USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Парубій назвав Гітлера найбільшим демократом в історії. Відео

4 Вересня 2018 22:14
Спікер українського парламенту Андрій Парубій назвав нацистського диктатора Адольфа Гітлера найбільшим практиком в питанні прямої демократії.

Таку заяву він зробив в ефірі телеканалу ICTV, пише Страна.

«Я - величезний прихильник прямої демократії. До речі, скажу вам, що найбільшою людиною, яка практикувала пряму демократію, був Адольф Алоізович (Адольф Гітлер, - ред) в 30-х роках. Ми повинні про це пам'ятати», - заявив він.

Парубій також зазначив, що вивчав пряму демократію «на науковому рівні».

Виступ Андрія Парубія - з 20:47 хв.
Така радикальна заява звучить серед українських політиків не вперше. У квітні депутат зі Львова Мар'яна Батюк привітала Адольфа Гітлера з днем ​​народження, опублікувавши відповідний пост в соцмережах. У травні український консул в Гамбурзі Василь Марушінец представив власну версію прапора країни зі свастикою, назвавши при цьому фашизм «почесним справою».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
скептик Показати IP 4 Вересня 2018 20:15
лінк в студію
Анонім Показати IP 4 Вересня 2018 20:42
Робіть висновки!!! Невже ви не розуміете куди ми ідем??? Нашо ви надіетесь???
скептик до Анонім Показати IP 5 Вересня 2018 00:24
от куди ви йдете - давно вже зрозуміло
Степан (Крымчанин) Показати IP 4 Вересня 2018 20:52
Гітлер прийшлв до влади через демократичні вибори. Антигітлерівська коаліція була у меньшості (Великобританія+США+Сталінський СРСР). Христа теж розп*яли демократично-на майдані натовп кричав -"Разпні його".
скептик до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Вересня 2018 09:55
степашка, не тупи. у 30-х роках ще ніякої антигітлеровської коаліції не було
Степан (Крымчанин) до скептик Показати IP 5 Вересня 2018 11:18
Як раз в 30 роках вона (антигітлерівська коаліція) і з*явилась- з почвтком 2 світовой війна. Але мова, в данному випадку, не про дати створення, а про принцип так званой демократії-коли більшисть вирішує. І що більшисть навирішувала в 30 роках-відомо. В старадавні часи більшисть теж не була гарантієй позитивних рішень. І зараз-добірка різнопланових "кольорових революцій" майданного типу теж яскравий приклад "опусканія країн на рівень плінтуса"
скептик до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Вересня 2018 12:23
стєпашка !!!!!! відкрий підручник з історії, або хоч в інтернет залізь. друга світова війна розпочалась нападом Німеччини на Польщу 01 вересня 1939 року. початком діяльності антигітлерівської коаліції вважається оголошення Німеччині Великобританією 03 вересня 1939 року війни. у цей час савєцкій саюз підписував з Німеччиною пакт Молотова-Рібентропа про розподіл Європи. нагадаю, що Гітлер прийшов до влади у 1933 році, а всенародну підтримку НСДАП отримала ще у 1932 році. Про яку антигітлерівську коаліцію у той час може бути мова ?
скептик до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Вересня 2018 12:28
у тебе каша в голові. відкрита демократія - це МИРНЕ зібрання громадян для вирішення загальних проблем і управління державою, яка бере свій початок із Стародавньої Греції. революція - це одна із форм зміни влади внаслідок незадоволення нею більшості населення.
Степан (Крымчанин) до скептик Показати IP 5 Вересня 2018 18:01
А Майдан був мирним?
скептик до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Вересня 2018 18:18
так. майдан був мирним до тих пір, поки влада не застосувала проти людей силу.
Степан (Крымчанин) до скептик Показати IP 5 Вересня 2018 21:56
І в Одесі теж мирно людей спалили?
скептик до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Вересня 2018 22:50
це питання до ФСБ. їхня провокація
111 до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Вересня 2018 14:55
Хочу напомнить, что ссср до 22.06.41 как раз был в прогитлеровской коалиции и активно помогал германии против Британии, Польши и т.д. А про Гитлера, Сталина и прочих не надо забывать, а знать - как очень хорошие идеи превращаются в геноцид и горе для людей.
скептик до 111 Показати IP 5 Вересня 2018 18:06
я б не назвав жовтневий переворот у 1917 році в Росії хорошою ідеєю. це було просто захоплення влади купкою аферистів і бандюків під добропорядними гаслами. а тих, хто по наївності повірив цим гаслам, потім просто повбивали. у числі перших, у кого були руки по лікоть в крові, був бандюк коба
Реаліст Показати IP 4 Вересня 2018 23:10
Тепер зрозуміло, хто в нас при владі, зрозуміло, якими і чиїми методами користується ця влада. Зрозуміло, чим закінчить наша країна, якщо не знищить цю профашистську владу. Можете видалити мій коментар, якщо боїтеся моєї думки.
Мдааа Показати IP 4 Вересня 2018 23:25
Парубій - це не просто прізвище, це діагноз.
скептик до Мдааа Показати IP 5 Вересня 2018 00:23
сам ти діагноз
Висновок Показати IP 5 Вересня 2018 08:36
Як кажуть - без коментарів..... Тепер зрозуміло, хто і в яку прірву нас тягне....
скептик Показати IP 5 Вересня 2018 09:53
мабуть рівень інтелекту деяких коментаторів та автора статейки занадто низький, щоб зрозуміти суть сказаного. йшлося про те, що наслідком застосування практики так званої прямої демократії, тобто підтримка певних гасел на всякого роду зібраннях, майданах, псевдореферендумах може бути маніпулювання громадською думкою, як це сталось у Німеччині у 30-х роках. подальші події там всім відомі.
777 до скептик Показати IP 5 Вересня 2018 11:00
Зато у тебя с парубием интелект на уровне....
скептик до 777 Показати IP 5 Вересня 2018 11:14
завидуй мовчки
петро Показати IP 5 Вересня 2018 12:07
99% сторінок азовців у фейсбуці подивіться, то парубій зі своїм гітлером то просто незаймана дівчина.
Всім Показати IP 5 Вересня 2018 13:08
Перед тим, як перетворитись на Рабіновича, чи ведучого одного з державних телеканалів РФ, потрібно уважно прослухати розміщене тут відео, аби нічого не писати, аби зрозуміти, що сказав Парубій. А сказав він очевидну річ – не завжди механізм прямої демократії приводить до влади нормальних людей, колись він привів до абсолютної влади Гітлера.
хехъ Показати IP 5 Вересня 2018 13:53
Гитлер выполнил все предвыборные обещания. Гитлер накормил народ. Гитлер сделал то, о чем мечтала Европа.Но это другая эпоха и аналогии здесь тщетны. ООН тоже .. то принимает, то отменяет решения о признании сионизма расизмом. В конце концов "измы" это для студентов и школьников. В жизни все решает действительность.
скептик до хехъ Показати IP 5 Вересня 2018 18:15
дійсно, для Німеччини Гітлер зробив дуже багато.за короткий термін підняв з руїн вщент зруйновану після першої світової війни економіку (за фінансуванням і допомогою США, Великобританії, СРСР) , ПОБУДУВАВ ПОТУЖНУ АРМІЮ, що було заборонено Версальським договором, суттєво покращив добробут народу. от народ його і підтримав.
TTT Показати IP 5 Вересня 2018 17:31
Ніби й лисий, а все ж дурний!