USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Парубій розповів лучанам, чому витрачає гроші на агітацію, а не допомогу армії

11 Жовтня 2014 19:00
Андрій Парубій вважає, що витрачати гроші на політичну рекламу навіть в умовах недостатнього фінансування армії потрібно для того, щоб таким чином «зробити інвестицію» у кандидатів.

Про це стало відомо під час зустрічі з екс-головою Ради національної безпеки України Андрієм Парубієм сьогодні, 11 жовтня.

Як зауважила під час зустрічі громадська діячка та активістка «Автомайдану Києва» Катерина Кувіта, яка саме гостює у Луцьку, в той час, коли Парубій був головою РНБО, вояки йшли на фронт «голі і босі» - без необхідної амуніції та засобів індивідуального захисту. Як результат – чимало з них загинуло, дуже багато на все життя залишилось каліками. З її слів, нині люди віддають останні кошти на допомогу армії. Проте, в той же час, партія «Народний фронт» витрачає колосальні кошти на політичну рекламу.

«Партія має приблизно 47 годин рекламного блоку по всіх телеканалах України, а 1 секунда реклами коштує приблизно 2 тисячі гривень. Вам не соромно приймати участь у такій кампанії разом з людиною, яка була головнокомандуючим України, коли зливали Крим без жодного пострілу?», - поцікавилась Кувіта.
У відповідь на це Парубій зауважив, що його політична сила розпочала виборчу кампанію найпізніше з усіх та на початках мала «нерозкручений бренд та невідомі імена». З його слів, партія могла б не проводити рекламну кампанію, і тоді ніхто не знав би хлопців, які ще вчора були в балаклавах, як результат – не пройшла би до Верховної Ради. Проте, на його думку, від цього виграли б лише корупціонери, які мають розкручені прізвища і яким вірять люди.

«Це - інвестиція в тих хлопців, які йдуть у Верховну Раду», - резюмував він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
123 Показати IP 11 Жовтня 2014 19:03
Самооборона продалась за автобус Мартиняку ! Самооборона зрадникі!
Анонім до 123 Показати IP 11 Жовтня 2014 19:07
Джерела цієї інформації?! Факти, а тоді - коментарі.
впн до Анонім Показати IP 11 Жовтня 2014 19:38
На Волиньпості читайте! Мартиняк подарив бус!
321 до 123 Показати IP 11 Жовтня 2014 20:23
Перш ніж звинувачувати, треба хоча б розібратись!!!
123 до 321 Показати IP 11 Жовтня 2014 20:25
Поможіть розібратися ! Але але як на мій розсуд тут і так все ясно!
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2014 19:05
Крим - це ОКРЕМА історія. В кого із можновладців немає в Криму нерухомості? Її ж треба було зберегти, чи як?!
))) до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2014 00:29
ну так подумайте, чого Крим з їхніми дачками не бомблять, а Донбас - за мілую душу.
Анонім до ))) Показати IP 12 Жовтня 2014 06:43
Тому що кацапам на Донбас начхати!
))) до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2014 14:40
при чому тут кацапи? ви сказилися? йдеться про наші дії.
анонІм до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2014 09:37
А Парубій один з них!!!
Ольга Показати IP 11 Жовтня 2014 19:07
До речі,було багато запитаньь до Парубія.це було одне з найпровокативніших.він достойно відповідав.Хочеться надіятись,що не брехав.І люди ,нові обличчя.в які він інвестує.будуть чесними людьми.
НІКА Показати IP 11 Жовтня 2014 19:17
Вже те, що частина партії "Батьківщина" відокремилась від Юльки, є для них великим плюсом, але у пресі повідомлялися факти, коли Яценюк збирав гроші на вибори корупційним шляхом,
ПИКА до НІКА Показати IP 12 Жовтня 2014 09:43
Яценюк і вся його гоп-кампанія під назвою "НФ" - це повне знищення України! Ви лише послухайте їх... там ніякого конструктиву, а лише війна, війна...Всі свої прорахунки, а їх тьма, Яценюк на війну списує і краде наші гроші, а коли все стане на свої місця і люди взнають правду - втече з України!!! Досить глянути на дії Уряду у цей сладний час - це доїльний апарат з людей, ні реформ, ні послаблення податкового тиску та ін. - нічого немає і ви їм вірите??? Скільки можна вірити тому популізму і піару???!!!
))) до ПИКА Показати IP 12 Жовтня 2014 18:01
щоб перестати підставляти вуха під локшину, треба визнати, що ми взимку лоханулися. таких нема, бо всі розумні. от і гребемо далі.
Українка Показати IP 11 Жовтня 2014 19:28
Олігархам потрібно сьогодні віддати 50 процентів (або більше) вартості свого майна на потребу Армії України, тому що за 23 роки Незалежності вони незаконно їх накрали. Потрібно було на оборонгу країни вкладати гроші українців.
ВОНО Показати IP 11 Жовтня 2014 19:59
вибори це замануха для дурників, кого б ви не вибрали вони будуть вірою і правдою служити олігархам, тому що душа кандидатська гнила. А гнила душа прагне багато грошей, шикарної хати і машини, і саме головне нічого не робити для інших людей, а лишень БРЕХАТИ, БРЕХАТИ І ЩЕ РАЗ БРЕХАТИ
111 Показати IP 11 Жовтня 2014 20:01
Цинічно говорити про інвестиції у майбутніх політиків, коли вгробили стількох людей. І його вина у цьому теж. А відповів на питання скільки коштує кампанія Ляпіна і де він взяв гроші?
ВОНО до 111 Показати IP 11 Жовтня 2014 20:08
тут кругом цинізм і типілізм, в олігархів ви не питаєте чому вони такі *успішні* без мила в Раду пруться? правильно не питаєте - бо знаєте шо вся їхня *успішість* побудована на абсолютному нехтуванні законом держави, в якій вони заробляють гроші
иван Показати IP 11 Жовтня 2014 20:15
на жаль андрей я теюья сейчас совсем непонимая -хотья лично знаю и до сих пор уважаю : Зачем тебе ето кодло ті можешь хоть ихнее автобиграфии почитать и знать где их родсвеники : Так возьми себе пенсионера из спецслужб пусть тебе их просчитівает -подумай
цей Показати IP 11 Жовтня 2014 20:53
коментар було видалено
Рижков Показати IP 11 Жовтня 2014 23:29
Бус передали волонтерам в Рожище возити передачі і грузи в ато.а не самообороне.а ще бувае все в житті.якщо хтось мені скаже простояти день с прапором комунистов день,але відпустить с полону одного хлопця...то слава кпсс ,на один день...
КОР Показати IP 12 Жовтня 2014 07:19
Ми мусимо очиститись від злодіїв олігархів та мажорів.В пам ять НЕБЕСНОЇ СОТНІ...
Волинянин Показати IP 12 Жовтня 2014 09:55
Яка на хрін інвестиція в авантюриста Кузя по 19-му округу?Грошима смітить наліво і направо,а сам не вартий копійки.Звичайне хамло.
анатолій Показати IP 12 Жовтня 2014 10:58
Господи нічого не змінюэться.Просто зміна одних продажних депутатів на інші. Правда ці нові ще гірші чим минулі, адже на вигляд вони інтелегентні ,освідчені ніби правдиві. А насправді таж гнила сутність.Які можуть бути інвестиціі в депутата?А віддавати він чим буде.? Знову прдажними законами.
У-ух! Показати IP 12 Жовтня 2014 11:24
Боїться відповідальності за скоєне на Майдані от і хоче сховатися за депутатську недоторканість.Зараз революціонери про зняття недоторканості мовчать.
Світлана Показати IP 12 Жовтня 2014 22:41
А екс-комендант Майдану не знайшов часу вклонитися могилам побратимів в Гаразджі ? Чи рахував це непотрібним ?
888 Показати IP 12 Жовтня 2014 22:43
СНАЙПЕР ПАРУБІЙ ,ДОЛБАНИЙ ІНВЕСТОР, ІНВЕСТУЙ В ДОНБАСС ХИТРЕ РИЛО, ЦІ АФЕРИ ДАРОМ НЕ ПРОЙДУТЬ НА ТОБІ КРОВІ ЯКУ ТИ НІКОЛИ НЕ ЗМИЄШ.
Лучанин Показати IP 13 Жовтня 2014 02:54
Парубій організував криваве побоїще на вулиці Грушевського в Києві, за яке ще прийдеться відповісти!