USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Путін не визнає виборів в Україні, поки живий Янукович

17 Квітня 2014 13:33
Президент Росії Володимир Путін назвав вибори Президента України, які заплановані на 25 травня, нелегітимними, "оскільки живий ще діючий Президент України".

Про це під час сьогоднішньої прямої лінії з народом РФ заявив Володимир Путін, передає Еспресо.TV.

"Що стосується кандидатів у Президенти - ви знаєте, як проходить президентська гонка - вона проходить неприпустимо і в інших формах. Які ж це вибори, коли кандидатів зі Сходу б'ють, обливають чорнилом", - обурився Путін.

Він також нагадав, що особисто знайомий з екс-прем'єр-міністром України, кандидатом у президенти Юлією Тимошенко. І звернув увагу, що в іншого кандидата - Петра Порошенка - значна частина підприємств знаходиться на території Росії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
вася Показати IP 17 Квітня 2014 13:35
скількі коштує ціна питання , щоб януковічу було кердик ..
оля до вася Показати IP 17 Квітня 2014 13:50
Ти Васьок в цьому житті таких питань не вирішуєш.Вася є Вася цим і сказано-йди картоплю садити ти себе забезпечити не можеш а про кердик говориш дивися щоб не прийшлось "за базар отвєтіть" скоро
вася до олі до оля Показати IP 17 Квітня 2014 15:02
Оля, тобі взагалі слова ніхто не давав і не суйся туди де мужчини спілкуються , а краще сама йди туди звідки так оперативно знялася
Слава до вася до олі Показати IP 17 Квітня 2014 22:52
Вася - це не ім'я, Вася - це доля.
Воля Показати IP 17 Квітня 2014 13:43
ВВП явно на щось натякає!
Свобода Показати IP 17 Квітня 2014 13:45
І це правильно
Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 14:00
Сидить говорить і бздить,чекаючи сваго кінця царювання!аж сгуд за останій час!
газова труба до Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 14:25
Ага! Він "бздить" і вам той газ продає, а ви і платите!:)))
ХА-ХА-ХА Показати IP 17 Квітня 2014 14:04
на картинці таке враження що він погрожує нам пальцем,так от хочеться процетувати лідера гурту ЛЯПІС ТРУБЕЦКОЙ "ЕДЫНСТВЕНЫЙ ПАЛЕЦ КОТОРИЙ НАС ИСПУГАЕТ ЭТО ОТКУШЕНИЙ И ЗАСУНУТЫЙ СЕБЕ В ЗАД" ДАВАЙ ВОВА НАПУГАЙ НАС!
Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 14:20
хай приїде сюди на Волинь - ми йому покажем його "легітимність",але тут треба говорити не про "легітимність" яника, а про аморальність путлера
лпдмуа а простише и Показати IP 17 Квітня 2014 15:13
хтось хоче в мавзолей і прямо на пасху
Olha Показати IP 17 Квітня 2014 15:37
Ха,Ярош їздив за баблом до Коломойського в Дніпропетровськ за вбивство на майдані ,як в90-ті банда Кушніра за вбивство Щербаня до Лазаренка-Тимошенко?А Коломойський -Тимошенко не хочуть платити ,бо надіються Яроша відстрілити?Ярош пішов в кандидати в президенти для полегшення розрахунку з ним Коломойського-Тимошенко - тіпа спонсори?-----------------ЧЕКАЄМО ЯНУКОВИЧА .ТИМОШЕНКО ,КОЛОМОЙСЬКИЙ,ТУРЧИНОВ,ЯЦЕНЮК,ЯРОШ,ЛУЦЕНКО,ТЯГНИБОК ЙДУТЬ НА ПОСАДКУ...(ХІ-ХІ!!!).
Анонім до Olha Показати IP 17 Квітня 2014 19:35
після чого так галюни хапають чи просто від страху криша їде