USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Президент призначив трьох голів РДА на Волині

24 Березня 2020 18:34
Президент Володимир Зеленський призначив голів райдержадміністрацій у Горохівському, Ківерцівському і Любомльському районах Волинської області.

Він підписав відповідні розпорядження 24 березня, інформують на сайті президента.

Зокрема, розпорядженням №210/2020-рп призначено Мишленика Сергія Вікторовича головою Горохівської районної державної адміністрації, розпорядженням №211/2020-рп призначено Гонтар Аллу Анатоліївну головою Ківерцівської РДА.

Також розпорядженням №212/2020-рп призначено Оксенчука Ігоря Володимировича головою Любомльської районної державної адміністрації.
Сергій Мишленик
Сергій Мишленик
Алла Гонтар
Алла Гонтар
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
президенту Показати IP 24 Березня 2020 20:10
двох підпадають під люстрацію
ТРОХ до президенту Показати IP 24 Березня 2020 21:10
А ти підпадаєш під лоботомію!! Але і це тобі не допоможе...
копач Показати IP 24 Березня 2020 20:34
ви такий наївний що президент прочитає
За державу обідно ! Показати IP 24 Березня 2020 20:44
Надіюсь, шо всі призначеці тривалий час перебували у кадровому резерві на посади голів РДА, кожний пройшов щаблями кар'єрного сходження, усі мають відповідну освіту і є професіоналами. Хіба нє ? Бо то, шо робилося з кадровими призначеннями по Київській, Закарпатській, Львівській областях, премєром, генппрокурором, главою офісу, міністрами і т. д. і т. п. - то посміховисько над ними самими, тими, хто їх призначав, перед Європою і світом, а впершу чергу,- перед людьми. Хоч би побрились і навчились галстук носити ! Хоч би по телевізору подивились, який дрес-код в управлінців Польщі, Білорусі, Франції чи Великобританії ! А судячи з їхніх дій - докори сумління і совість їх абсолютно не мучить - ні за справи, ні за їхній вигляд, ні за зміст, ні за форму . До осені протягнуть, а там дивись і префекти з'являться. І підуть тихенько, ше і скажуть, шо так чєртовсі хочєцца поработать, стільки планів в голові роїться , а тут адмітерреформа і мусять іти. А вартувало би за дилетанство, бездіяльність, непрофесіоналізм відповідати перед Законом ! Наказати і на дорогу - вовчий білет !
Зе Показати IP 24 Березня 2020 20:55
Люстрацію ЄСПЧ визнав незаконною.
Всезнайко Показати IP 24 Березня 2020 22:46
Яковлєв ще довго буде в Луцькій РДА?
Лучанин до Всезнайко Показати IP 25 Березня 2020 05:50
А чим поганий Яковлев?
Експерт Показати IP 25 Березня 2020 09:50
З Яковлєвим тре визначачатися однозначно ! Він або позеленів, або "позеленів" !
Моня Показати IP 25 Березня 2020 09:53
З такими керівниками то і не треба вже області. Хай об’єднують з кимось. Ці призначення, це просто жах. Там професіоналізмом і не пахне. А одним нахрапом і все брати на горло..... Ню-ню
Юрій Гончарук Показати IP 25 Березня 2020 11:55
"Ліцо" влади воочію. Хто жив, той і далі житиме. В юстиції мало "хапнули", треба ж і далі щось "рішати", то і рвуться до "корита".
Богдан Сташинський Показати IP 25 Березня 2020 19:36
Факір на годину ... Нехай оприлюднять їхній славний бойовий шлях до цих посад ...