:41
Щиро вітаю з призначенням. Радий поверненню справді достойної людини та справжнього професіонала.
Горохівець до Ігор Володимирович Показати IP 7 Квітня 2014 17:08
Можете щось розповісти про хорошу людину. Не все ж у його успіхах секретне...
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 04:57
Шановні громадяни а хіба сбу не дескретувала себе як служба взагалі???? А хіба те що відбувається і зараз в криму це не їх прольот???? У нас виявляється не було шпигунів, іноземних агентів а були лише контрабандисти... чи з ними вигідніше боротися панове???? ДАРМОЇДИ!!!!
Всезнайко до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 08:56
А ще під носом в СБУ проводили підготовку терористичні організації:"Тризуб", Правий сектор, Національний альянс і т.д.
Всезнайко до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 08:56
А ще під носом в СБУ проводили підготовку терористичні організації:"Тризуб", Правий сектор, Національний альянс і т.д.
Всезнайко до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 08:56
А ще під носом в СБУ проводили підготовку терористичні організації:"Тризуб", Правий сектор, Національний альянс і т.д.
765 Показати IP 6 Березня 2014 07:00
І Возняка він зовсім не кришував, ні
упир Показати IP 6 Березня 2014 07:35
Цілком згоден з Анонімом.Взагалі. для чого потрібна ця контора? Як силова структурв вона себе повністю дискредитувала- проспала "революцію" і правий сектор.А може і кришувала.?Тримати кучу дармоіідів в центрі міста. на непоганих посадових окладах?Все одно всі питання вирішує правий сектор. Прийдуть данильчуки з москвичами і засуне язик цей генерал собі в одне місце .Чи може домовляться. або вже домовились ? І зараз СБУ розвине кіпучу діяльність по виявленню тих .хто не скакав на майдані і розмовляє іншою мовою.А також оновлювати списки загинувших при Голодоморі.Чудні діла твоі.Господі.
Солдат до упир Показати IP 6 Березня 2014 08:28
Повністю підтримую, СБУ Україні не потрібне!!!!
Анонім до Солдат Показати IP 6 Березня 2014 13:18
ТЬаке СБУ непотрібне!!!
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 08:43
О скільки сбешніків за шефа лайкають :-):-) а що ж ще їм на роботі робити агентура вже все що могла захопила... можнна ттіко сидіти і трястись щоб з роботи не. Вигнали....
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 08:46
Верніть Терещука!
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 09:43
Підіть під управління і подивіться на виставку їх автоо і стане зроозумілло що за накопиченням власних благ нема часу на захист держави.
Ковальчук до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 16:58
І які ж там авто? Нічого особливого не бачив
Анна Показати IP 6 Березня 2014 10:29
Спочатку потрібно розібратися, звідки начальник СБУ Мельникович має особисті авто люкс класу Lexus та інші.... В якому будинку мешкає на Рівненщині...??? Які дачі має на території Щацького заповідника? Одним словом, знову процвітає корупція в органах!!! Ганьба((((((((
Богдан Показати IP 6 Березня 2014 10:32
Коли ця особа стала чесною? Не смішіть. Якби був чесним, не заплатив, щоб повернутися назад на Волинь, а поїхав би служити в інший регіон!!!
Fly Показати IP 6 Березня 2014 11:42
Верніть Параку!!!!!!!!!!!!!!