USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Нескорені: гімн України - під час підняття російського прапора у Криму

21 Березня 2014 11:28
Під час підняття російського прапора в Криму курсанти співали гімн України. Два десятки хлопців таким чином висловили своє обурення збройною агресію Росії. Про це повідомляє ТСН.

У Севастополі в Криму сепаратисти влаштували урочистості з приводу опускання прапора України та підняття стягу Російській Федерації на території військово-морської академії ім. П.С. Нахімова.

Після так званої церемонії та промов із корпусу навпроти вийшли два десятки курсантів і почали голосно співати гімн України, передає Центр журналістських розслідувань. Хлопці таким чином висловили свою незгоду з діями сепаратистів, а також засудили анексію Росією півострова. Майже відразу ж, коли курсанти почали співати гімн, їх хотіли заглушити за допомогою оркестру. Однак хлопці доспівали до кінця, після чого віддали честь і повернулися в будівлю навчального закладу.

Зазначимо, вчора президент Росії Володимир Путін підписав указ про відновлення в Севастополі російського Чорноморського вищого військово-морського училища імені Нахімова та про створення президентського кадетського училища. Це по суті незаконне перейменування та перепідпорядкування української військово-морської академії ім. Нахімова.



Гімн України курсанти виконують з 11-ої хвилини запропонованого відео.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Плач Ярославни Показати IP 21 Березня 2014 11:46
Честь і слава цим УКРАЇНЦЯМ !!!!! Вони майбутнє нашої нації ! Хлопці молодці!!!! В кожного сльози на очах...... як і у мене.......
Анонім до Плач Ярославни Показати IP 21 Березня 2014 12:14
100% підтримую!!!!
12345 до Плач Ярославни Показати IP 21 Березня 2014 14:42
Отдать должное нужно и русским что с честью и достоинством снимали флаг Украины, а не выбросили как тряпку.
патріот до 12345 Показати IP 21 Березня 2014 16:00
Які ввічливі окупанти(((
Петро Показати IP 21 Березня 2014 11:50
Молодці!!! Справжні патріоти!!!
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 12:17
мда.. кінець України в Севастополі.... гірко до сліз
Прохожий Показати IP 21 Березня 2014 12:20
Пацаны у которых чести и храбрости больше чем у министра обороны и руководителей страны.... Печально :(
Іван Показати IP 21 Березня 2014 12:24
Бере більш ніж за душу і серце.... Справжні ПАТРІОТИ і майбутні ОФІЦЕРИ, які вже мають офіцрську ЧЕСТЬ!!!!!!
Сергій з Луцька Показати IP 21 Березня 2014 12:26
Ці хлопці народились і виросли в незалежній Україні! Зараз їх фактично під дулом автомата змушують змінити громадянство! Росія без перебільшення встромила ножа в спину Україні...
я Показати IP 21 Березня 2014 12:45
да, это не по Луцку бегать с оружием...Респект!!!!
горжусь ними Показати IP 21 Березня 2014 13:03
ці хлопці - гордість України !!!
наша земля!!! Показати IP 21 Березня 2014 13:03
Розриває гордість і біжать сльози за таких молодих, рішучих і незламних.У кожного є своя єдина земля, домівка і мама . Я щаслива ,що живу серед таких які знають,люблять і цінують те, що вони УКРАЇНЦІ! Слава героям !
кгб Показати IP 21 Березня 2014 13:45
бідні хлопці, бо що їх чекає попереду при такому ставленні до армії - можна тільки здогадуватися. але спасибі їм, що нас заставаляють згадати, що в нас теж є гідність. оце герої, молоді і горді, а не хвальки-патріоти з масками і дубинками. дякую батькам за таких синів.
хм Показати IP 21 Березня 2014 14:01
ріспект. шкода що жиди вирішують долю неньки
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 14:24
Що можна сказати : кінець путлера вже не за горами, його прискорять ось такі патріоти України, так як кацапи виявилися імпотентами в боротьбі за свободу.
лучанка, мама Показати IP 21 Березня 2014 16:23
це відео потрібно показувати як навчальний матеріал у школах. Це приклад, який, нажаль, не усі поважні та чинні занадто "дорослі" зможуть показати. Низький уклін матерям, які виховали таких синів!!!
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 17:34
У тех и у тех приказы! Простые солдаты!и те пострадали и другие! (Жертвы и со стороны самообороны один погиб, его брат ранен(((А за кацапов спасибо! Ты и про земляков не подумаешь что в России переживают!
Анонім Показати IP 1 Вересня 2016 22:38
Герої