USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Правий сектор» став партією і висунув свого кандидата на вибори президента

22 Березня 2014 15:00
На з'їзді об’єднання «Правий сектор» сьогодні висунули Дмитра Яроша кандидатом у президенти на виборах 25 травня.

Про це журналістам повідомив член проводу партії «Правий сектор» Андрій Денисенко, інформує УНН.

Денисенко зазначив, що згодом Дмитро Ярош також надасть прес-конференцію журналістам.

З його слів, партію «Правий сектор» створили на основі партії «Українська національна асамблея», яка має свої осередки по всій Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Лучанин Показати IP 22 Березня 2014 16:24
Фюрером "правого сектору" в Луцьку стане Майя Москвич
іван Показати IP 22 Березня 2014 16:43
Ну якщо на основі АНА-УНСО то і я вступлю! Я читав їхній статут.. З нашою бидлотою по іншому неможна!
777 Показати IP 22 Березня 2014 17:07
чому ще незвільнений МО Тенюх,
666 до 777 Показати IP 22 Березня 2014 18:00
100%. Під трибунал гада за наших українських хлопців в Криму. І все їхнє гадюче кодло. Тоді вам буде честь і визнання народу!!!
Микола до 777 Показати IP 22 Березня 2014 19:24
Бо ти не навчився правильно писати, так і не тобі про це судити!! Розуму замало.
111 Показати IP 22 Березня 2014 18:02
Маньку на царство!!!
я Показати IP 22 Березня 2014 19:01
а де 2 лимона взяв,щоб зарееструватися на вибори президента Гамерика дала чи дань з областей привезли.
Народ до я Показати IP 22 Березня 2014 21:30
Виборча гонка тільки починається. Дуже скоро стане зрозуміло хто вирощуватиму йому дорогу до президентства, за чиї кошти і т. д. Тоді і зрозуміємо що від нього можна чекати. Хто кого за дурнів має
Москаль Показати IP 22 Березня 2014 20:01
Воот! Вот и вырисовываются главные действующие лица на следующих выборах - ефрейтор Ярош и Баба-С-Косой (БСК). Все остальные-шлак. Как, вполне справедливо заметила сама БСК, цитирую: "гадюшник". Что бы не говорили о йюле, но политик она знатный, остальные - сущие дети-аутисты рядом с ней. Она, хладнокровная, циничная, хитрая и злая, ираючи сожрет любого. Союзников у таких людей не бывает. Но об фашика Яроша, даже она может обломать бивни. Потому что весь её опыт в политике основан на отношениях с более-менее адекватными людьми. Ярош же - больной на всю бошку отморозок. Сможет ли БСК бодаться с ним на одном поле - интрига интриг. Во всяком случае, на ПС в ближайшее время будет вылито огромное количество отборнейших, тщательно откалиброванных и скурпулезно смешанных помоев. Главная цель - спровоцировать полевых командиров ПС на глупости и тем самым скомпрометировать Яроша. Захлебнется ли фюрерок в этом потоке? Вряд ли. Чем ответит - посмотрим. Так что запасаемся попкорном, самое интересное впереди.
Українець до Москаль Показати IP 22 Березня 2014 20:28
Хто-хто а "ВОНА" з своїм пастирем-головнокомандуючим (який просрав флот, не віддав команди вивести кораблі та ін.) і Сєнєю-саєнтологом впали нижче плінтуса в очах суспільства. А закони, які збираються приймати (проведення тендерів, затримання людини ще до вчинення злочину - суд трійки і т.п.). Гнати їх у кримські степи пасти худобу.
Москаль до Українець Показати IP 22 Березня 2014 20:41
Пока "гадюшник" прос...ерал все, что видел, БСК, прикинувшись шлангом, отдыхала за бугром, у своих европейских друзей. Выйдя с кичи, она покаталась на каталке по майданской сцене, пару раз засветилась на ТВ и до последних дней больше в стране ее не видали. Так что, формально, ни к крымским, ни к каким другим, бесящим электорат, событиям она отношения как бы и не имеет. Это все клячкотягнибокяйценюх и пр. виноваты. Йуля на бюллетне была - не при делах. Так-то.
Українець до Москаль Показати IP 23 Березня 2014 08:02
Так-то воно так, але з кічі вона добре коментувала в твіттері події в Україні. Їй що, за бугром під час втручання в спинний мізк пошкодили або відключили головний? Ніяк не в"яжеться з її "активною життєвою позицією". І до речі, на Шустер-лайф вона з"явилась з такою собі дулькою, без коси. Так що тепер наставить народу дулю. Треба називати БСД (баба с дулей).
Москаль до Українець Показати IP 23 Березня 2014 09:16
Можно и БСД, тоже звучит. Хотя по мне, так хоть гАв...но, хоть гОв..но - как не назови, а воняет-то одинаково. А за бугром ей в мозг залили новую версию прошивки, обновили приоритеты программы и качнули озверина в лобную долю. Сейчас этот евротерминатор в юбке даст гари Украине - заглядишься.
Українець до Москаль Показати IP 23 Березня 2014 09:23
Будемо надіятись, що від "великих хвилювань за неньку-Україну" її полікують або свинцем у лобну частину, або новим судом (скоріше віриться в перше).
Москаль до Українець Показати IP 23 Березня 2014 09:51
Да не, мы ж цивилизованные люди, не бандеровские отморозки. Только суд. Публичный и справедливый. И обратно на нары, пока никто не занял. А то придется у параши кантоваться весь срок. Пулю в башню - слишком большая роскошь для этой бесноватой. А вот лоботомия бы не помешала.
Українець до Москаль Показати IP 23 Березня 2014 10:12
Повністю згідний. Біля параші їй саме місце. Поступово будуть надходити пари сірководню і аміаку в мізки. Будем жити - будем бачити. Надія є...
запомните Показати IP 22 Березня 2014 20:33
при избытке демократии всегда есть угроза потери власти и прихода диктатуры, что и показали события майдана - демократ Янукович не сумел жестко отреагировать на путч экстремистов и пальму первенства теперь пытается перехватить фашистская гидра типа Правого сектора, но они обречены по-любому - Россия надеюсь не позволит этой шайке прийти во власть
Джулія до запомните Показати IP 22 Березня 2014 21:11
"Демократ Янукович"?? Путлер, ти??
експерт Показати IP 22 Березня 2014 21:13
Як би не виявилось що Ярош буде на боці Юлі грати?! Все ж не треба скідати її відданих "командирів" Парубія і Пашинського, які мають справу з "ПС" і це все може виглядати як гарно зрежисований спектакль, що більш всього наймовірніше! Чекаем-с...
Яструб Показати IP 22 Березня 2014 21:14
Україну він точно не об'єднає! Перехоплять хіба що лекторат у Свободи, які соплі бували на Майдані. Цікава біографія- ніде не працював крім громадських об'єднань. Чим займалися?- читай в Інеті. І знову в інтерв'ю одна брехня! Де послідовність і тверда позиція? То ми в політику не підем( ні сам ні сектор), буду внука глядіти ! А тут оба-на уже і бажання посад і Партія і Кандидат ! Погоджуюсь з коментарями Москаля, що українцям знову на виборах не буде з кого вибирати Президента!
до люд... Показати IP 22 Березня 2014 21:46
Може за Путіна? тоді народ сам Крим поверне!)
Яструб до до люд... Показати IP 22 Березня 2014 22:31
Скорше ЦРУ.
рон Показати IP 22 Березня 2014 22:59
праві починають збирати гроші з підприємців на вибори Ярошу. Ось тут вони собі й вириють яму. Терпіння лопає Павлику. Бандитизм - це блатна стаття. Вчи "мурку"
і Показати IP 22 Березня 2014 23:19
брєд!
Вихід завжди є Показати IP 22 Березня 2014 23:27
Так 25 проголосум за путина, народ сам Крим поверне, за газ красти не кому стане! Ось ниняшняя Влада ах ...., такий під ... вони не чекають!))))
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 07:26
А зброю без ніяких дозвільних документів може мати член тільки правого сектору чи любої партії ?
луцьк Показати IP 23 Березня 2014 09:08
а я собі думаю чому правий сектор масово роблять дозвола на зброю вони тепер виборцям будуть до голови зброю приставляти і показувати де галочку ставити
г Показати IP 23 Березня 2014 09:11
ні
порада Показати IP 24 Березня 2014 09:50
Козлобородого тільки кандидатом на нари в Бутирку.