USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Обрали заступників Луцького міського голови

3 Грудня 2015 12:37
Після перерви та консультацій обранці міської громади Луцька усе ж визначилися із підтримкою заступників на посаду міського голови.

Відповідний проект рішення ухвалили під час першої сесії Луцької міської ради 3 грудня.

Міський голова Микола Романюк оголосив, що депутатам пропонується проект рішення зі змінами. Так, кандидатуру Богдана Гончарука, яка під час двох голосувань не здобула необхідної кількості голосів депутатів, виключили з проекту рішення. Таким чином, першим заступником міського голови призначений Тарас Яковлев
, заступником міського голови – керуючим справами міської ради – Юрій Вербич
, заступниками міського голови – Сергій Григоренко
та Юрій Моклиця.

Під час обговорення претендентів чимало депутатів звертали увагу на те, що 5 заступників – невмотивована кількість, натомість міський голова стверджував, що збільшення кількості заступників не вплине на видатки міської ради.

Після голосування Микола Романюк повідомив, що все ж пропонуватиме ще одну кандидатуру на посаду заступника міського голови під час наступної сесії, тому що саме п’ять заступників, на його думку, необхідно для повноцінної роботи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Оппа Показати IP 3 Грудня 2015 12:43
Таки проліз слизняк Яковлев, поживемо-побачимо, якщо у голови є здоровий глузд, то він таки роздивиться цього лицеміра.
Микита Показати IP 3 Грудня 2015 12:50
Та заспокойтесь з тим 5-им заступником, нехай хоть ті щось зроблять, аби бездєльників плодити, нормально працювали з 3-ма, а то ще подавай додатково, так вже треба перти всіх блатних.
ВАся пенсіонер Показати IP 3 Грудня 2015 13:00
а чому по аверсі в прямому ефірі не показують сесію міської ради? Треба бачити кого ми орали і як вони там за людей думають
Хм Показати IP 3 Грудня 2015 14:52
А де поділась Соколовська, чи вже богу дякувати пішла на заслужений відпочинок. Не уявляю,як так працювавти, щоб люди не хотіли згадувати, ну ніби баба йожка.
Андрій до Хм Показати IP 3 Грудня 2015 16:36
Слово, "Бог", пишеться з великої літери.В своєму нікові допустили помилку, пропустивши після першої букви літеру "а".А так, в основному нормальний комент, чим людина наповнена,тей вихлюпнилось...
до хм до Хм Показати IP 3 Грудня 2015 18:32
Пішла награблене впроваджувати в життя.
касієр Показати IP 3 Грудня 2015 15:01
Богдан, не переймайся. В наступну сесію все вирішиться в кабінеті голови під шелест зелених купюр. Так давно і усе так вирішується.
Влада народу Показати IP 3 Грудня 2015 16:26
Григоренко-проліз----------ЖАХ Луцк прокінься !
хххх до Влада народу Показати IP 3 Грудня 2015 18:30
Що ти маєш прти Григоренка? Сиди і не рипайся морда твоя паскудна!
ПП до хххх Показати IP 4 Грудня 2015 15:03
А що ТВОЯ КРИША ...
хххх Показати IP 3 Грудня 2015 18:36
А що і Моклиця тут? Бурштинщик і тут по працював. Цікаво куди приткнуть заступника з таким великим багажем досвіду. Місто тримайсь тепер буде все "окей".
Луцьк Показати IP 3 Грудня 2015 22:42
А Яковлев це чия креатура?
доктор до Луцьк Показати IP 3 Грудня 2015 23:47
яковлєв то потенційний пацієнт наркодиспанцера
виборець Показати IP 4 Грудня 2015 17:48
Одна жидва! Що голова,що заступники.Куди дивляться українці і нащо звертають увагу під час голосування на виборах? Невже ви не бачите,що приїхньому керуванню ми стаємо ще більшими злидарями,а вони збагачуються? Де розум? Де бажання бути самому господарем на своїй землі?