USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Регіоналів на Волині на посадах не буде

11 Квітня 2014 12:15
Голова облдержадміністрація Григорій Пустовіт сказав, що регіонали не будуть при посадах на Волині та закликав їх писати заяви на звільнення.

Про це йшлося під час представлення голови Луцької РДА сьогодні, 11-го квітня.

«На посадах не лишатися ті, хто був у партії влади, в Партії регіонів, коли били, стріляли дітей. Наші люди знайшли мужність вийти без зброї під кулями на Майдан, щоб висловити свою позицію. Якщо хтось не знайшов у собі мужності тоді, то знайдіть зараз – напишіть заяву на звільнення. Тому ми не можемо формувати стосунки з тими людьми, які із заплямованою репутацією», - сказав Григорій Пустовіт.


Також він сказав, що зараз часто лунають звинувачення до нової влади буцімто кадрові зміни відбуваються повільно. Керівник області запевнив, що це не так, та для прикладу навів дані 9-го квітня: На Волині із 16 районів, вже 14 мають призначених голів РДА, в Рівненській області - з 16-ти районів на посадах є лише 4 голови РДА, у Львівській області з 20 районів, лише два з керівниками.

Губернатор наголосив, що такі успіхи у кадровій політиці на Волині свідчать, що ми навчилися шукати компроміс та приймати спільні рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Антон Показати IP 11 Квітня 2014 12:22
Ще б БЮТу не було ....... взагалі було б чудово
Всезнайко до Антон Показати IP 11 Квітня 2014 15:18
Так, регіоналів не буде, а будуть тупорилі БЮТовці...
Віталік Показати IP 11 Квітня 2014 12:27
ну да алеж будуть другі красти. інші до корита прийшли а що простим людям з того -вже підвищились ціни на усе!!!!!!!!!!!
земельник Показати IP 11 Квітня 2014 12:28
а як же присяжнюк-нач.земвідділу у ратнівському районі - голова молодих регіонів ратнівщини - і керує.а ще пяний хвалився що буде керувати далі бо ярмошук допоможе.(ярмошук депутат від бюту) ото дають
такий самий земельни до земельник Показати IP 11 Квітня 2014 16:33
Ганьба тим хто таке пише,...незнаючи що він ще при помаранчевій революції написав заяву про вихід із лав партії регіонів.....А це провокація проти справедливих людей... Хватить обманювати ...і почніть НОВУ УКРАЇНУ ІЗ СЕБЕ!!!!
аграрій до земельник Показати IP 14 Квітня 2014 02:42
а як же шкіринець пятий номерок у районній раді , на митниці - крав, старого діда за хату - вбив, податки в бюджет - не платить, скільки можна жиріти в прямому розумінні слова. Де ж та люстрація?
СПРАВЕДЛИВІСТЬ Показати IP 11 Квітня 2014 12:46
ЩЕ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ГАЙДУЧИКА П.Д.- ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ ІНФЕКЦІЙНОЇ,ТАК З ПАРТІЇ НЕ ВИЙШОВ Й ПРАЦЮЄ ДАЛІ
мирумир до СПРАВЕДЛИВІСТЬ Показати IP 11 Квітня 2014 12:53
Вийшов, не вийшов... Партія розпустилась на Волині, що у вас за схильність до помсти така?! Ви ж люди і на одній землі живете, а готові роздерти один-одного, (тільки не кажіть про злочинні накази - їх не ці люди віддавали), а ще говорите про едину Україну? Да тут сусід-сусіда готовий спалити... І це, як не прикро, ментальність Українців!:(
123 до СПРАВЕДЛИВІСТЬ Показати IP 11 Квітня 2014 12:57
Конституці України - Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
Анонім до 123 Показати IP 11 Квітня 2014 15:46
а де ж ти був зі своєю 24 стттею до 21 лютого ? коли пихаті риги витирали ноги об людей........
ми до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 17:16
це не ригі витирали ноги об людей, це Яценюк і Ко, які не виконали умови договору, що й привело до відєднання Криму та загальному краху на Україні. Невже так важко було розброїти ПС та самооборону?
123 до СПРАВЕДЛИВІСТЬ Показати IP 11 Квітня 2014 12:59
Конституція України - Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
Марина до 123 Показати IP 11 Квітня 2014 15:11
+100500!!! Цю статтю треба Пустовіту на робочому столі поруч з портретом Тимошенко приклеїти!!!
1233 Показати IP 11 Квітня 2014 12:53
Прочитавши цей монолог і глянувши на реальну ситуацію в державі, в економіці, коли курс долара 13.8грн прийшов до висновку, що треа вас усіх бютівців гнати з держави, бо не регіонали, на яких ви все звалюете завалили економіку держави, а Кубів -голова Нацбанку член БЮТу. Тому Пустовіте і вся ваша банда---угомоніться, бо кінець скоро прийде й вам
321 до 1233 Показати IP 11 Квітня 2014 12:54
А цей "кінець" треба поставити на виборах і ВСЕ!!!
ми до 321 Показати IP 11 Квітня 2014 17:19
так немає навіть за кого голосувати! Ви гляньте - ті самі лиця, не враховуючи бандита Яроша та лікарки, яка апріорі не може правити державою тому що вона ЛІКАР а не дипломат. За кого голосувати?
Саша Показати IP 11 Квітня 2014 13:00
Краще б дивилися на досвід роботи і фаховість новопризначених голів РДА (особливо на Іваничівщині), а то призначили . . ., цікаво буде подивитись кого вони призначать своїми заступниками.
111 Показати IP 11 Квітня 2014 13:08
Кубів- ЦЕ ПАРТІЯ СВОБОДА!
222 до 111 Показати IP 11 Квітня 2014 15:12
Хрін від редьки...!!!
1233 до 111 Показати IP 11 Квітня 2014 13:27
Помилився, визнаю, але одна коаліція БЮТ+Свобода--суть не змінюється. Долар росте по годинно, скорочуються робочі місця, вразіаються зарплати.а Пустовіт з Гузем їздять і розказують які регіонали поганці... А самі чим кращі від них, чесні поприходили, призначили в районах голів РДА людей, які займались контрабасом (Рожище), мають бари й споюють наших дітей (Маневичі- бари належать Кирді, яка теж матір, але не задумується, що споює наших дітей, тим самим бере гріх ), у Володимир районі бачили як громада відгукнулась про нового голову і т.д. Тому треба трезво дивитись на ситуацію в області, а не їздити і казати що регіонали погані... За їх період область розвивалась, будувались обєкти, школи, лікарні, тому Пустовіте з Гузем покашіть реальну свою роботу, що ви зудуєте, а волиняни і вам дадуть оцінку, бо копаєш яму--сам в неї і попадеш... P.S --соромно і боляче що прикриваючись іменем небесної сотні до влади прийшли такі "проффесіонали", а ми волиняни ходили з ними на майдани, щоб такий непотріб нас повчав як жити....А жити як нині--ми далі незможем...Терпець увірветься
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 13:39
Схаменіться! Чим ви, теперішні, відрізняєтесь від колишніх?
123 до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 13:50
тим, що лише балакають і всю свою провину за теперішню ситуацію в країні списують на регіоналів - при яких будувались дитячі садки, був стабільний курс валют, розвивалась хоч не великими темпами але все-таки розвивалась.
333 до 123 Показати IP 11 Квітня 2014 15:14
А так завжди і було, коли Юля прем'єром була, от так і Пустовіт ляльокає - гарно навчили-зазомбували!!!
123 до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 13:58
тим, що лише балакають і всю свою провину за теперішню ситуацію в країні списують на регіоналів - при яких будувались дитячі садки, був стабільний курс валют, розвивалась хоч не великими темпами але все-таки розвивалась економіка.
небайдужий Показати IP 11 Квітня 2014 14:44
Суспільство, яке переслідує людей за переконання , а не за протиправні дії, не може називатись демократичним і правовим, а держава, котра формує державотворчі процеси і кадрову політику за принципом партійної приналежності( в нашому випадку читай - особистої відданості) не має перспективи. Тому сьогоднішні дії нової влади мають таке ж відношення до справжніх європейських цінностей, як морська свинка до моря. На жаль.
Біль Показати IP 11 Квітня 2014 15:38
Цікаво,нова влада читає коменти людей,у яких вже крик души . Ви не так багато поробили,а люди вас вже проклинають.А що буде далі???
Українець Показати IP 11 Квітня 2014 17:32
БЮТ у владі. Крим здали, разом з газовим шельфом (а це ж була альтернатива російскому газу!!!). БЮТ сьогодні це дерибанщики владних крісел, посад і землі. Особливо депутати з партії "Батьківщина" і тепер вони кажуть "Регіоналів на Волині на посадах не буде". Я не за регіони. А сам Пустовіт повинен бути на цій посаді, як не фаховий спеціаліст і партійний фальсифікатор?. Ну точно по як у приказці: БЮТ найголосніше кричить "Тримайте злодія"??? Думаю, що з гнилого матеріалу (бютівців) нормальний будинок (України) не побудуєш! Готуйтесь і Ви йти кудись подалі...
Волинянин Показати IP 11 Квітня 2014 18:37
Вибачте...Це треба бути таким прид..ом,щоб таке говорити чи вірніше кажучи ляпати.Із здоровим глуздом людина таке сказати точно не може.Вже починається ностальгія за хитрим лисом Клімчуком.Той і сказати міг і зробити так як треба вмів.Києв Києвом, а президентом на Волині для нас він був, справді народний губернатор.Не те що ця ШВАЛЬ.Вже пора було б і здогадатись якщо не знає до цього часу, що 99,9 % людей що йшли на якісь посади автоматично писали 2 заяви - на призначення і на вступ до провладноі партіі.То що тим людям зараз робити-стрілятись,а дітей іх хто кормити буде - Ви???!!! .Цікаво зі всіх новопризначених голіа РДА є хоч хтось бепартійним.РОЗВОДЯТЬ НАС ДОРОГІ ВОЛИНЯНИ ЗНОВУ ЯК ЛОХІВ!!! Те що й мали і те вже ці "нові" під..си забрали.СКОРО НА КОЛІНА!!!!!!!!!!!!
Ганна Показати IP 11 Квітня 2014 18:57
«На хворих не ображаються», але ще пару таких заяв і жива Юля не допоможе, не те, що портрет чи жмут її волосся, як оберіг в шухляді. Тупість не лікується. Ваш наполеонівський комплекс смішний, особливо по відношенню до М.Романюка. Він з вами на одному полі ср**ти не хоче і правильно робить. Вам до ваших попередників, навіть до Француза рости і рости, бо решта були більш менш адекватні і навіть достойні у порівнянні з вами. Ну не довго вам «править балом», ох недовго.
Лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 21:35
А Пустовіт, мені когось нагадує... Можливо, Наполеона?!
Ірина Показати IP 11 Квітня 2014 22:32
ПРАВИЛЬНО!!!! Можливо той Пустовіт і поганий - незнаю! Але, ригів і комуняк неповинно бути на нашій землі... Це була погань, яка труїла наше суспільство своєю пихатістю і хамством.................!
РИГА Показати IP 12 Квітня 2014 15:49
ще ви нас будете добрими словами згадувати БО ТО НЕ КІНЕЦЬ А ЛИШЕ ПОЧАТОК ..... І дай Бог щоб не війні бо не сотня, а тисячі загинуть нізащо, хоча чомуж зате що проплачена купка безробітних, неосвічених , далеко не розуміючих людей слова націоналізм, національна ідею розвалила державу, яка хоч і стояла на колінах, але не валялась під ногами як тепер..... а на волині як були при владі помаранчеві так і лишились, а ви як гадиди так і гадите ні х...я не робите щоб стало краще ...