USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Партії, які підтримала Україна. Опрацьовано більше половини голосів

27 Жовтня 2014 15:18
Центральна виборча комісія опрацювала вже більше половини електронних протоколів із дільниць на позачергових виборах до Верховної Ради України.

За станом на 14:33 понеділку, 27 жовтня, пораховані 54,17 % протоколів.

Згідно з даними ЦВК, у прохідний список у Раду так само, як і раніше, поки потрапляють шість партій.

Основні лідери не змінилися
1. "Народний фронт" - 21,59%.
2. "Блок Петра Порошенка" - 21,46%.
3. Об'єднання "Самопоміч" - 11,21%.
4. Опозиційний блок - 9,78%.
5. Радикальна партія Олега Ляшка - 7,33 %.
6. ВО "Батьківщина" - 5,66 %.

ВО "Свобода" поки що набрала 4,7 % голосів.
  Хто проходить в Раду                 (дані цвк) | Create Infographics
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
"Выборець Показати IP 27 Жовтня 2014 15:33
Джулька-капетельманша, еле,вползла. Тягнесрака, догоняй.
шалоМ Показати IP 27 Жовтня 2014 15:42
Дякуємо вже на власній шкурі відчули кого "обрано", тобто хто сам себе обрав, по 22 округу опалення уже вимкнуте як і передбачалось а далі й за електрику візьмуться МАЙДАНЕ ПОВЕРНИТСЯ
доля до шалоМ Показати IP 27 Жовтня 2014 17:01
Це до міського голови питання!:) От наївні - сподівались, що на слідуючий день після виборів мед буде?:) Готуйтесь...:)))
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 16:59
Свобода у прольйоті!!!:)))
Дончанин до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 17:06
Не радуйся, поживешь и увидишь, что Об'єднання "Самопоміч" - вполне достойная замена ВО "Свобода".
аяяй до Дончанин Показати IP 27 Жовтня 2014 17:44
Ну что мир увидел как проголосовала Украина,'фашизм' не прошел. А ты уже новую партию обвиняешь!
ыыы до аяяй Показати IP 27 Жовтня 2014 19:53
Осторожно извержениє Мудачества