USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

«Народний фронт» не йде на місцеві вибори

28 Серпня 2015 16:23
Прем'єр-міністр України, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк заявив, що ця політична сила не висуватиме своїх кандидатів на майбутні місцеві вибори, - повідомляє газета День.

"Партія "Народний фронт" не висуває своїх кандидатів на місцеві вибори", - сказав Яценюк у своїй заяві для ЗМІ.

З його слів, "Народний фронт" проводить реформи і далі буде це робити.

"Це не національні, а місцеві вибори, і народ України повинен вибрати нових представників до органів місцевого самоврядування", - вважає Яценюк.

Водночас, Президент України Петро Порошенко під час з'їзду партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" в п'ятницю, 28 серпня, повідомив, що через 2 роки після внесення змін до Конституції України відбудуться місцеві вибори. Про цеповідомляє прес-секретар Президента Святослав Цеголко в Twitter.

"Через два роки після внесення змін до Конституції відбудуться ще одні місцеві вибори", - йдеться в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ого Показати IP 28 Серпня 2015 17:09
Правильно, чого рипатись при рейтингові в 2%. Оп. Блок на заході і той має 8%.
не пацик Показати IP 28 Серпня 2015 17:17
а з торбою до криміналу : якби зразу наступило покращення
Волинь Показати IP 28 Серпня 2015 17:22
Уже тим аферистам ніхто не вірить.Скоро наступить пора розкуркулення новоспечених "патріотів хапуг", то сєня очолить цей список. Слава Україні !!!
ЗМІ Показати IP 28 Серпня 2015 18:12
Молодці! А з чим йти? З нульовим рейтингом? Бл*...
Сеня Показати IP 28 Серпня 2015 18:12
чує за два кроки наперед ситуацію
виборець Показати IP 28 Серпня 2015 18:42
Там де працював Яценюк,за ним "ростуть золоті гори".Його місце вже давно там, де опинилися і інші "реформатори".
Волинь Показати IP 28 Серпня 2015 21:14
Тим пи**ун@м вже ніхто не вірить.
Хаха Показати IP 28 Серпня 2015 22:15
А Гузь як пафосно команду представляв - хто в мери, хто в голови ради, хто в депутати, а тут насяльніка сказав не рипатись. Ще раз говорить про те, що з Гузем ніхто не рахується у Верховній Раді і у фронті з керівництва теж, бо навряд це рішення спонтанно сєня приймав, а той полішук тим часом команду збирав
ку Показати IP 28 Серпня 2015 23:57
Хахахаха *івняні коники так вам і треба, а ще краще щоб вас по етапу.