USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Обаму просять допомогти розігнати «терористичні організаці» на Майдані

9 Лютого 2014 12:17
Петиція з проханням допомогти українським силовикам впоратися з повстанням в Україні, розміщена на сайті Білого дому, зібрала 100 тисяч голосів і тепер потрапить на розгляд президентові США Бараку Обамі, - повідомляє ТСН.

У петиції йдеться про те, що українська влада не може впоратися зі "збройними терористичними і націоналістичними організаціями", які катують та вбивають громадян і влаштовують провокації. Зокрема, до таких організацій зараховано "Правий сектор", "Самооборону", "Білий молот" та інші. У зв'язку з цим, ініціатори петиції просять застосувати до "радикальних терористичних груп" методи, якими американці справлялися зі своїми масовими демонстраціями, зокрема з "Захопи Волл-Стріт", і вимагають припинити фінансувати ці групи "бойовиків". Петиція розміщена 27 січня і вже набрала необхідні голоси, щоб потрапити на стіл Бараку Обамі. Офіційну відповідь на петицію повинні розмістити на сайті Білого дому.

Нагадаємо, керівник самооборони Євромайдану Андрій Парубій повідомив про створення загальнонаціональної "міні-армії", яка буде координувати свої дії з Києвом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
БОГДАН Показати IP 9 Лютого 2014 13:01
Так що не лише резолюції на підтримку опозиції набирають більше 100 тис чол на сайті Білого домку. Не все так однозначно із підтримкою силового сценарію захоплення влади українською опозицією у США.
Юлія Показати IP 9 Лютого 2014 13:21
Парубій волав вчора-позавчора, що "черговий" штурм Майдану буде... і де?!:) Провокатори і брехуни! А за ці "загони" Парубія першого до відповідальності! Возомнив себе...!!! Пройдоха безграмотна!!!
НЕЛУЧАНИН до Юлія Показати IP 9 Лютого 2014 14:52
юлічка, блондинка ти наша. не пройдоха, а пройдисвіт, і не безграмотна, а неграмотний. іди в школу. потім будеш тут квакати
сЛуцка до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Лютого 2014 16:13
Тут с тобой в правописании никто не собирается соревноваться!:) Иди редактором в ВPost работать в таком случае, если такой "умный", там острая нехватка в граммотности!:)))
НЕЛУЧАНИН до сЛуцка Показати IP 9 Лютого 2014 16:46
розкажи комусь іншому куди йому чи їй іти, а звинувачувати когось у неграмотності і при цьому самому бути невігласом - це щонайменше смішно
НЕЛУЧАНИН до Юлія Показати IP 9 Лютого 2014 15:08
і якщо ти щось не знаєш, то запитай в людей перед тим як хрюкати. 27.01.2014 відбулось закрите засідаання кабміну, на якому йшлось про розгін майдану
за Юлю до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Лютого 2014 16:10
Такие заседания, как и у Парубия-истерички захваты и штурмы майдана уже как 2 месяца!!!:))) Сам в схрон ховайся, уже давно пора!:)
НЕЛУЧАНИН до за Юлю Показати IP 9 Лютого 2014 16:48
О! нарешті прорвало російських тролів на сайті волинських новин. сам заховайся, шизофренік
Всезнайко Показати IP 9 Лютого 2014 13:42
Це все добре.Ось би ще запровадити справжні гомосексуальні стосунки.
НЕЛУЧАНИН до Всезнайко Показати IP 9 Лютого 2014 14:46
то такі твої сексуальні фантазії ?
хо-хо Показати IP 9 Лютого 2014 13:55
тепер якщо америкоси засудять ці загони так званою самоборони їм триндець.Хоча америкоси їх і фінансують,припинять давати бабло самі розбіжаться,на голодний шлунок не сильно потаньцюєш,як вони вчора.
НЕЛУЧАНИН до хо-хо Показати IP 9 Лютого 2014 14:50
автори петиції не дружать з головою. якщо держдеп США за їхніми словами фінансує майдан, то розганяти він його не буде. з таким самим успіхом можна написати петицію до пуцькіна, щоб він розігнав УРКАїнську бандовладу
КПУ Показати IP 9 Лютого 2014 14:02
Все фигня.Главное нам давайте денег.Нам всеравно от кого брать.
НЕЛУЧАНИН до КПУ Показати IP 9 Лютого 2014 14:47
сімоха - губошльоп і в диявола гроші візьме. а може вже бере ?
Луцький Показати IP 9 Лютого 2014 16:16
Тут ти не правий! Більшого губошльопа ніж Клічко годі і шукати!!!:)
НЕЛУЧАНИН до Луцький Показати IP 9 Лютого 2014 17:30
поїдь і скажи це кличкові. я думаю своєю губою будеш вулицю довго підмітати
До нелучанина Показати IP 9 Лютого 2014 16:19
Я не знала, що нелучан запрошують на закриті засідання кабміну. А як мені записатися в нелучани?
НЕЛУЧАНИН до До нелучанина Показати IP 9 Лютого 2014 17:28
запитай у башкаленка
Правда-матка Показати IP 9 Лютого 2014 17:20
А чого це на Вашому сайті можна самому собі за власні коментарі по десять плюсів ставити?
безіменний українець Показати IP 11 Лютого 2014 15:02
обама просить сенат переїхати Україну танком...